Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
55,00
den başlayan fiyatlarla
Sword and Fairy
 • Sword and Fairy
 • Sword and Fairy PC Fiyatları
 • Sword and Fairy PC Key Fiyatları
 • Sword and Fairy Fiyat Karşılaştırma
 • Sword and Fairy

Sword and Fairy

Çıkış Tarihi: 14.04.2021
Diller: Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Enucuzoyun.com'da en ucuz Sword and Fairy fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Sword and Fairy PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Sword and Fairy oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
10,50

Oyun İstatistikleri

Sword and Fairy Yayınları

Oyun Hakkında

*** Bu oyun yalnızca Çince olarak mevcuttur ***

Binlerce hassasiyet,
Ay ile çift uçuş.
Sıkıntılı
Sadece kime gideceğini etkiler.

"Legend of Sword and Fairy", Daewoo Information tarafından üretilen, yerli bağımsız bir Çin rol yapma bilgisayar oyunudur. Bu çalışma "Kılıç ve Peri Efsanesi" serisinin ilk çalışması olup teması "Kader" dir. Hikaye, tema olarak dövüş sanatları ve peri masalları ve ana eksen olarak kader ile peri tanrıları, iblisler, erkekler ve hayaletlerden oluşan eski Çin efsanelerine dayanıyor.


Mitler, peri sözler, aşk sözleri, yumuşak yürekli, unutulmaz "Kılıç ve Peri Efsanesi", tüm bir nesil oyuncuyu etkilemiş bir oyun başyapıtıdır. Etkileyici konusu, güzel müziği ve zarif şiirleri ile piyasaya sürüldükten sonra büyük beğeni topladı ve bugüne kadar oyuncular için unutulmaz oldu.
Görünüşe göre sıradan bir han çocuğu olan Li Xiaoyao, ünlü bir kahraman olmak istiyordu, ancak yanlışlıkla bir komploya karıştı ve Hui Zhilanxin'in Nuwa kabilesinin soyundan gelen Zhao Ling'er ile tanıştı. Zhao Linger'ın yaşadığı peri adası yanlışlıkla saldırıya uğradı ve Li Xiaoyao, annesini Miaojiang'da bulmak için Linger'a eşlik etme gibi önemli bir görevi üstlendi. Yolculuk sırasında Li Xiaoyao, dışı güçlü, içi yumuşak olan vahşi kız Lin Yueru ve hayalet Miao kızı Anu ile tanıştı. Yol boyunca, kahramanlar çeşitli hain, heyecan verici veya dokunaklı ve romantik olaylar yaşadıktan sonra, nihayet hedeflerine daha da yaklaşırlar ve Zhao Linger'in yaşam deneyiminin gizemi yavaş yavaş ortaya çıkar. Bu sırada Ayın Efendisi'nin komplosu da herkesin önündeydi ...

Korucular, kılıççılar, peri şövalyeleri, nehirlerin ve göllerin kılıçları, uzun süreli aşk hayalleri, Li Xiaoyao, zarif ve güzel genç adam Lingdao, peri bağı için ilaç arıyor. Binlerce mil engebeli ve özenli ve kılıç bir güzelliktir.
Küçük bir balıkçı köyünde esnaf olan Xiaoer, teyzesi tarafından çok çalışarak büyütüldü, handa birçok kahraman ve kahraman görüyor, şiddeti ve barışı ortadan kaldırabilecek bir adalet bekçisi olmak istiyor. Şeftali çiçekleriyle dolu bir hayat, yanlışlıkla nehirlere ve göllere giriyor ve üç kadın kahramanın açıklanamaz dört köşeli bir ilişkisi var.

Zhao Linger, Xianling Adası'nda ve havuzda ay uykusu ile yalnız bir lotus var. Rüzgar ve yağmur yüzeye düştüğünde, umarım birbirinize üzülürsünüz.
Çocukluğundan beri dünyadan soyutlanmış, bir göldeki beyaz bir nilüfer gibiydi ve Xianling Adası'nda inzivaya çekilerek pratik yapmak için büyükannesini takip etti, düşmanlarının peşinden koşmaktan ve öldürmekten kaçındı. Tarifsiz ve gizemli yaşam deneyimi onu kaderin hilelerinden kaçamaz hale getirdi ve akan kızıl tozun ortasında binlerce felakete katlanmak zorunda kaldı.

Lin Yueru çok pahalı olan vahşi bir kızdır ve kalbini bir dövüş sanatları yarışmasında hareket ettirir. Panneng imparatora bağımlıdır ve nehirlerin ve göllerin kahramanlarıyla birlikte seyahat eder.
Ailesinin akrobasileriyle asi bir kadın kılıç ustası olan Nanwu Lin'in efendisi Lin Tiannan'ın kızı Yangtze Nehri'nin güneyinde rakibi yok. Sırf kızı olduğu için liderlik pozisyonu için rekabet edemez, bu yüzden akrabalarını işe almak için bir yarışma başlatmaktan ve Zhulin ailesine katılmak için kahraman bir genç seçmekten başka seçeneği yoktur.

Anu bir çiçek, bir Miao kadını, bir hayalet ve bir ruh gibidir, her beyefendinin önce aşkı tattığı için mutludur. Luo Hua evlenmek istiyor ve Ban Yue bir yıldız olmak istiyor.
Zeki ve canlı bir kişiliğe sahip olan Bai Miao kabilesinin reisinin kızı Li Xiaoyao'yu sahneye çıkar çıkmaz oynadı ve onu savuşturacak gücü yoktu. Görünüş masum ve masum, ancak büyücülük zehirini kullanma yöntemi ürkütücü.

Dövüş sanatları, göksel beceriler, taktikler, dinamik mermiler, sonsuz eğlenceli savaşlar Üçüncü şahıs sıra tabanlı savaşlar kullanılır ve aynı anda üç karaktere kadar kontrol edilebilir. Savaşta düşmana saldırarak, birlikte saldırarak, sihirle, sahne atarak vs. saldırmayı seçebilirsiniz. Ayrıca kendi canlılığınızı geri kazanmak için destek öğeleri veya sihir kullanabilir veya savaştan kaçmayı seçebilirsiniz.

Desteklenen Diller: Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
 • İşlemci: 1.8 GHz Processor
 • Bellek: 512 MB RAM
 • Ekran Kartı: 3D graphics card compatible with DirectX 7
 • DirectX: Sürüm 7.0
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Direct compatible sound card for audio

Yorumlar