Super Seducer : How to Talk to Girls
  • Super Seducer : How to Talk to Girls
  • Super Seducer : How to Talk to Girls PC Fiyatları
  • Super Seducer : How to Talk to Girls PC Key Fiyatları
  • Super Seducer : How to Talk to Girls Fiyat Karşılaştırma
  • Super Seducer : How to Talk to Girls

Super Seducer : How to Talk to Girls

Çıkış Tarihi: 06.03.2018
Diller: İngilizce, İtalyanca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Super Seducer : How to Talk to Girls fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Super Seducer : How to Talk to Girls PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Super Seducer : How to Talk to Girls oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
22,00
Steam
Sürüm — Standart
22,00

Oyun İstatistikleri

Super Seducer : How to Talk to Girls Yayınları

Oyun Hakkında

Kadınlarla becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız?

Super Seducer, dünyanın en gerçekçi baştan çıkarma simülatörüdür. Sizi günlük senaryolara (bir kahve dükkanı, ofis, bir bar) sokar ve güzel kadınlarla nasıl oynandığını görmek için pratik olarak istediğiniz her şeyi yapmanızı sağlar.

Siz hamlelerinizi yaparken, ünlü baştan çıkarma gurusu Richard La Ruina (Maxim, Men's Health, The BBC, Piers Morgan'da yer almaktadır) , yaptığınız her seçim için size geri bildirim sağlar, psikolojiyi ve baştan çıkarma ustalarını ayıran yüzlerce gizli sırrı araştırır. herkesten.

Sonuç olarak şudur: Oyunda doğru seçimleri yaparsanız, hayatınızda doğru seçimleri yaparsınız.

Yani, söyleyecek şeyleriniz bittiyse, arkadaşlık alanında sıkışıp kaldıysanız veya ne zaman harekete geçeceğinizi bilmiyorsanız - o zaman bu oyun aşk hayatınızı sonsuza dek değiştirecek.

Kim olduğun, kaç yaşında olduğun veya neye benzediğin önemli değil - Super Seducer oynamayı bitirdiğinde daha önce ulaşılmaz görünen kadınları kendine çekebilir ve tutabilirsin.


Ana Özellikler:

Chick Magnet - Denenmiş ve gerçek cazibe "hack'lerini" kullanarak bir profesyonel gibi bu tatlı rakamları elde etme yolunuzu büyülenin.


Baştan Çıkarma Okulu - Ustanın kendisinden son teknoloji baştan çıkarma sırlarını keşfedin, Avrupa'nın en iyi flört gurusu ve "The Natural: İstediğiniz Kadınları Zahmetsizce Çekme" kitabının en çok satan yazarı Richard La Ruina


Kendi Maceranızı Seçin - Süper Baştan Çıkarma, oyuncuların becerilerini test etmeleri için on bir saatlik canlı aksiyon görüntüsü, 520 seçenek ve birden fazla son içerir. Bir kadınla konuşurken çılgınca bir düşünceniz olduysa, bu oyuna dahil olma ihtimali yüksektir ve nasıl oynandığını göreceksiniz.


Reddedilmeyi Ortadan Kaldır - Yanlış hamleler yapan oyuncular, sadece reddedilmekten yüzlerine tamamen hak edilmiş bir tokat atmaya kadar değişen çeşitli garip sonuçlarla karşı karşıya kalırlar ... böylece gerçek dünyada sadece işe yarayan hareketlerle kalacaksınız.

Akış / Video Oluşturma Politikası: Oyun ve / veya yaratıcısı için kritik olanlar da dahil olmak üzere Super Seducer videolarını ve akışlarını herhangi bir istisna veya kısıtlama olmaksızın oluşturmak ve bunlardan para kazanmak için tam ve niteliksiz izin veriyoruz.

Desteklenen Diller: İngilizce, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca, Korece

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Intel Core i3 4th generation
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Yorumlar