Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
4,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
149,50
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
77,25
den başlayan fiyatlarla
The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game

Papara Lite Card
Sponsorlu Ürün
Papara Lite Card

Satış noktalarından al, harca, kazan.

Cashback ile Oyun & E-pin harcamalarına %10’a varan anında nakit.

Lite Card'a Başvur

 

 • The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game
 • The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game PC Fiyatları
 • The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game PC Key Fiyatları
 • The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game Fiyat Karşılaştırma
 • The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game

The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game

Çıkış Tarihi: 25.05.2022
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
18,50

Papara Lite Card
Sponsorlu Ürün
Papara Lite Card

Satış noktalarından al, harca, kazan.

Cashback ile Oyun & E-pin harcamalarına %10’a varan anında nakit.

Lite Card'a Başvur

 

Oyun İstatistikleri

The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game oyununun konusu nedir?

 • The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game nereden indirilir?

 • The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game nereden satın alınır?

 • The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game kaç GB?

 • The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game Türkçe mi?

 • The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game yaş sınırı nedir?

 • The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • The Backrooms 1998 - Found Footage Survival Horror Game ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun HakkındaUYARI: Bu oyun gerçek rahatsız edici görüntüler, sesler, korku doğası, atlama korkuları, kan, aşırı şiddet ve kalbin zayıflığı için olmayabilir yoğun korku içerdiğinden, bu oyun bazı izleyiciler için rahatsız edici olabilir. Bu oyunu kendi sorumluluğunuzda oynayın.

The Backrooms: 1998 , 1998'de yanlışlıkla The Backrooms'un derinliklerine düştükten sonra genç bir gencin hikayesini anlatan, birinci şahıs tarafından bulunan bir psikolojik hayatta kalma korku oyunudur. Özgürce dolaşın, işaretleyin, keşfedin ve hikayeyi çözmeye çalışın - ancak yalnız değilsin. Çığlık atmayın yoksa sizi duyar. Adımlarına dikkat et, cama basarsan seni duyar. Nesneleri devirirseniz, sizi duyabilir. Her şey bir sonuca varır.

Kaçışınıza yardımcı olacak malzemeleri, araçları ve eşyaları arayın. Arka Odalarda kaybolmamak için yolunuzu işaretlemenize yardımcı olabilecek püskürtme tabancası gibi araçlar. Gölgelerde görebileceğiniz şeyler bazen gölge değildir. Bir şey veya biri orada sizinle birlikte gizleniyor olabilir. Dayanıklılığınızı yalnızca gerektiğinde kullanın ve dikkatli bir şekilde adım atın. Sıra dışı bir şey görürseniz, tarama alanlarında, masaların altında veya dolapların içinde saklanmak iyi bir fikir olabilir.

Lütfen unutmayın: The Backrooms: 1998, bir geliştirici tarafından üzerinde çalışılan bir hayatta kalma korku oyunudur, oyunun temeli bir "kaçış odası" tipi oyundur - burada ipuçlarını toplamanız, The Backrooms'ta size yardımcı olacak malzemeleri bulmanız ve onlardan kaçmaya çalışın. Şu anda Erken Erişim'de ve size en iyi deneyimi yaşatmak için oyunu sık sık güncellemeye çalışacağım. Geliştirmeye gerçekten yardımcı olduğu için lütfen geri bildirimlerinizi ve önerilerinizi gönderin!

Hedefleri tamamlayarak, ipuçlarını bularak ve Arka Odalarda nasıl sıkışıp kaldığınızı çevreleyen gizemi ortaya çıkararak kaçmaya çalışın. Bu 'kaçış odası' türünde bir oyundur - daha uzun yaşamanıza yardımcı olacak ipuçlarını ve araçları arayarak kendi çıkış yolunuzu bulmanız gerekir. Yollarınızı işaretleyin, mobilyalara saklanın ve ses çıkarmamaya çalışın - her köşe sonunuz olabilir. Çok fazla gürültü yapmak istenmeyen dikkatleri üzerine çekebilir.

Oyun 1998'de geçiyor, yanlışlıkla The Backrooms'un derinliklerine düşen genç bir gencin hikayesini anlatıyor. Her oda aynı görünebilir ve ayrıca size oyun oynayabilirler. Bu nedenle, yolunuzu belirlemenize, aklı başında kalmak için ilaç bulmanıza ve cesaretiniz varsa kaçmaya çalışmanıza yardımcı olacak malzemeleri aramak hayati önem taşır. Unutma, arka odalarda asla yalnız değilsin. Hayatta kalmak için, envanterinizi eşyalarla doldurmalı ve hayatta kalmanız için gerekli olabilecek farklı odalarda bulabileceğiniz malzemeleri toplamalısınız. Yolunuzu işaretlemek için bir püskürtme tabancası, aklı başında kalmak için ilaç, kendinizi iyileştirmek için şırıngalar, barikatlı kapıları açmak için levyeler gibi öğeleri bulmanın yanı sıra, envanterinizi dikkatli bir şekilde yönetmeniz ve ayrıca el fenerinizin pillerini yönetmeniz gerekir. Arka odalarda karanlıkta kalmak iyi bir fikir değil.

Özellikler:

 

 • Mikrofon Girişi: Düşman, mikrofonunuz aracılığıyla nefesinizi, sesinizi ve çığlıklarınızı duyabilir. Çığlık atma.
 • 1998'de The Backrooms'da geçen, heyecan verici bir hikaye ve klostrofobik bir ortam ile sürükleyici bir buluntu görüntü deneyimi.
 • Tam envanter sistemi, hedefler, ipucu bulguları ve daha uzun süre hayatta kalmanıza veya kaçmanıza yardımcı olacak araçlara sahip hayatta kalma unsurları.
 • Sürekli değişen odalar, koridorlar ve çok tanıdık görünen alanlar ile The Backrooms'un korkunç arka planını bulun, ortaya çıkarın ve çözün.
 • El Feneri, Aletler ve Gereçler: Pil gerektiren el feneri, daha önce orada bulunduğunuzu bilmeniz için yollarınızı işaretlemenize yardımcı olacak püskürtme tabancası ve diğerleri gibi Arka Odalarda size rehberlik edecek araç ve gereçler bulun.
 • Dayanıklılık Sistemi: Onu geçemeyeceksiniz. Hiç yorulmadığı için sizi yakalayacaktır.
 • Yollarınızı İşaretleyin: Kaybolmamanız için yolunuzu işaretlemenize yardımcı olacak püskürtme tabancası gibi yol işaretleme için kullanılabilecek araçlar.
 • "Kaçış Odası" Hedefleri: Serbestçe dolaşın, yerleri işaretleyin ve ipuçlarını bulun, hedefleri tamamlayın ve mümkünse Arka Odalardan kaçmaya çalışın.
 • Envanter Yönetimi: The Backrooms'ta daha uzun süre hayatta kalmanıza yardımcı olacak malzemeleri ve araçları bulun. Bu tür araçlar hayatta kalmanız için hayati önem taşıyacaktır.
 • Kapılar, gezinme alanları ve daha fazlası: Koridorlar, geçitler, gezinme alanları ve odalarda dolaşın. Kapıları arkanızdan kapattığınızdan emin olun, yoksa fark edebilir.
 • Gizleme Sistemi: Düşmanlarınızı geçmek veya onlardan saklanmak için dolaplarda, sürünerek boşluklarda ve masaların altında düşmanlardan saklanın.
 • Değişen Ortam: The Backrooms'ta ortam, akıl sağlığınıza göre değişebilir. Bu yüzden yolunuzu işaretlemek çok önemlidir.
 • Bağırsak Yıkım Anları: Kırık camın üzerinde yürümek, kasaları hareket ettirmek veya nesneleri devirmek gibi düşmanın duyabileceği sesler çıkarabilir. tüm bunlar konumunuzu ele verebilir. Onlardan kaçınmaya çalışın veya avantajlarınız olarak kullanın.
 • Hardcore-Gameplay: Bu, arka odalarda bir dizi hedefi tamamlamanız ve ipuçlarını bulmanız gereken, amaç bulma türünde bir oyun olacak. Yalnızca 'güvenli odada' olduğunuzda sınırlı sayıda tasarruf etmenize izin verilir.
 • Dinleyen Düşman: Düşmanlar ayak seslerinizi, nefesinizi mikrofon aracılığıyla ve korkunuzu duyabilir.
 • Buna göre planlayın: Bir sonraki hamlenizi planlayın, çünkü bu son hareketiniz olabilir. Köşeleri dönün, adımlarınızı izleyin, cam üzerinde yavaşça hareket edin ve gizli kullanın.
 • Sınırlı Tasarruf Sistemi: Bir 'güvenli odada' yalnızca sınırlı sayıda tasarruf edebilirsiniz - Sınırdan sonra kaybederseniz, sonsuza kadar Arka Odalarda kalırsınız.

