Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Resident Evil Village
269,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Tabletop Simulator İnceleme

Tabletop Simulator İnceleme

Oyun dünyasında yetenekli ve hayal gücü yüksek insanların meydana getirdiği ürünleri deneyim ederiz hep. Yapımcıların oluşturduğu bu büyülü dünyalarda kaybolmak en büyük zevklerimizdendir.

Peki; ya kendi hayal gücünüzü ortaya koyup kendi oyun alanınızı oluşturmanıza imkan veren bir oyun var desek! Evet bugünkü içeriğimiz tam da bu amaca hizmet ediyor. 

5 Haziran 2015 çıkışlı, masa üstü oyun yaratma ve oynama simülatörü olan Tabletop Simulator incelememiz başlıyor.

9Mükemmel
  • Standart sürüm ücreti oldukça uygun
  • Tek sınırınız hayal gücünüz
  • Eğlenceli oynanış
  • Tek oyunla birçok oyuna erişim fırsatı.
  • Oyun mekaniklerine alışmak zaman alabilir

Oyun Detayları

Tabletop Simulator oyun dünyasında Board Games olarak bilinen bizdeki karşılığı ise Masaüstü Oyunu olan türe ait bir yapımdır. 

Klasik masaüstü oyunları olan dama,satranç, poker gibi çeşitli aktiviteleri içinde barındıran yapım, size kendi oyununuzu da tasarlama imkanı veriyor. 

İlk iş olarak bir masa seçerek başlıyoruz oyuna. Daha sonra fizik kurallarından da faydalanarak oyunumuzu yaratmaya başlıyoruz. 

tabletop simulator oyun inceleme

Bu oyunda en çok ihtiyacımız olan şeyler kesinlikle yaratıcılık ve hayal gücü. Belirli bir hedef de önümüze konulmadığı için rahatça zihnimizi ve yeteneklerimizi kullanarak ne kadar yaratıcı biri olup olmadığımızı anlayabiliyoruz, Tabletop Simulator’de. 

Çevrim içi bir deneyimi sunmayı hedefleyen yapımda, aynı anda en çok 10 oyuncunun deneyim imkanına müsade ediliyor. Hayal gücü ve yetenekleriniz ile oluşturduğunuz oyun alanlarınızı isterseniz kendinize saklayıp kaydedebilir; isterseniz de diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. 

Board oyunları olarak bildiğimiz tüm oyun çeşitlerini yeniden tasarlayıp, benzersiz içerikler üretmenize izin verir, Tabletop. 

Steam Atölye Desteği
Steam Atölyeyi ziyaret edip diğer oyuncuların eserlerine bir göz gezdirip yaratıcılığınızı bir nebze daha geliştirebilirsiniz. 

Tabletop Simulator’de tek sınırınız hayal gücünüz. Yapım size sadece belirli parçaları verip birleştirme imkanı sunmuyor. Bunun yanında oluşturduğunuz alanlar üzerinde komut dosyaları çalıştırarak, ürününüz üzerinde büyük değişiklikler yapma şansı da tanıyor.

Hareketli ve kaliteli figürleri de kullanarak yaratım sürecini en üst seviyelere taşıyabiliyorsunuz.  

Arkadaşlarınızla ve hiç tanımadığınız insanlarla çevrim içi oyun deneyimi yaşabildiğiniz gibi local oyun mekaniğinin de nimetlerinden yararlanarak aynı bilgisayar üzerinde birden fazla kişi ile oyunu tecrübe edebilirsiniz. 

tabletop simulator

Oyununuzu oynarken müzik dinleyebileceğiniz gibi, sesli veya yazılı sohbet de edebilir oyundan aldığınız keyfi ikiye katlayabilirsiniz.

Tabletop Simulator
Tabletop Simulator
31,00
den başlayan fiyatlarla

Tabletop Simulator Oynamaya Değer Mi?

Bugüne kadar yaratıcı ve hayal gücü tavan yapmış oyun yapımcılarının ortaya koydukları en güzel yapımları deneyim ettiyseniz şimdi direksiyona geçme sırası sizde. Artık sadece oynamak yok . Vakit üretim vakti. Zihninizin derinliklerine bir yolculuk yaparak orada sıkışıp kalmış yaratıcı ve eğlenceli fikirleri çekip çıkarmalısınız. Kesinlikle oynamaya değer bir oyun.

Tabletop simulator steam

Tabletop Simulator Yayınları