Teardown İncelemesi

Teardown İncelemesi

Teardown, kaotik bir imha simülasyonu ve harika bir bulmaca oyunu. Çevreyle tamamen etkileşim içinde olduğunuz bu oyunda her objeyi parçalayıp yok edebilirsiniz.
7Çok İyi
  • Çevreyle full etkileşim
  • Göz alıcı grafikler
  • Çeşitli imha alternatifleri
  • Eğlenceli puzzle'lar
  • Zayıf senaryo modu
  • Bir süre sonra tekrarlayıcı bir hal alması

İMHA SİMÜLASYONU

İlk işiniz basit: Bir evi yıkmak. Çürük, ahşap yapıları tek başına çekicinizle bile yıkabilirsiniz. Ancak sağlam tuğla ve bacayla başa çıkmak için bazı patlayıcılar kullanmanız gerekebilir. 

Teardown'daki her şey, temelde üç boyutlu pikseller olan voksellerden oluşur. Gerçekçi ışıklandırma, gölgeler ve yansımalar birleşerek Teardown'un bloklu dünyasının harika görünmesini sağlıyor. Ancak bununla birlikte daha güçlü donanıma sahip bir bilgisayar da gerekiyor.

Sandboxcular!
Elbette, sadece bir şeyleri parçalamayı tercih ediyorsanız, buna uygun bir Sandbox modu da var.

Çekicinizi evin duvarlarına indirdiğinizde, evler paramparça voksel yığınlarına dönüşüyor. Baca yığınına bir patlayıcı teneke kutu fırlattığınızda muazzam bir patlamaya neden oluyor. Patlama ile tuğla küpleri her tarafa dağılıyor ve bu patlamaları izlemek son derece keyifli oluyor.

Oyundaki her seviyede, belirli bir çözümü olmayan bulmacalar var. Bir şeyleri kırmakla ilgili bir oyun, ama aynı zamanda zorlayıcı bulmacalar ile boğuşmanız gerekiyor. 

Oyun, her şeyi yok etme fikrini, kapsamlı planlama gerektiren giderek karmaşıklaşan bulmacalarla birlikte sunuyor. Örneğin yolunuzdaki her engeli parçalayarak bir soygunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize izin veriyor. Aynı zamanda gerçek yerlerin 3 boyutlu modellemelerinden oluşturulmuş haritalarda da oynayabilirsiniz.

Teardown
38,00
den başlayan fiyatlarla

Bu tamamen yok edilebilir voksel dünyasında mükemmel soygunu hazırlayın. Kısayollar oluşturmak için duvarları araçlarla veya patlayıcılarla yıkın. Daha yükseğe ulaşmak için nesneleri üst üste yığın. Ortamı, düşünebileceğiniz en yaratıcı şekilde kendi yararınıza kullanın.

Teardown sistem gereksinimlerine gelince, 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir. İşlemciniz Dört Çekirdekli CPU veya daha güçlü olmalıdır. Minimum RAM gereksinimi 4 GB'dir. Grafik kartınız ise Nvidia GeForce GTX 1060 olmalıdır. Teardown'da oyun kumandası desteği bulunuyor. Bu oyunu bitirmek ne kadar sürer diye merak ediyorsanız, sizi ortalama 12 saatlik bir oyun deneyimi bekliyor.

Teardown şimdi Steam Erken Erişim'de çıktı ve oldukça uygun fiyatlı. Aynı zamanda teknik olarak da iyi durumda. Ve bu ilk sürüm için yeterli miktarda içeriğe sahip. Gelecekteki güncellemelerle çözülecek daha fazla bulmacanın olmasını dört gözle bekliyoruz.