Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Supraland Crash PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 02.07.2020
Diller: İngilizce , Almanca , Japonca , Geleneksel Çince ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Supraland Crash fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Supraland Crash PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Supraland Crash oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

Supraland Crash Hakkında

Keşif, bulmaca, surprizler ve daha az savaş ile dolu yepyeni bir Supraland deneyimi. Crash, oyunun ana menüsünde ayrı olarak seçtiğiniz yepyeni tam teşekküllü bir Supraland macerasıdır. Ana oyunu bitirmek zorunlu değil, ama kesinlikle tavsiye ederiz.

Crash tahmini oynanış süresi: ~7-13 saat

Ana oyundaki ilerlemem/kayıt dosyalarım DLC'yi nasıl etkiler?
Hiç de etkilemez! DLC1 hikayesi ayrı bir şeydir. Ayrı bir macera. Hikayeyi devam ettirir ama onu ayrı bir menü düğmesiyle seçiyorsunuz ve tamamen ayrı kayıt dosyaları kullanıyor.

DLC'yi oynamak için ana oyunu bitirmek zorunda mıyım?
Zorunda değilsiniz ama bitirseniz iyi olur çünkü DLC birçok oyun mekaniğini geri getirecek ve onlar ana oyunda olduğu kadar derinlemesine öğretilmeyecektir.

Neden DLC'yi ayrı bir oyun olarak çıkarmıyorsun?
- Oyun, ana oyundan yeterince farklı değil. Daha çok Supraland 1.5 diyebiliriz. İnsanlar muhtemelen ilk oyuna teknolojik açıdan çok fazla benzeyen bir ikinci oyunu hoş karşılamazlar.
- Oyunların sırası karışabilir. Birçok Supraland hikayesi yayınladığımızda insanlar hangi sırayla oynayacaklarını karıştırabilir.
- DLC, oyunu kavrayabilmiş oyuncular içindir. En baştan her şeyi derinlemesine açıklayıp öğretmeyecektir. Ayrı bir oyun birçok insanın ana oyunu bilmeden oynamasına sebep olacaktır, ki böyle bir durumda hedeflediğimiz deneyime ulaşamayacağız.
Desteklenen Diller : İngilizce , Almanca , Japonca , Geleneksel Çince , Basitleştirilmiş Çince , Fransızca , Türkçe , Rusça , Korece , Macarca , Lehçe

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core2Duo 2.66GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 780
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5 6600 or AMD Ryzen 1600x
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1060, 3 GB (Legacy: NVIDIA Geforce GTX 780, 4GB) or AMD RX 580, 4 GB (Legacy: AMD R9 290X, 4GB )
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan