Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
399,20
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla
The Monster Breeder
 • The Monster Breeder
 • The Monster Breeder PC Fiyatları
 • The Monster Breeder PC Key Fiyatları
 • The Monster Breeder Fiyat Karşılaştırma
 • The Monster Breeder

The Monster Breeder

Çıkış Tarihi: 19.01.2022
Diller: Fransızca, Almanca, İngilizce ...

enucuzoyun.com'da en ucuz The Monster Breeder fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı The Monster Breeder PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda The Monster Breeder oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
28,80

Oyun İstatistikleri

The Monster Breeder yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • The Monster Breeder oyununun konusu nedir?

 • The Monster Breeder nereden indirilir?

 • The Monster Breeder nereden satın alınır?

 • The Monster Breeder kaç GB?

 • The Monster Breeder Türkçe mi?

 • The Monster Breeder yaş sınırı nedir?

 • The Monster Breeder hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • The Monster Breeder ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Bu, RPG unsurlarına sahip sıra tabanlı bir fantezi strateji oyunudur. Oyunun iki ana katmanı var: ilki canavar yetiştirme, ikincisi taktiksel sıra tabanlı arena savaşı.Oyuncular yerel avcılardan yumurta ve genç yaratıklar satın alabilirler. Bir sonraki adım, yaratıkların gücünü, çevikliğini ve diğer özelliklerini geliştirmek için sihirli bir tedavi oluşturmaktır. Neredeyse tüm bu özellikler sihirli parşömenler, iksirler, kan infüzyonları ve runestones ile manipüle edilebilir, ancak büyü ve iksirlerin aşırı kullanımı ciddi hastalıklara, kısırlığa, yaşam süresinin azalmasına ve hatta ölüme neden olabilir.

Doğal türler zayıftır ve arenada kötü performans gösterir, ancak hepsinin en az bir değerli yeteneği vardır. Mevcut üç yaratık sınıfı vardır: Insectoid, Reptile ve Carnivora. Oyuncular sadece aynı sınıftaki türleri melezleyebilir ve daha sonra en iyi yavrular savaş performanslarını geliştirmek için sihirli tedaviler için seçilebilir. Sadece yumurtalar ve yavru canlılar tedavi edilebilir. Yetişkin canavarlar, arenada dövüşme deneyimi kazanır ve seviye atlarken yeni beceriler öğrenir, ancak bu beceriler kalıtsal değildir.

Oyuncuların canavarlarını Eski Kale'nin çeşitli odalarına ve mahzenlerine yerleştirmeleri için birden fazla seçenek var ya da avluda küçük bir kulübe veya köpek kulübesi inşa edip geliştirebilirler. Sıcaklık toleranslarına bağlı olarak, bazı canlılar su basmış bir zindan mahzeninde yaşayabilirken, bazıları ise sağlıklı kalabilmek için sıcak bir ortama ihtiyaç duyar. Sadece sağlıklı yaratıklar efendileri için savaşabilir ve para kazanabilir.

Arenada savaşmak zordur ama her zaman ölümcül değildir. Yeni başlayanlar, bir karakter veya canavar kaybetme riski olmadan ölümcül olmayan turnuvalara katılabilir. Ölümcül dövüş çok daha iyi öder, ancak bu kalıcı bir oyundur, bu yüzden farkında olun!

Ne kadar risk almaya hazırsınız? Hangi turnuvaya gireceksin? Sadece sen karar ver. Oyuncular bir turnuvaya katılırlarsa para alırlar, ancak yalnızca kazananlar şan ve ekstra ödüller alır.

Arenada canavarlarla yan yana savaşmak için savaşçılar, okçular ve büyücüler kiralanabilir. Oyuncular eğitimlerini kişiselleştirebilir ve onları becerilerine ve güçlerine uygun silahlarla donatabilir, ancak zırhla aşırı yüklenmek savaşta ciddi cezalar getirir.

Karakterler, arenada deneyim kazanır ve seviye atlarken yeni beceriler kazanır ve daha yaşlı savaşçılar, zeka ve eğitmen becerilerine bağlı olarak değerli eğitmenler olabilir. Bazı kiralık karakterler ölümcül turnuvalara katılmayı reddedebilir, ancak köleler de savaş için eğitilebilir.

Silah, zırh veya iksir gibi eşyaları yapabilmek için oyuncuların bir demirci ve simyacı tutması gerekir. Her zanaatkarın, ürünlerinin kalitesini, çalışma oranlarını ve kullandıkları malzeme miktarını etkileyen benzersiz becerileri ve özellikleri vardır.Üretkenliği artırmak için çeşitli ekipman türleri satın alınabilir: yemek tarifleri kitapları, imbikler ve çıkarıcıların tümü simyager laboratuvarının kullanışlı aksesuarlarıdır; silah ve zırh kalıpları, alaşım izabe makineleri ve özel dövme demirciler için son derece faydalıdır. Verimliliği artırmak için çıraklar işe alınabilir ve oyuncular mezun olduklarında onları demirci veya simyager olarak işe alabilirler.

Oyuncular, daha fazla canavar tutmalarına, daha fazla yumurta kuluçkaya yatırmalarına, daha fazla silah ve iksir oluşturmalarına veya depolama kapasitesini ve yaşam alanlarının boyutunu artırmalarına olanak tanıyan çeşitli bina türleri inşa edebilir veya yükseltebilir.

Bazı binaların benzersiz özellikleri vardır: Hatchling's Cabin, genç yaratıkların özelliklerini değiştirmek için runestones ve büyü alanları kullanma imkanı sunarken, Alchemist's Shack ve Blacksmith's Hut, zanaatkarları kiralamak için daha fazla yer sağlar ve ayrıca bir verimlilik bonusu sağlar. Old Keep, oyunun başlangıcındaki varsayılan binadır. Hepsi herhangi bir amaca atanabilen çok sayıda oda ve mahzene sahiptir.

Desteklenen Diller: Fransızca, Almanca, İngilizce, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
 • İşlemci: 2 GHz Dual-Core
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Direct X 9.0
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9.0 compatible

Yorumlar