Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,43
den başlayan fiyatlarla
Palworld
434,35
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
772,43
den başlayan fiyatlarla
Swords and Sandals Immortals İnceleme

Swords and Sandals Immortals İnceleme

Biraz nostaljiye var mısınız? Swords and Sandals geri döndü ve her zamankinden daha iyi bir şekilde karşınızda.

Whiskeybarrel Studios, gladyatörlerin uzuvlarına veda ettiği, haykırışlarıyla düşmanlarının kafalarını havaya uçurduğu ve yaratıcı şekilde geliştiği sıra tabanlı dövüşü efsanesiyle geri geldi. Yılın en büyük arena eğlencesine hazır olun.

7Çok İyi
  • Grafik ve ses tasarımı
  • Kolay ve eğlenceli mekanikler
  • Yüksek miktarda nostalji
  • Çok fazla bug
  • Bazen tekrara düşüyor

Swords and Sandals Immortals Hikayesi

On yıldan fazla bir süredir, Swords and Sandals III olaylarının ardından Starbound Gladyatörüne ne olduğunu hepimiz merak ediyorduk. Robotik Otomatların yeni uzay çağı teknolojisiyle Brandor'a dönmesi her şeyi açıklığa kavuşturacak. Fakat bu Otomatlar, eskiden efsane olan ancak şimdi şeytani güçler trafından yönetilen bir gladyatör tarafından takip ediliyorlar. Starbound Gladyatörün görevi, arenada durdurulmadığı sürece tüm dünyayı sadece 300 gün içinde kurtararak, kopacak kıyameti engellemek.

Swords and Sandals Immortals, devasa bir tek oyunculu macera olacak. Oyunda, tüm kıtayı dolaşarak birbirinden güçlü Arena Şampiyonlarını aramanız gerekecek. T'Kash çölündeki kavurucu sıcakta, Yasak Derinliklerin ıssız dipsiz mağaralarında veya Phaetor'daki büyük saraylarda savaşmaya hazır olmalısınız.

Oyun Mekanikleri

Swords and Sandals, birbirleriyle savaşan fantazi gladyatörlerin çizgi film benzeri grafiklerine sahiptir. Kan veya vahşet görmekten pek de hoşlanmıyorsanız, savaşlar sırasında baş kopması, kan sıçraması ve uzuv kaybını görmeyi önlemek için oyun ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Oynanış

Oyunu takip etmek ve öğrenmek çok kolay. Öncelikle bir gladyatör yaratıyor ve onu çeşitli silah ve zırhlarla donatıyorsunuz. Sonra savaşçınızı diğer gladyatörlerle savaşması için arenaya gönderiyorsunuz. Altın ve deneyim kazanıp seviye atlayabiliyorsunuz. Kazandığınız altınları akıllıca yönetmeli ve oyun tarzınıza en uygun geliştirmeleri seçmelisiniz.

Swords and Sandals Immortals
Swords and Sandals Immortals
315,22
den başlayan fiyatlarla

Geliştikçe, daha büyük resmi, yeni güçlü şampiyonları, keşfedilecek zindanları ve ziyaret edilecek kasabaları görmeye başlayacaksınız. Bütün bu maceranın sonunda kurtarılmayı bekleyen bir dünya olduğunu da unutmayın.

swords and sandal immortals inceleme

Savaş Sistemi

Oyuna güçsüz başlıyorsunuz, ancak gücünüz zamanla artıyor. Swords and Sandals Immortal'da, stres ölçer mekaniğinin yanı sıra iklim etkileri ve belirli sınıflara özgü özellikleri içeren, önceki S&S oyunlarından alışkın olmadığımız stratejik geliştirmeler de bulunuyor. 

Sınıflar

Tüm sınıflar eşit derecede güçlü olmasa da, her sınıfa güçlü yönler kazandırmak için uğraşıldığını görebilirsiniz. Warrior, Mage'i yener. Bard, Warrior Rogue, Ranger ve diğer alt sınıfları yener. Fakat bu sınıfların oyun içinde pek bir kimliği bulunmuyor, yalnızca arenadaki istatiklerinizi etkiliyor. 

swords and sandals inceleme

Swords and Sandals Immortals Oynamaya Değer mi?

Oyun hala erken erişimde ve düzeltilmesi gereken fazlasıyla yer var. Çoğu yerde karşınıza glitch ve buglar çıkıyor. Karışık hislerime rağmen, oyunun potansiyeli olduğunu söyleyebilirim. Oyun oldukça eğlenceli ve ayrıntılara gösterilen özen de etkileyici. Her karakterin ve detayın önemli bir amacı olduğunu ve Brandor'ın titiz evrenini yaratmak için gerçek bir uğraş olduğunu hissedebiliyorsunuz. Bu oyun, geliştiricinin geri bildirimlere hızlıca dönmesi ve yaptığı işe olan tutkusu sayesinde kısa zamanda beklentilerimizi aşacak gibi duruyor. 

Swords and Sandals Immortals yayınları