Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Swords of Legend Online İnceleme

Swords of Legend Online İnceleme

Uzak Doğu kafası biraz farklı çalışır. Adetleri, yaşayışları hatta düşünme şekilleri bile Avrupa ve Amerika kültürüne oldukça tezattır. Yediklerinden mi, içtiklerinden mi bilinmez ya da aldıkları havadan mıdır çok farklı yapıda ürünler, fikirler ortaya koyarlar her alanda.

Oyun dünyasında da Uzak Doğu kültürü diğerlerinden büyük oranda farklıdır. Bu sebeple kültüre bağımlı oyuncu kitleleri olsa da genel kitle de oldukça küçük bir yer kaplamaktadır. 

Ama bu durum iyi oyunlar yapmalarına asla engel olmamaktadır. Uzak Doğu’nun önemli temsilcilerinden Çin kültürüne ait bir video oyunu tanıtımıyla karşınızdayız.   

İlk çıkışını 2019 senesinde Çin’de gerçekleştiren çok oyunculu fantastik MMORPG oyunu Swords of Legends Online inceleme başlıyor.  

Swords of legends online oyun inceleme

Dış dünyaya karşı kapalı bir tutum sergileyen Çin yapımcıları Swords Of Legends Online’ı Batıya getirmeye karar vermiş ve 2021 yılında yapım global dünyanın beğenisine sunulmuştur. 

7Çok İyi
  • Görsellik dudak uçuklatıyor
  • Zengin Mitolojiden esintiler
  • Çok büyük bir açık dünya
  • Çok yüksek fiyat
  • Düşük sistem sahiplerini mutlu etmeyebilir

Detaylar

Öncelikle yapımın çok fantastik ve de büyüleyici göründüğünü itiraf ederek başlayalım incelemeye. Oyun için oluşturulan dünyada, mekanlar, kullanılan renk paleti, karakterler, canlı tasarımları hepsi özene bezene ve göz zevkinizi okşayacak yumuşaklıkta oluşturulmuş. Her şey o kadar güzel gözüküyor ki, oyunu oynarken birden kendinizi mouse veya kontrolcünüzü yere bırakmış ve manzaranın tadını çıkarırken bulabilirsiniz.  

Çin Xian Xia mitolojisine dayanan yapımda, mistik tapınaklarda, derin ve bambu ağaçlarıyla kaplı ormanlarda ve karla kaplı benzersiz vadilerde destansı savaşlar verin. 

Swords of legends online steam

Kendi yaşam yerinizi inşa etme şansı da verilmiş Swords of Legend Online’de. Hayal gücünüzü sonuna kadar kullanabileceğiniz detay içerikleri adanız ve evinizde kullanımınıza sunulmuş. 

Uzun ve eğlenceli Swords of Legend Online maceranıza bir sınıf seçerek başlıyorsunuz. Gelin biraz bu sınıflardan bahsedelim.

Swords of Legends Online Sınıflar

İlk sınıfımız Reaper. Adından anlaşılacağı üzere çok güçlü ve ölümcül bir tırpan kullanan sınıf yaşam ve ölüm arasındaki dengede önemli bir yer sahibidir ve bir gölge kadar hızlı ve de yaşam verecek kadar da ruhanidir. 

İkinci sınıfımız, The Spellsword. Büyü güçleri ile donatılmıştır ayrıca çok iyi kılıç kullanırlar. 

Üçüncü sınıfımız ise; The Summoner. Sihir dünyasıyla, savaşın dünyasını en iyi şekilde harmanlayan sınıf. 

Bir diğer sınıf, Bard. Ozanların gönülleri fetheden büyülü melodilerini, sihir dünyasıyla birleştiren müzik sever sınıf. 

Berserker ise devasa kılıçları ile ölüm ve dehşet saçan tam bir savaşçı sınıftır.

Swords of legends online sınıflar

Swords of Legends Online dünyasına ait son sınıf, Spearmaster. Onlar için de mızrakların efendisi diyebilirsiniz. 

PVP savaşları verebileceğiniz yapımda, her oyuncunu kendine ait bir adası ve de evi bulunmaktadır. Oyuncuların birbirlerinin adalarına seyahat imkanı da sunulmuştur. Bu ziyaretlerde ise, harika ve eşsiz manzaralarla karşılaşmama imkanınız yok denecek kadar az. 

Swords of Legends Online
Swords of Legends Online
319,00
den başlayan fiyatlarla

Karar

Derin mitoloji esintileri ile süslenmiş Swords of Legends Online dünyasında silahlarınızı konuşturup devasa bir haritalarda çevrim içi deneyimler yaşamak epeyce zevkli olacaktır. Büyülü bir dünyada gezinirken, destansı savaşlar verme imkanı sunan bu yapımı mutlaka deneyim etmelisiniz. 

İyi oyunlar. 

Swords of Legends Online Yayınları