Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man Remastered
345,99
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
479,20
den başlayan fiyatlarla
Call of Duty®: Modern Warfare® II
400,00
den başlayan fiyatlarla
Sword and Fairy 5 prequel

Bedava Steam Bakiye Kodları
Sponsorlu Ürün
Bedava Steam Bakiye Kodları

@lenovolegiontr Instagram hesabını takip et, ansızın paylaşılan Steam Cüzdan kodlarını kaçırma!

TAKİP ET

 • Sword and Fairy 5 prequel
 • Sword and Fairy 5 prequel PC Fiyatları
 • Sword and Fairy 5 prequel PC Key Fiyatları
 • Sword and Fairy 5 prequel Fiyat Karşılaştırma
 • Sword and Fairy 5 prequel

Sword and Fairy 5 prequel

Çıkış Tarihi: 17.06.2021
Diller: Geleneksel Çince

enucuzoyun.com'da en ucuz Sword and Fairy 5 prequel fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Sword and Fairy 5 prequel PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Sword and Fairy 5 prequel oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
22,00

Oyun İstatistikleri

Sword and Fairy 5 prequel yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sword and Fairy 5 prequel oyununun konusu nedir?

 • Sword and Fairy 5 prequel nereden indirilir?

 • Sword and Fairy 5 prequel nereden satın alınır?

 • Sword and Fairy 5 prequel Türkçe mi?

 • Sword and Fairy 5 prequel yaş sınırı nedir?

 • Sword and Fairy 5 prequel hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Sword and Fairy 5 prequel ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

*** Bu oyun sadece Çince olarak mevcuttur ***

Bu oyun zaten "Menghua Fantasy Fighting" DLC'sini içeriyor

【hikaye arka planı】

Dünyayı dolaşanlar, kaderi taşıyanlar, dünyaya düşenler...
Birbirinden farklı kimliklere sahip birkaç kişi, gönül uğrunda bir insan denizinde buluşmuştur. Batı Bölgelerinin sarı kumlarına adım atmak, Doğu Çin Denizi'ni ve fırtınalı dalgaları geçmek, ne kadar çok rüzgar ve yağmur genç ruhu biledi ve sabit olan sırdaşların dostluğu. Ancak dünya her zaman geçicidir ve Tanrı'nın iradesi her zaman başkalarını kandırır. Esaret hala orada, ancak inançlar zaten çelişkili, şöhret ve servet istenmiyor ve kılıç sadece yaşam içindir. Bir yabancı gibi karşılaştığımızda artık geçmişte görünmüyoruz.
Ancak kaderin sonuna gelsek bile kılıçlar karşı karşıya gelip Fengyun'a dönüp baktığımda bu hayatta pişmanlık duymuyorum ve vicdanım rahat.

【Dünya Görünümü】

Cennet ve Dünya, içinde "Pangu"nun doğduğu "karışık tonlar" durumundadır. Pangu'nun vücudu büyümeye devam ediyor ve orijinal karışık ton durumu vücuduna uyum sağlayamıyor ve bölünüyor. "Temiz qi" gökyüzüne yükselir ve "bulanık qi" yere çöker. Pangu'nun ölümünden sonra özü, enerjisi ve ruhu üç büyük tanrıya, Fuxi, Shennong ve Nüwa'ya (Üç İmparator olarak da bilinir) ayrıldı.
Cennet ve dünya arasında çok az yaratık olduğu için, üç imparator yaratıkları farklı şekillerde yarattı.
Fuxi, kutsal ağacın meyvelerini bedeni olarak tanrıların temiz havasını emmek için kullandı ve güçlü enerjisini bir "tanrı" yaratmak için enjekte etti. Kutsal ağacın meyvesinin kaynağı kıt olduğu için tanrıların sayısı çok azdır ama manevi gücü kuvvetlidir. Tanrılar yeryüzünün bulanıklığına karşı sabırsızdırlar, bu yüzden gökyüzünde yaşarlar ve "Tanrı Alemi"ni oluştururlar. Tanrılar erkek ve dişi olarak ayrılsalar da çiftleştikten ve çoğaldıktan sonra tanrılar ruhsal güçlerini kaybederek yavaş yavaş ölürler, bu da tanrıların sayısını artıramaz, dolayısıyla çiftleşmeleri ve üremeleri kesinlikle yasaktır.
Shennong, toprak, kaya, çimen ve ağaçları vücut olarak alarak ve kendi gücünü aşılayarak "canavarları" (hayvanlar ve böcekler dahil) yarattı. Shennong niceliğe ve yeteneğe önem verdiğinden, birçok tür ve sayıda canavar vardır ve yetenekleri çeşitlidir, ancak zihinleri gelişmemiştir.
Nüwa, toprağı ve suyu kendi kanı ve manevi gücüyle karıştırır, söğüt dallarından ilham alır ve kendi yöntemiyle şekillendirerek bir "insan" yaratır. Vücut güzel ve zekidir, ancak fiziksel olarak zayıftır.Özel bir yeteneği olmamasına rağmen, güçlü bir kavrayışa sahiptir.
Altı alem arasında bir mühür olmasına rağmen, beş ruhsal enerji damarı hala birbirine bağlıdır. Entrika zamanından on yıllar önce, tanrıların ve iblislerin kuyusu çalkantılıydı ve altı diyarın sularının düzensiz olmasına neden oldu.Sonuç olarak, iblisler giderek kurudu ve insan diyarı hâlâ bol suyun tadını çıkardı. Öte yandan, kilit iblis kulesinin mührü birkaç yılda bir zayıflayarak insan ve iblislerin iki dünyasında kargaşaya neden olacak, altı dünyanın mührünü zayıflatacak ve 16 yıl önce insan dünyasının dünya hareketine neden olacaktır. , sayısız ölüm ve yaralanma getiriyor Kahraman olmanın kusurlarından biri de onlardan biri.

