Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
55,00
den başlayan fiyatlarla
The Sims™ 3 Showtime
 • The Sims™ 3 Showtime
 • The Sims™ 3 Showtime PC Fiyatları
 • The Sims™ 3 Showtime PC Key Fiyatları
 • The Sims™ 3 Showtime Fiyat Karşılaştırma
 • The Sims™ 3 Showtime

The Sims™ 3 Showtime

Çıkış Tarihi: 08.03.2012
Diller: Çekçe, Danca, Felemenkçe ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz The Sims™ 3 Showtime fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı The Sims™ 3 Showtime PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda The Sims™ 3 Showtime oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
129,00
Steam
Sürüm — Standart
199,00

Oyun İstatistikleri

The Sims™ 3 Showtime Yayınları

Oyun Hakkında

Starlight Shores'ın yeni dünyasına giriş yapın ve süperstar şarkıcılar, akrobatlar ve sihirbazlar, hatta DJ olarak ay ışığında Sim'lerinizle paçavra-zenginlik hikayesi oynayın. Sim'lerinizin şöhrete yükselişini izleyin ya da tüm yeni mekanlarda tezahürat yapan kalabalığın önünde sahnede performans sergilerken alevler içinde yıkılın. Zirveye giderken oyuncular, Sims hikayelerini istedikleri şekilde anlatmak için aşamaları özelleştirme, yepyeni giyim seçenekleri, özellikler, beceriler ve ömür boyu dilekleriyle Sims yaratma ve aşağıdaki gibi nesnelerle etkileşimde bulunma gibi daha fazla araca sahip olacaklar. yeni bilardo masası, karaoke makinesi ve mekanik boğa.

Yeni bağlantılı özellikler, önemli anlarınızı paylaşmanıza ve The Sims'in arkadaşlarınız ve hayranlarınızla daha önce hiç olmadığı gibi bağlantı kurmanıza olanak tanır. Tamamen yeni isteğe bağlı SimPort özelliğini kullanarak, arkadaşınızın dünyasında performans sergilemek için Sim'inizi tura gönderin. Yol boyunca, yeni rozetlerle ödüllendirilecek ve yeni oyun içi oyuncu profilinde ve duvarda görüntülenebilen ve paylaşılabilen özel görevleri tamamlamak için başarılar kazanın.

Ana Özellikler

 • Stardom'a Yükseliş: Yeni bir dünyaya giriş yapın ve rüyayı bir şarkıcı, akrobat, sihirbaz veya DJ olarak yaşayın. Sim'lerinizin şöhrete yükselmesini izleyin ya da diğer Sim'ler için performans sergilerken alevler içinde batın.
 • Yeni Sim'ler Yaratın: Yeni özellikler, beceriler ve Ömür Boyu Dilekler, hikayeleri istediğiniz şekilde anlatmanız için size daha fazla araç sunar.
 • Tamamen Yeni Bir Dünya: Starlight Shores'un yepyeni dünyası tanışmak ve kaynaşmak için ilginç yeni karakterlerle dolu. Bu yepyeni kasaba, Sim'lerinizin yeteneklerini geliştirmek için yeni mekanlar ve yeni nesneler içeriyor.
 • Yeni Nesneler ve Etkileşimler: Zirveye giderken, neden Sim'lerinize bir mola verip yeni Bilardo Masası'nda klasik sekiz top oynamıyorsunuz ya da Mekanik Boğa'da eyerde ne kadar kalabileceklerini görüyorsunuz.
 • Şöhreti Yükseltin: Sahne, ışık, arka plan ve özel efektlerle sahnelerinizi özelleştirin ve Sim'lerinizin kapalı gişe arenalarında ve kalabalıkların önünde performans sergilediğini görün.
 • Book or Host Gigs: Opsiyonel SimPort özelliğini kullanarak, Sim'lerinizi bir arkadaşınızın oyununa tura göndererek onların dünyasında performans sergileyin, ödüller kazanın ve hatta Sims şovunuzla ilgili bir inceleme alın.
 • Bağlanın (İsteğe Bağlı): Oyundan hiç çıkmadan yeni arkadaşlar edinin, hikayelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşın ve en son Sims haberlerini alın.
 • Yeni Başarı Sistemi: Yeni oyun içi profil ve oyuncu duvarı aracılığıyla izlenebilen ve paylaşılabilen hedeflere ulaşmak ve özel görevleri yerine getirmek için rozetler kazanın.