Real, 1998'de meydana gelen korkunç olayların hikayesini anlatan görüntüleri buldu.

Yollarınızı işaretlemek için püskürtme tabancanız gibi araçları kullanın, böylece kaybolmazsınız.

Bazen gölgelerde gördüğünüz şeyler sadece gölgeler değildir.

Biraz daha uzun süre hayatta kalmanıza veya kaçmanıza yardımcı olacak el fenerlerini, araçları ve malzemeleri bulun.

Envanter sistemi, yönetmeniz gereken kalemleri ve envanter yönetimini birleştirin.

Çevreyi avantajlarınız olarak kullanın - Düşmanları yavaşlatmak ve size bir sonraki hareketinizi düşünme veya saklanma şansı vermek için kapıları arkanızdan kapatmak gibi.

Yardımcı olabilecek ve size ipuçları verebilecek öğeler ve nesnelerle etkileşime geçin.

Ayak seslerinizi ve sesinizi duyabilen bir düşmanla yürek burkan anlar.

Dar ve klostrofobik koridorlar, koridorlar ve odalar ile ürkütücü bir ortam.

Düşmanınızdan saklanmak için tarama alanlarını keşfedin ve bilinmeyene kısayollar atın.

- Döndüğünüz her köşede gizlenen birçok tehditle.

Kaybolmamak için yollarınızı işaretleyin ve hangi yolun güvenli veya güvensiz olabileceğini görün.

Akıl sağlığınızla birlikte değişen bir ortam.

Arka Odaların çılgınlığından kaçmak için ipuçlarını keşfet, işaretle, bul.

Düşmandan saklanmak için dolaplarda, masaların altında ve mobilyalarda saklanın.

Diğer birkaç oda için yeni kısayolların kilidini açmak için gerekli öğeleri bulun.

Keşfet ya da etme, seçim tamamen senin - aldığın her yol senin seçimin.

Düşman yakındaysa, nefesinizi tuttuğunuzdan emin olun - çünkü sizi mikrofonunuzdan duyabilir.

Daha güçlü öğeler yapmak için bir araya getirebileceğiniz, bulunabilen işlenebilirler.

Bir VHS yakınında yalnızca sınırlı sayıda tasarruf edebileceğiniz kaydetme sistemi.

Akıl sağlığınıza güvenecek misiniz? Bazı şeyler gerçek olabilirken diğerleri olmayabilir.

Soru şu ki .. The Backrooms of 1998'e girmek için gerekenlere sahip misiniz?

Nasıl hayatta kalınır:


1. Çömelin ve alçakta kalın, böylece düşmanlar sizi duymaz.
2. Masaların, mobilyaların, kilitli dolapların veya gezinme alanlarının altına saklanın ve güvende kalın.
3. Koşmayın yoksa gürültü yaparsınız. Yalnızca gerektiğinde çalıştırın.
4. Cam ve çöplerin üzerinde yürürken dikkatli olun - çünkü ses çıkarır.
5. Etrafa nesneler fırlatarak dikkatinizin dağılmasına neden olabilirsiniz.
6. Dayanıklılığınıza dikkat edin, yorulursanız ondan kaçamazsınız.
7. Yaralanma ihtimaline karşı her köşede ilaç arayın.
8. Püskürtme tabancanızı kullanın ve daha önce bulunduğunuz yeri işaretleyin, böylece kaybolmazsınız.
9. Koşan ayak sesleri duyuyorsanız, bu iyi bir haber değil - sizi duymuş olabilir. Koş ya da saklan!
10.

The Backrooms: 1998, Steelkrill Studio'da bir geliştirici tarafından yapılmış bir korku oyunudur. Lütfen bu oyunun hikayesi olan bir nesnel toplama oyunu olduğunu unutmayın. Amacınız Arka Odalarda ipuçlarını bulup toplamak ve aynı zamanda size yardımcı olacak malzemeleri, eşyaları ve nesneleri bulmaktır - tüm bunlar siz düşman tarafından avlanırken. Yapabiliyorsanız, lütfen geri bildiriminizi gönderin ve herhangi bir hatayı bildirin; bu, geliştirmenin ilerlemesini hızlandırmaya gerçekten yardımcı olacaktır! Çok teşekkür ederim.

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later
 • İşlemci: Intel Core i5 2500K or AMD equivalent
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB or AMD equivalent
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
 • İşlemci: Intel Core i7 4790K or AMD equivalent
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD equivalent
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Yorumlar