【Öne Çıkan Sistem】


-Title system <br>Oyuncular, eşya toplama, yan planların tamamlanması, mini oyunların temizlenmesi, zorlu özel BOSS ve özel yollarla savaşlar kazanma gibi birçok gizli unsur aracılığıyla unvanlar elde edebilirler. Oyuncular tarafından toplanan unvanlar başlık arayüzünde gösterilecek.Aynı zamanda farklı oyun aşamalarında arayüz aynı zamanda ilgili yeni unvanlara ulaşma konusunda ipuçları verecek.
Oyuncu çeşitli unvanları topladıktan sonra, başlığı topladıktan sonra ödül olarak kullanılabilecek her karakterin niteliklerini ve yeteneklerini artırmak için başlığı özel bir "ekipman" olarak da kullanabilir. Bazı özel başlıklar, oyundaki değerli ekipman ve sahne malzemeleri satın almak için de kullanılabilir.

-Kombinasyon Saldırı Sistemi <br>Oyunda bir kombinasyon saldırısı kullanmak için iki koşulun yerine getirilmesi gerekir: 1. Kombine saldırı, nispeten yakından ilişkili iki karakter tarafından tetiklenir ve kombinasyon saldırısını içeren iki karakter, 2. Bir kombinasyon saldırısı başlatmak gereklidir. Başlatıcının 50 qi'sini ve ilgili yardımcı saldırganın 25 qi'sini tüketir ve tatmin edilmezse etkinleştirilemez (Not: qi sıfıra döner karakter öldükten sonra).
Saldırı dizisi bağlı olmayan karakterler için yerine koyarak karakterin konumunu ayarlayabiliriz; karakterin enerjisi 50'yi geçtiğinde normal saldırı artacaktır.

-Bağlantı sistemi "Bağlantı" saldırısı, oyuncu operasyonu aracılığıyla tek bir başlatmada birden fazla saldırıyı tetikleyebilen bir saldırı yöntemidir. Oyuncu, kombo becerileri başlatırken sistem tarafından istenen işlemleri mükemmel bir şekilde tamamlamaya odaklanabildiği sürece, sıradan stuntların çok ötesinde güçlü hasarlar verebilir ve rakibi karşı savaşma gücünden mahrum bırakabilir.
Kombo becerisini etkinleştirmek için koşullar: 1. Kombo beceri işlevi etkinleştirildi 2. Savaş ekranının sağ üst köşesindeki ilkel ruh değeri dolu.
Bağlantı kuralları: Zaman çubuğu bitmeden önce, oyuncunun sorulan renkli düğmeler üzerinde farenin sol ve sağ düğmelerini tıklaması gerekir. Sol düğme turuncu, sağ düğme mavi. Bu tıklama başarılı olursa, sonraki saldırı turunu açmaya devam edecek ve düğmenin birer birer artmasını isteyecektir. Bu, oyuncu zaman sınırı içinde doğru şekilde tıklayana kadar komboyu döngüye alır. En fazla 5 düğme olmayacağını söyleyin.

Desteklenen Diller: Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 3.0GHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVidia GT440 (512M) or Better
 • Ses Kartı: Direct compatible sound card for audio

Yorumlar