Çevrimiçi Sorumluluk Reddi

Oynamak için The Sims 3 gerekir

SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİNİN KABUL EDİLMESİ VE EN SON SIMS 3 YAMA GÜNCELLEMESİ OYNAMAK İÇİN GEREKLİDİR. ÇEVRİMİÇİ ÖZELLİKLERE VE / VEYA SİMPOİNTLER VE İNDİRMELER DAHİL HİZMETLERE ERİŞİM BİR İNTERNET BAĞLANTISI, EA ÇEVRİMİÇİ HESABI VE TEK KULLANIMLIK SERİ KODU İLE OYUN KAYDI GEREKTİRİR. KAYIT, SERİ KOD BAŞINA BİR EA HESABIYLA SINIRLIDIR VE DEVREDİLEMEZ. EA ONLINE GİZLİLİK POLİTİKASI, HİZMET ŞARTLARI VE ÖZELLİK GÜNCELLEMELERİ WWW.EA.COM ADRESİNDE BULUNABİLİR . BİR EA HESABINA KAYDOLMAK İÇİN 13+ OLMALISINIZ. MAC KULLANICILARI, SIMPOINTS VE İNDİRMELER DAHİL ÇEVRİMİÇİ HİZMETLERE ERİŞMEK İÇİN SIMS 3 BAŞLATICISININ EN SON SÜRÜMÜNÜ GÜNCELLEMELİDİR. ÖNCEDEN VEYA BURADA YÜKLENEN TÜM SIMS 3 ÜRÜNLERİ İÇİN OYUN İÇİ REKLAMLARI SAĞLAMAK VE ETKİNLEŞTİRMEK İÇİN GEREKLİ VERİLERİ ÇEVRİMİÇİ TOPLAYAN YAZILIMI DAHİLDİR. EA, http://www.ea.com/2/service-updates ADRESİNDE YAYINLANAN 30 GÜNDEN SONRA ÇEVRİMİÇİ HİZMETLERİ EMEKLİYOR. FACEBOOK ÖZELLİĞİ HERHANGİ BİR ZAMANDA BİLDİRİMLE VEYA HABER VERİLMEKSİZİN DURDURULABİLİR.

Desteklenen Diller: Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Kastilya İspanyolcası, İsveççe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Windows XP (SP2), Windows Vista (SP1) veya Windows 7
 • İşlemci: 2.0 GHz P4 işlemci veya XP / 2.4 GHz P4 işlemci için eşdeğeri veya Vista ve Windows 7 için eşdeğeri
 • Bellek: XP için en az 1 GB / Vista ve Windows 7 için 1.5 GB / NVIDIA ION ™ bilgisayarlar için en az 2 GB
 • Sabit Disk Alanı: Özel içerik ve kayıtlı oyunlar için en az 1 GB ek alana sahip en az 1,5 GB boş alan (The Sims 3 ile kurulursa 7 GB)
 • Ekran Kartı: DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı, 128 MB Video RAM ve Pixel Shader 2.0 desteği. Desteklenen video Kartları: Nvidia GeForce serisi: FX5900 veya daha iyisi ve tüm NVidia G, GT, GTS ve GTX ekran kartları. ATI Radeon ™ serisi kart 9500 serisi veya daha iyisi ve tüm ATI X, X1 ve HD ekran kartları; Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcısı (GMA): GMA 3-Serisi, GMA 4-Serisi. Lütfen GeForce 6100 ve 7100 kartlarının desteklenmediğini unutmayın. NVIDIA GeForce FX serisi, Vista altında desteklenmez
 • Direct X®: DirectX 9.0c'nin en son sürümü

Yorumlar