Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
Sword And Fairy 2
 • Sword And Fairy 2
 • Sword And Fairy 2 PC Fiyatları
 • Sword And Fairy 2 PC Key Fiyatları
 • Sword And Fairy 2 Fiyat Karşılaştırma
 • Sword And Fairy 2

Sword And Fairy 2

Çıkış Tarihi: 14.04.2021
Diller: Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Enucuzoyun.com'da en ucuz Sword And Fairy 2 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Sword And Fairy 2 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Sword And Fairy 2 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
11,50

Oyun İstatistikleri

Sword And Fairy 2 Yayınları

Oyun Hakkında

*** Bu oyun yalnızca Çince olarak mevcuttur ***

"Legend of Sword and Fairy II", Daewoo Information Co., Ltd.'nin fanatik yaratım grubu ve DOMO ekibinin ortaklaşa ürettiği bağımsız bir oyundur ve Ocak 2003'te piyasaya sürülmüştür. İkinci neslin hikayesi, ilk nesilden 8 yıl sonra geçiyor ve olay örgüsü bir sonraki nesli hemen takip ediyor. Dörtlü arasında karmaşık bir hikaye anlatan Wang Xiaohu, Su Mei, Shen Qishuang ve Li Yiru'nun etrafında dönüyor. Birinci neslin kahramanı ve yepyeni karakterler, ikinci nesilde ortaya çıkıyor ve ortaya çıkan duygusal karışıklıkları ve gelecek iki nesli itiraf ediyor. Bu çalışmada ilk defa, Yuling, Tiger Sha, Formation, Nourishing Gu ve Poison Feeding gibi çoklu savaş ve geliştirme sistemleri var. ve savunma yöntemi.

Hikaye - arsa ilk nesil peri kılıcı devam ediyor
Dao Xiao <br> Peri kılıcının yeni başı Li Xiaoyao, dünyanın en iyi dövüş sanatçısı, kılıç ustası ve dürüst; Emei Xian Xia saf ve yumuşak bir adamdır, Xianxia ve beş harikanın üzerine oturur, ve Taocu keşiş Qianye Zen Ustası, Guang Nam öğrencisinin efendisi olan Tao'yu savunur, vaaz verir ve verir ve afet yardımı;
İşbirliği mi? Bu bir çatışma mı? Doğru yollar arasında gizli bir kriz var ...

İblis lideri <br> Kilit iblis kulesi çöktü ve binlerce iblis ortaya çıktı; iki sihirli silah ortaya çıktı ve dünya yeniden dalgalar yarattı;
Kong Lin'in iblisleri yeniden düzenlemesini sağlamak için pankartı tutun; bir komplo mu var? Niyetiniz mi var?
En büyük felaket geliyor ...

Sorunlu Dünya <br> Büyümüş olan Wang Xiaohu, bu kaotik nehirlere ve göllere adım attı.Dürüst bir kişiliğe sahip olan, güzel anı, güzel Su Mei ve güzel Qishuang ile nasıl bir hikaye iç içe geçecek?

Yuling - heyecan verici savaşlarda en iyi yardımcı


Li Yiru, çocukluğundan beri dövüş sanatlarından ve silahlardan hoşlanmazdı. Bununla birlikte, Yiru dünya yolunda pek çok "alışılmadık" arkadaş edindi ve maceraları sırasında ona yardım etti. Sadece bu arkadaşlar ya dağ ruhları ya da su canavarları ya da topluca "ruhlar" olarak adlandırılan ölümsüzler ve hayaletlerdir.
"Yu Ling", Yiru'ya sağlanan özel bir sistemdir. Savaşta, savaşa yardımcı olmak için "lütfen" 1 veya 2 "ruh" verebilirsiniz. Düşmana saldırmanın yanı sıra, "ruh" da saldırıya veya savunmaya yardım. Bununla birlikte, Yi "ruha" doğrudan talimat veremezse, onlara yalnızca eylemin yönünü söyleyebilir. Paylaşılan bir mutluluk ve ıstırap döneminden sonra, "ruh", "ruhun" ihtiyaçlarının giderek daha fazla farkına varacaktır. ruh "ve ardından uygun yardımı sağlayın. "Ruh" da büyüyecektir. "Ruh" ne kadar sık hatırlanırsa, o kadar hızlı büyür ve mevcut hareketler ve eylemler artar.

Gu'yu iyileştirme - Gu yetiştirmenin eğlencesi sonsuzdur


"Gu", Legend of Sword and Fairyman serisinin karakteristik bir öğesidir. Fonksiyonları, kan ikmali, qi ikmali, diriliş, saldırı, yetenek geliştirme, labirentten kaçış vb. Düzinelerce Gu. Bu Gu solucanlarını elde etmenin en önemli yolu "Kraliçe" dir. Gu, oyuncu tarafından Gu solucanları ve yenilebilir öğelerle beslendikten sonra, çeşitli işlevlere sahip Gu solucanları tasarlanacaktır. Farklı yiyecekler, kraliçenin farklı büyümelerine yol açar ve bu da kraliçenin niteliklerini ve görünümünü ve hatta ürettiği solucanların türünü ve kalitesini etkiler.

Genel olarak, Kraliçe Gu'nun üç öznitelik değeri vardır: "Mavi", "Kırmızı" ve "Mor". Oyuncu belirli bir öğeyi veya Gu solucanını beslediğinde, bu üç değer değişen derecelerde artar veya azalır. Belirli bir özellik değeri kritik noktayı aşana kadar, kraliçe dönüşür ve "yeşil kraliçe" ve "Kırmızı Gu olur Kraliçe "veya" Mor Gu Kraliçe ", şu anda kraliçe tarafından üretilen Gu solucanlarının hızı ve kalitesi iyileştirilecektir. Ancak, bu yalnızca dönüşümün ilk aşamasıdır ve gelecekte oyuncu tarafından keşfedilmesi gereken birkaç dönüşüm aşaması olacaktır.

Desteklenen Diller: Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
 • İşlemci: 1 GHZ
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: OpenGL 2.0 compatible
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Windows Compatible

Yorumlar