Kategoriler

Öneriler

Super Animal Royale
Ücretsiz
Danganronpa: Trigger Happy Havoc
31,00
den başlayan fiyatlarla
Crysis® 3
165,65
den başlayan fiyatlarla
The Sims™ 3 Pets
 • The Sims™ 3 Pets
 • The Sims™ 3 Pets PC Fiyatları
 • The Sims™ 3 Pets PC Key Fiyatları
 • The Sims™ 3 Pets Fiyat Karşılaştırma
 • The Sims™ 3 Pets

The Sims™ 3 Pets

Çıkış Tarihi: 20.10.2011
Diller: İngilizce, Çekçe, Danca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz The Sims™ 3 Pets fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı The Sims™ 3 Pets PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda The Sims™ 3 Pets oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
129,00
Steam
Sürüm — Standart
199,00

Oyun İstatistikleri

The Sims™ 3 Pets Yayınları

Oyun HakkındaSadece Sim'lerinizin evcil hayvanlarının nasıl göründüğünü değil, aynı zamanda kişilik özelliklerini de belirlerken, Sim'leriniz için şiddetli bekçi köpeklerinden yıkıcı kedi yavrularına, güvenilir atlara kadar mükemmel veya kusurlu evcil hayvanlar yaratın. Çeşitli yeni aktiviteler ve sosyal etkileşimlerle bu evcil hayvanların kontrolünü elinize alın ve dünyayı onların bakış açısından deneyimleyin. Sim'lerinize evlerinin yeni bir üyesi verin ve hayatla oynamanın yepyeni yollarını keşfedin!

Ana Özellikler:

 • Daha fazla evcil hayvan daha çok eğlence demektir! Çok çeşitli benzersiz köpekler, kediler ve - ilk kez - atlar yaratın! Sim'inizin vahşi bir atı evcilleştirmek için gerekenlere sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz?
 • Hayvan olun. Kovalamak, kazmak, mücadele etmek ve daha fazlası için Sim'inizin evcil hayvanını kontrol edin. Mükemmel bir arkadaş olun ya da Sim'lerinize zarar verin!
 • Evcil hayvanların kendi özellikleri vardır! Akıllı, cesur ve arkadaş canlısıdan hidrofobik, ürkek ve bilgisizden nazik, hızlı ve çevik olana kadar Sim'lerinizin evcil hayvanlarının kişiliğini belirleyin.
 • Evcil hayvanlar beceriler öğrenebilir. Kediler ve köpekler avlanmayı öğrenebilir, köpekler koleksiyon bulmayı öğrenebilir ve Sim'lerinize bir randevu getirebilir ve atlar yarış ve zıplamayı öğrenebilir.
 • Sims evcil hayvanlarını dışarıya götürebilir! Spike'ı parka götürün, Whiskers'ı kütüphaneye getirin veya Star'ı yeni Binicilik Merkezi'ne götürün.

Çevrimiçi Sorumluluk Reddi

İNTERNET BAĞLANTISI, ÇEVRİMİÇİ DOĞRULAMA, SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİNİN KABULÜ VE EN SON SIMS 3 YAMA GÜNCELLEMESİ SIMS 3 DİJİTAL İNDİRME ÜRÜNÜNÜ OYNATMAK İÇİN GEREKLİDİR. SİMPOİNTLER VE İNDİRMELER DAHİL ÇEVRİMİÇİ HİZMETLERE ERİŞİM SAĞLANAN BİR KEZ KULLANIM SERİ KODU İLE BİR İNTERNET BAĞLANTISI, EA HESABI VE OYUN KAYDI GEREKTİRİR. KAYIT, SERİ KOD BAŞINA BİR EA HESABIYLA SINIRLIDIR VE DEVREDİLEMEZ. EA ONLINE GİZLİLİK POLİTİKASI VE HİZMET ŞARTLARI http://www.ea.com/ ADRESİNDE BULUNABİLİR. BİR EA HESABINA KAYDOLMAK İÇİN 13+ OLMALISINIZ. MAC KULLANICILARI, SIMPOINTS VE İNDİRMELER DAHİL ÇEVRİMİÇİ HİZMETLERE ERİŞMEK İÇİN SIMS 3 BAŞLATICISININ EN SON SÜRÜMÜNÜ GÜNCELLEMELİDİR. [Yalnızca manuel: EA, VARSA VE OLDUĞUNDA, HERHANGİ BİR EK ÜCRET OLMAKSIZIN BELİRLİ ARTIRICI İÇERİK VE / VEYA GÜNCELLEMELER SAĞLAYABİLİR.] SIMS 3 DİJİTAL İNDİRME ÜRÜNÜ, SONY DADC AVUSTURYA AG TARAFINDAN SAĞLANAN GÜVENLİ DİJİTAL HAKLAR YÖNETİM TEKNOLOJİSİNİ KULLANIR. SECUROM HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN HTTP: /FAQ.SECUROM.COM/ adresini ziyaret edin. OYUN AYNI ANDA BEŞ BİLGİSAYARA KADAR OYNANABİLİR; KULLANICILAR HANGİ BİLGİSAYARLARIN OYUN OYNAMAK İÇİN YETKİLİ VEYA YETKİSİZ OLDUĞUNU YÖNETEBİLİR. YETKİ KALDIRMA HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN http://activate.ea.com/deauthorize/ adresini ziyaret edin. ÖNCEDEN VEYA BURADA YÜKLENEN TÜM SIMS 3 ÜRÜNLERİ İÇİN OYUN İÇİ REKLAMLARI SAĞLAMAK VE ETKİNLEŞTİRMEK İÇİN GEREKLİ VERİLERİ ÇEVRİMİÇİ TOPLAYAN YAZILIMI DAHİLDİR.
EA, http://www.ea.com/1/service-updates ADRESİNDE YAYINLANAN 30 GÜNLÜK BİLDİRİMDEN SONRA ÇEVRİMİÇİ ÖZELLİKLERİ KULLANABİLİR.

Desteklenen Diller: İngilizce, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, Macarca, İtalyanca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Kastilya İspanyolcası, İsveççe, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
 • İşlemci: XP 2.0 GHz P4 işlemci veya eşdeğeri için / Windows Vista ve Windows 7 2.4 GHz için
  P4 İşlemci veya eşdeğeri. NVIDIA ION ™ bilgisayarlar için oyun en az 2.0 GB RAM gerektirir.
 • Bellek: XP için 1 GB RAM / Windows Vista ve Windows 7 için 1,5 GB RAM. NVIDIA ION ™ bilgisayarlar için oyun en az 2.0 GB RAM gerektirir.
 • Sabit Disk Alanı: Özel içerik ve kayıtlı oyunlar için en az 1 GB ek alana sahip en az 3,5 GB sabit disk alanı. The Sims 3 ile kurulursa 9,6 GB sabit disk alanı gerekir.
 • Ekran Kartı: Pixel Shader 2.0 destekli 128 MB Ekran Kartı
 • Desteklenen Ekran Kartları: Nvidia GeForce 6 serisi veya daha iyisi ve tüm NVidia G, GT, GTS ve GTX ekran kartları. ATI Radeon ™ serisi kart 9500 serisi veya daha iyisi ve tüm ATI X, X1 ve HD ekran kartları; Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcısı (GMA): GMA 3 Serisi, GMA 4 Serisi

Yorumlar