Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
294,21
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
401,33
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
199,20
den başlayan fiyatlarla
The Last Starship
 • The Last Starship
 • The Last Starship PC Fiyatları
 • The Last Starship PC Key Fiyatları
 • The Last Starship Fiyat Karşılaştırma
 • The Last Starship

The Last Starship

Çıkış Tarihi: 15.02.2023
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz The Last Starship fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı The Last Starship PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda The Last Starship oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
280,00
GOG
Sürüm — Standart
563,09

Oyun İstatistikleri

The Last Starship yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • The Last Starship oyununun konusu nedir?

 • The Last Starship nereden indirilir?

 • The Last Starship nereden satın alınır?

 • The Last Starship kaç MB?

 • The Last Starship Türkçe mi?

 • The Last Starship yaş sınırı nedir?

 • The Last Starship hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • The Last Starship ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

The Last Starship, ünlü Indie geliştiricisi ve Prison Architect'in yaratıcısı Introversion Software'in en yeni video oyunudur. The Last Starship kısa süre içinde Erken Erişim'e girecek ve geri bildirimlerinize dayalı olarak içerik düşüşleri, hata düzeltmeleri ve güncellemeler içeren düzenli güncellemeler yayınlanacak. Vizyonumuzu gerçeğe dönüştürmek için yardımınıza ihtiyacımız var ve satın alındıktan sonra Introversion, gelecekteki herhangi bir güncelleme için sizden asla ücret talep etmeyeceğine söz veriyor.Mürettebatınız emirlerinizi beklerken, geminizi inşa etme zamanı. İster önceden paketlenmiş bir dizi filo arasından seçim yapın, ister kendi filonuzu oluşturun, ihtiyacınız olan her şeyi almak için yerel depoyu kullanmanız gerekecek. Motorlarınıza güç sağlamak için bir reaktörle başlayın, optimum güç sağlamak için geminizin boru tesisatını ve elektrik sistemlerini döşeyin, aynı zamanda yaşam desteğini ve diğer gemi çapındaki sistemleri yönetin. Doğru O2 kaynağı ve CO2 temizleyiciler olmadan ekibiniz uzun süre dayanamaz...

Evreni keşfedip görevleri tamamladıkça, geminizin tüm yönlerini sürekli olarak yükseltmek için ödüller kazanacaksınız.Sektör haritası, prosedürel olarak oluşturulmuş evreninize açılan kapıdır. Her sistemin keşfetmeniz için benzersiz görevleri, senaryoları ve anormallikleri vardır. Yolcu kurtarmadan kargo teslimatına kadar görevler, sürekli olarak zorlandığınızdan emin olmak için uyarlanacaktır. Galaksi boyunca hangi yolları izleyeceğine karar vermek sana kalmış.Uzay soğuk, karanlık ve boş. Hayatta kalmak için kaynaklara ihtiyacınız olacak - gemilerinizi inşa etmek ve mürettebatınızı hayatta tutmak için su, oksijen ve yakıt. Dev bir madencilik teçhizatı oluşturmak için kaynak malzemeleri toplamak için dronları veya lazerleri kullanarak, hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğunuz miktarda malzeme elde etmek istiyorsanız sorunsuz bir operasyon oluşturmanız gerekir.Yıldız geminizi tasarlamak, düzenlemek ve oluşturmak için sezgisel gemi editörünü kullanın. Üçüncü bir FTL sürücüsünü barındırmak için yeni bir makine dairesine mi ihtiyacınız var? Sorun değil. Kargo kapasitenizi genişletmeniz mi gerekiyor? Birkaç tıklama ve tasarımınız kilitlendi.

Tasarımınızı toplulukla paylaşmak ister misiniz? Sorun değil. Steam Atölyesi aracılığıyla gemi paylaşımı ile topluluğumuzun hayal gücünün sınırsız potansiyelini ortaya çıkarın. Eğer düşünebiliyorsanız, onu inşa edebilir, paylaşabilir ve bir başkası onunla savaşabilir….Silahlarınızı nereye kuracağınız konusunda tam kontrole sahip olun. Lazerler mi yoksa raylı silahlar mı? Daha fazla zırh mı yoksa daha fazla manevra kabiliyeti mi? Gizli mi yoksa ezici ateş gücü mü? Seçim senin.
Daha az Top Gun Maverick, daha fazla Kızıl Ekim Avı (işler ters gidene kadar). Last Starship'in savaşı, stratejik düşünme ve hassas vuruşlar gerektirir.
Galaksinin en iyi maden gemisini mi yaptın? Harika, ama tüm tahliye edilenler nerede uyuyacak? Harika bir savaş gemisi mi inşa ettin? Bu güzel, ama herkesi nasıl besleyeceksin?

Komutanlığınız arttıkça, herkesi hayatta tutma gereksinimleriniz de artacak ve bunu tek bir gemide yönetemeyeceksiniz. Yıldızları sonsuza kadar gezmek istiyorsanız filonuzu genişletin ve benzersiz yeteneklere sahip farklı gemiler tasarlayın!The Last Starship, Introversion Software tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. 2001 yılında ilk oyunumuz Uplink ile başladık ve Darwinia, DEFCON, Multiwinia ve Scanner Sombre ile devam ettik. Dört milyonu aşkın oyuncuyla en popüler oyunumuz Prison Architect, 2012'de erken erişimde kullanıma sunuldu. 54 ana içerik yükseltmesi sunduk - oyunun Paradox Interactive'e satıldığı 2018'in sonuna kadar her ay bir tane.

Aynı geliştirme yaklaşımını The Last Starship'in Erken Erişim aşamasına da getirmeyi amaçlıyoruz - birkaç yıl boyunca düzenli içerik güncellemeleri (ücretsiz olacak). Oyun için büyük ilham kaynağı Star Trek, Battlestar Galactica, Factorio ve Kerbal Space Program'dan geliyor. Asla ne sunacağımıza dair söz vermiyoruz, ancak bu dört kavramı bir araya getirip bir İçe Dönüklük oyununa döküyoruz ve harika bir şeye ulaştığımızı düşünüyoruz….

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel i5
 • Ekran Kartı: Geforce or Radeon
 • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar