Tales of Monkey Island Complete Pack
 • Tales of Monkey Island Complete Pack
 • Tales of Monkey Island Complete Pack PC Fiyatları
 • Tales of Monkey Island Complete Pack PC Key Fiyatları
 • Tales of Monkey Island Complete Pack Fiyat Karşılaştırma
 • Tales of Monkey Island Complete Pack

Tales of Monkey Island Complete Pack

Çıkış Tarihi: 07.07.2009
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca

Enucuzoyun.com'da en ucuz Tales of Monkey Island Complete Pack fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Tales of Monkey Island Complete Pack PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Tales of Monkey Island Complete Pack oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
25,00

Oyun İstatistikleri

Tales of Monkey Island Complete Pack Yayınları

Oyun Hakkında

Guybrush Threepwood, şeytani mojo'sundan kötü korsan LeChuck'ı patlayıcı bir şekilde soyarken, korsanları asi korsan canavarlara dönüştürmekle tehdit eden baş canavarının kovulan vudu ile yanlışlıkla tüm Karayipler'e bulaşır. Kötü şöhretli bir korsan Avcısı ve Guybrush'ın ürkütücü bir şekilde enfekte olmuş elinin sonsuz yaşamın sırrını sakladığına inanan ürkütücü bir Fransız Doktor tarafından takip edilen Threepwood, eşsiz voodoo peeling yeteneklerine sahip efsanevi bir deniz süngeri olan La Esponja Grande'yi bulmak için yedi denizde yelken açıyor. . Ama Guybrush çok az şey biliyor, arayışı daha büyük, daha uğursuz bir komplonun parçası ve iyi ve kötü her zaman göründüğü gibi değil ...
Guybrush kime güvenebilir? Nereye dönebilir? Tales of Monkey Island beklenmedik finaline doğru ilerlerken bildiğinizi düşündüğünüz her şeye meydan okunacak!

Birinci Bölüm Hakkında


Efsane, cesur ama çoğu zaman beceriksiz olan Mighty Pirate ™ Guybrush, sevgili eşi Elaine ve onların düşmanı iblis korsan LeChuck'ın yer aldığı hararetli bir savaşla başlar. Hesaplaşma alevler içinde arttığında, Guybrush kendini her zaman içe doğru esen rüzgarlarla garip bir adada mahsur kalır. Kahramanımız bu meteorolojik anormallikten nasıl kurtulacak? LeChuck ve Elaine'e ne oldu? Karayipler'de yayılan ve Guybrush ve diğer korsanların asi holiganlar gibi davranmasına neden olan bulaşıcı vudu çiçeği hikayesi nedir? Bunlar, bu yaz en eğlenceli ve en kükreyen eğlence deneyimlerinden birinin bu ilk bölümünde sorulan birçok sorudan sadece birkaçı.

İkinci Bölüm Hakkında


Çiçek hastalığı olan korsanlar masum Deniz Halkını kuşatırken Guybrush'ın maceraları açık denizlerde devam ediyor. Guybrush, Mer Halkını savunmakla peşine düşen ısrarcı korsan avcısından kaçmak arasında, sevgili karısını ve hor görülen baş düşmanı yakalamayı başarır - ancak birleşmeleri kısa ömürlüdür. Artık Guybrush, daha fazla zarar vermeden önce LeChuck Pox'unu ortadan kaldırmaya odaklanmalıdır. Ve Mighty Pirate bir tedaviye yaklaştıkça, destansı destanın bu heyecan verici bölümünde sular daha da bulanıklaşacak.

Üçüncü Bölüm Hakkında


Üçüncü Tales of Monkey Island bölümünde, Guybrush derinlere (kelimenin tam anlamıyla!) Giriyor ve La Esponja Grande voodoo arayışı, dev bir deniz ayının bağırsaklarından doğal bir dönüş yapıyor!
Canavarın karnına hapsolmuş kahramanımız, uzun süredir kayıp (ve obsesif-kompulsif) kaşif Coronado De Cava da dahil olmak üzere şaşırtıcı bir kazazedeler grubuyla karşılaşır. Güçlü Korsan, şüpheli De Cava'nın güvenini kazanabilir mi? Seksi korsan avcısı Morgan LeFlay acımasız bir düşman mı yoksa beklenmedik bir müttefik mi olacak? Grup, Elaine'i LeChuck'un başıboş Pox'undan kurtarmak için La Esponja Grande'yi zamanında bulabilecek mi? Ve dünya, belirli bir şeytani kafatasının gıcırdayan dişleri tarafından ezilecek mi? Tales of Monkey Island'ın nemli ve sürükleyici üçüncü bölümü olan Lair of the Leviathan, beş aylık macera destansı doruk noktasına ulaşırken bu acil sorulardan bazılarına cevap verecek ve daha da fazlasını artıracak!

Dördüncü Bölüm Hakkında


Guybrush, Flotsam Adası'na geri döner, ancak bir kahramanın karşılanmasını unutur. Arkadan bıçaklayan Morgan LeFlay tarafından De Singe'ye teslim edilen Guybrush, öfkeli bir kalabalık tarafından yakalandı ve mahkemeye çıkarıldı! Yüzünde ipek dilli bir savcı ve boynunda asılı bir ilmik ile Guybrush, kendisini ciddi suçlamalara karşı nasıl savunacağını bulmalıdır. Bu arada kararlı Marki, gözünü yeni ve çok daha çekici bir test konusuna diker. Kudretli Korsan bu karmaşadan nasıl kurtulacak? Aylık Maymun Adası Masalları gerilimi "The Trial and Execution of Guybrush Threepwood" da tırmanmaya devam ediyor. Monkey Island dünyasını özüne kadar sallayacak şok edici bir keşif için kendinizi hazırlayın.

Beşinci Bölüm Hakkında


Korsan kahramanlarımız, Rise of the Pirate God ile nihai eşleşmeleriyle tanışıyor. Maymun Adası dünyası kurtarılabilir mi? Tales of Monkey Island destanının heyecan verici sona erdiğini öğrenin.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
 • İşlemci: 2.0 GHz + (3 GHz Pentium 4 veya eşdeğer k.)
 • Bellek: 512MB (1GB kayıt)
 • Ekran Kartı : 64MB DirectX 8.1 uyumlu ekran kartı (128MB kayıt)
 • DirectX®: Sürüm 9.0c veya üstü
 • Ses: DirectX 8.1 ses cihazı

Yorumlar