The Life and Suffering of Sir Brante — Chapter 1&2
 • The Life and Suffering of Sir Brante — Chapter 1&2
 • The Life and Suffering of Sir Brante — Chapter 1&2 PC Fiyatları
 • The Life and Suffering of Sir Brante — Chapter 1&2 PC Key Fiyatları
 • The Life and Suffering of Sir Brante — Chapter 1&2 Fiyat Karşılaştırma
 • The Life and Suffering of Sir Brante — Chapter 1&2

The Life and Suffering of Sir Brante — Chapter 1&2

Çıkış Tarihi: 01.12.2020
Diller: İngilizce, Rusça

Enucuzoyun.com'da en ucuz The Life and Suffering of Sir Brante — Chapter 1&2 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı The Life and Suffering of Sir Brante — Chapter 1&2 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda The Life and Suffering of Sir Brante — Chapter 1&2 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Epic Games
Sürüm — Standart
32,00

Oyun İstatistikleri

The Life and Suffering of Sir Brante — Chapter 1&2 Yayınları

Oyun Hakkında

Sir Brante'nin Yaşamı ve Acısı , kahramanın günlüğünün sayfalarında hayat bulan acımasız bir ortaçağ diyarında geçen , anlatı odaklı, metin tabanlı bir RPG'dir . Her insanın yaşamı doğumda aldıkları Lot tarafından önceden belirlenmiş olsa da, karakterinizin kadere meydan okuyup meydan okumayacağına ve kaderini değiştirip değiştirmeyeceğine, evrenin yerleşik yasalarını yeniden yazıp yazmayacağına siz karar verirsiniz.

The Life and Acıların Sir Brante'nin ücretsiz versiyonu - Bölüm 1 ve 2 , Sir Brante'nin yolculuğunun ilk yıllarını anlatıyor. Kutsanmış Arknian İmparatorluğu'nun dünyasını keşfedin ve onu yöneten acımasız gelenekleri ve düzeni ilk elden deneyimleyin, ardından kim olmak istediğinize karar verin: bir soruşturmacı, bir yargıç ... veya bir asi!

Ana Özellikler

Zamanın dönüşünde
Her imparatorluk vatandaşının hayatı, mülkleri tarafından önceden belirlenir. İkiz Tanrılar olarak bilinen tanrılar bu gerçeği dünyaya bahşederek ölümlüleri Lotlara ayırdı. Asiller başkalarına önderlik eder ve onlara hükmederken, din adamları insanları tek gerçek yola yönlendirir ve aşağı doğanlar, İmparatorluğun ihtişamı için çabalayarak acı çekerler. Kaderinizi sorgulamadan kabul edebilirsiniz, ama aynı zamanda her şeyi yöneten kozmik düzeni değiştirme gücünüzdedir.


Seçiminiz bir illüzyon değil
Bölümlere ayrılan oyun, oyuncunun yaptıklarını, edindikleri becerileri ve her oyun için benzersiz bir olay örgüsünü şekillendiren diğer örtüşen koşulları takip eder. Her kararın bir sonucu vardır ve tüm yolculuk boyunca sorumlu tutulacaksınız. Ailenizi ve sevdiklerinizi korumak, İmparatorun yönetimini empoze etmek ve bir servet kazanmak ya da dünyayı uygun gördüğünüz gibi denemek ve değiştirmek için ... Seçiminizi yapın, ancak gurur ve hırs çılgınlıklarına dikkat edin.


Hayatın için mücadele et
Bir adam bu alemde her şeye kadirdir, ancak sizin rehberliğinizde, Sir Brante, kaderinin kendisine attığı her denemeye katlanabilen ve dünyasını yöneten yasaları yeniden yazabilen bir kişi olabilir! Kararlılık, duyarlılık ve dayanıklılık gibi özelliklerin seviyesini yükselterek karakterinizi geliştirin ve eğitin. Kahramanın tüm becerileri, bebeklik döneminde edinilenlerden başlayarak, kişiliğini, dünya görüşünü ve ilişkilerini etkileyecek ve sonuçta yeni yeteneklerin ve olası hikayelerin kilidini açacaktır.


Kendi yolunu bul
Ortaya çıkan hikayeyi etkileyen çok sayıda dallanma yolu, her oyunu benzersiz bir deneyim haline getirecek: asil bir yargıç olun, engizisyonun yollarını öğrenin, gizli bir topluluğun üyesi olarak bir devrim planlayın veya tamamen farklı bir amacı benimseyin. Cesur olun ve kaderin kendisi sizin isteğinize bağlı olsun!


Orada ve sonra
Diriliş sistemi, karakterin ölüm anında deneyimini korumasına, oyuncunun geçmiş adımları yeniden değerlendirmesine ve ileriye dönük stratejisinde ayarlamalar yapmasına izin verir. Sadece hayatınızın değil, ölümünüzün de kontrolünü elinize alın, sonra bu ölüm ve yeniden doğuş döngüsünde her şeyi tehlikeye atın!

Desteklenen Diller: İngilizce, Rusça

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7
 • İşlemci: Pentium® 4 1.5 GHz / Athlon® XP
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX® 9.0c compatible
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX® 9.0c compatible

Yorumlar