The Sims 3: University Life
 • The Sims 3: University Life
 • The Sims 3: University Life PC Fiyatları
 • The Sims 3: University Life PC Key Fiyatları
 • The Sims 3: University Life Fiyat Karşılaştırma
 • The Sims 3: University Life

The Sims 3: University Life

Çıkış Tarihi: 05.03.2013
Diller: İngilizce, Almanca, Fransızca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz The Sims 3: University Life fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı The Sims 3: University Life PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda The Sims 3: University Life oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
129,00
Steam
Sürüm — Standart
199,00

Oyun İstatistikleri

The Sims 3: University Life Yayınları

Oyun Hakkında

Görünümlerinden ve kişiliklerinden evlerine kadar her şeyi özelleştirerek Sim'ler oluşturun ve kontrol edin. Ardından onları sosyal bağlantılar ve kariyer gelişimi gibi yeni fırsatlardan yararlanacakları üniversiteye gönderin. Sınıf etkinliklerinden belli başlı nesnelere kadar, Sim'iniz öğrenmenin yeni yollarını bulacak! Ve üniversite sadece kitaplara vurmaktan ibaret değil. Bir protestoya katılın, şenlik ateşi partisinde flört edin - öğrenci birliğindeki derslerin dışında keşfedilecek çok şey var. Bowling salonu ve SimBurger gibi ziyaret edilecek yeni yerler ve eğlenmek için meyve suyu pongu ve sprey boyama duvar resimleri gibi yeni aktiviteler ile Sim'leriniz kesinlikle hayatlarının en güzel anlarını yaşayacak!

ANA ÖZELLİKLER:

 • Büyük Heyecan: Her ana dal, kendi özel Sim geliştirmesiyle birlikte gelir. Bilim ve Tıp bölümünün bir parçası olarak anatomik olarak doğru bir iskeletle oynayın veya İletişim bölümüyle bir radyo programı yayınlayın.
 • Kampüste Büyük Sim Olun: Öne çıkan bir sosyal gruba (Jock, Nerd veya Rebel) katılmak, benzersiz iş uzmanlıklarına yol açabilir: Spor Ajanı, Video Oyun Tasarımcısı ve Sanat Değerleme Uzmanı. Ancak Sim'inizin zirveye çıkmak için çok çalışması gerekecek.
 • Usta Erteleme: Çevredeki kasaba, keşif ve eğlence için zengin seçeneklere sahiptir. Roasted Toasted Beans'te javayı azaltın ya da Keith's Komics'te süper kahramanları tartışın. Çalışmaktan kaçınmak için herhangi bir şey.
Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Korece, Kastilya İspanyolcası, Geleneksel Çince, Rusça, Portekizce, Lehçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Norveççe, İsveççe, Macarca, Çekçe, Brezilya Portekizcesi

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows XP (SP2), Windows Vista (SP1) veya Windows 7
 • İşlemci: 2.0 GHz P4 işlemci veya XP / 2.4 GHz P4 işlemci için eşdeğeri veya Vista ve Windows 7 için eşdeğeri
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı : Nvidia GeForce 6 serisi veya daha iyisi ve tüm NVidia G, GT, GTS ve GTX ekran kartları. ATI Radeon ™ serisi kart 9500 serisi veya daha iyisi ve tüm ATI X, X1 ve HD ekran kartları; Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcısı (GMA): GMA 3-Serisi, GMA 4-Serisi. Lütfen GeForce 6100 ve 7100 kartlarının desteklenmediğini unutmayın.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

Yorumlar