Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
187,16
den başlayan fiyatlarla
Palworld
436,06
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
775,47
den başlayan fiyatlarla
The Great War: Western Front™
 • The Great War: Western Front™
 • The Great War: Western Front™ PC Fiyatları
 • The Great War: Western Front™ PC Key Fiyatları
 • The Great War: Western Front™ Fiyat Karşılaştırma
 • The Great War: Western Front™

The Great War: Western Front™

Çıkış Tarihi: 30.03.2023
Diller: Fransızca, İngilizce, Lehçe ...

enucuzoyun.com'da en ucuz The Great War: Western Front™ fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı The Great War: Western Front™ PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda The Great War: Western Front™ oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
203,32
Steam
Sürüm — Victory
214,64
Epic Games
Sürüm — Standart
325,00
Fanatical
77.184 yorum
Sürüm — Standart
373,46
DreamGame
371 yorum
Sürüm — Standart
582,20
eTail.com.tr
409 yorum
Sürüm — Standart
582,20
WinGameStore
219 yorum
Sürüm — Standart
1.132,36

Oyun İstatistikleri

The Great War: Western Front™ yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • The Great War: Western Front™ oyununun konusu nedir?

 • The Great War: Western Front™ nereden indirilir?

 • The Great War: Western Front™ nereden satın alınır?

 • The Great War: Western Front™ Türkçe mi?

 • The Great War: Western Front™ hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • The Great War: Western Front™ ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

The Great War: Western Front, Birinci Dünya Savaşı konulu en kapsamlı strateji oyunudur. Bu gerçek zamanlı taktiksel deneyimle 1914-1919 yıllarında merkezi Batı Cephesinde yetkiyi ele al ve tarihte belirleyici rol oyna.

Fraksiyonunu seç ve ordularını gerçek zamanlı zorlu savaşlarda yöneterek ve sıra tabanlı stratejik oyunda üst düzey kararlara rehberlik ederek kuvvetlerini zafere taşı. Teferruatlı siperler kaz, zehirli gaz ve tanklar gibi yeni teknolojileri araştır ve başarın üzerinde derin ve kalıcı etkileri olacak kararlar al. Bir Komutan gibi düşünerek tarihi yeniden yaşa ya da onu yeniden yaz.

İki Rollü Komutan

Hem Harekât Alanı Komutanı hem de Saha Komutanı rolüne adım atarken eşsiz derinlikte stratejik karar seviyelerini keşfet.

Harekât Alanı Komutanı olarak kuvvetlerin konuşlandırılmasını yöneterek, araştırma yaparak ve ağır ama emin adımlarla kazanılan bir savaşın Batı Cephesinde kaynaklarını nasıl dağıtacağını özenle değerlendirirken büyüleyici sıra tabanlı büyük stratejiyi tecrübe et. Bunun yanı sıra, dinamik gerçek zamanlı savaşlarda Saha Komutanı rolünü üstlenerek birimlerini rakibini yenmek için yönlendir, siperler inşa et ve piyadelerini ön cepheye göndererek doğrudan saldırılar gerçekleştir. Savaşlarını seç ve kendi yöntemlerinle savaşarak tarihin akışını şekillendir.

Yaşayan Bir Dünya

Savaş alanları iz bırakır. Batı Cephesinde ilerledikçe daha önceki karşılaşmaların bıraktığı izleri ve yıkımları taşıyan eski savaş alanlarını yeniden ziyaret edeceksin.

Topçu bombardımanları arkasında bir zamanlar yemyeşil olan Fransız kırsalını ıssızlaştıran kraterler, tanklar, top ateşleri ve siperler bırakır ve oyuna geri dönmen durumunda inşa ettiğin siperleri (veya tahkimatları) bulabilirsin. Değişen hava da oyunda rol oynar. Çatışmada aylar geçtikçe kar ve yağmur gibi topçu performansı ve birim hareketi gibi unsurları etkileyecek hava değişiklikleriyle karşılaşacaksın. Zaferi garanti altına almak için stratejini koşullara bağlı olarak dikkatlice düşünmek zorunda kalacaksın.

Tarihsel Gerçeklik

Büyük Harbin ağırlığını ve çarpıcılığını yakalamış gerçek bir tarihsel strateji oyununun keyfini çıkar. Londra İmparatorluk Savaş Müzesi’yle yaptığımız ortaklık, tarihin bu önemli anlarını doğru bir şekilde tasvir edebilmemizi sağladı.

Dönemine uygun gerçekçi piyade, silah, topçu ve tanklar seç ve bir Birinci Dünya Savaşı Komutanı gibi düşünerek ayrıntılı taktikler uygula ve ordunu Batı Cephesinde konuşlandır.

Tarafını Seç

İtilaf ya da İttifak Devletleri olarak oyna ve hem savaş hem de geniş harekât alanında zafer kazanmak için taktiksel ve stratejik kararlar al. Her iki fraksiyon da keşfetmen ve hükmetmen için benzersiz yeteneklere ve oyun stillerine sahiptir.

Sınırsız Tekrar Oynanabilirlik

Savaşın sonucunu etkileyen irili ufaklı kararlar alacağın için her bir oyun benzersizdir. Teknoloji ağacındaki ilerlemene göre çatışmada yeni askeri teknolojileri daha erken kullan veya savaşın sonucunu değiştirmek için tarihin önemli anlarını dönüştür.

Dört adet yoğun ve zorlayıcı modla dilediğin gibi oyna. Sefer modunda Birinci Dünya Savaşı'nın gelişen destanını deneyimle, Tarihi Savaşlar modunda meşhur anları yeniden yaşa, Çatışma modunda kendi savaşını yarat ya da Çok Oyunculu aksiyonda stratejilerini başkalarına karşı test ederek unutulmaz anlar yaşa. Bu büyüleyici çatışmadaki yolculuğun sadece sana özel.

Desteklenen Diller: Fransızca, İngilizce, Lehçe, Rusça, Almanca, Türkçe, İtalyanca, Basitleştirilmiş Çince, Kastilya İspanyolcası

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: TBC
 • İşlemci: TBC
 • Ekran Kartı: TBC
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: TBC
 • İşlemci: TBC
 • Ekran Kartı: TBC

Yorumlar