Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Super Animal Royale İnceleme

Super Animal Royale İnceleme

İçinde birbirinden farklı ve birbirinden sevimli hayvanların bulunduğu, Pixel Art teknolojisi ile süslenmiş 2D bir dünya düşünün. Bu dünya kulağa çok hoş gelse de bu sevimli yaratıkların ellerine taramalı tüfek ve envai çeşit silah alıp birbirini öldürme ve son hayatta kalan olmaya çalışması fikri her bünyeye normal gelmeyebilir.

Yine de orijinal bir fikir olmuş diyebiliriz değil mi? Sürekli kaslı ve dev gibi adamların kavgasını izlemek bir yerden sonra sıkıcı hale gelebilir. İşte tam da bu sebepten farklı bir oyunla karşınızdayız bugün.

Pixel oyun firmasının, 12 Aralık 2018 çıkışlı çevrim içi, çok oyunculu macera ve nişancı oyunu Super Animal Royale inceleme başlıyor. 

7Çok İyi
  • Renkli ve çekici görsellik
  • Türe sevenlere farklı bir alternatif sunuyor
  • Denemesi Bedava
  • Düşük sistem gereksinimleri
  • Ping sorunları
  • Derinlemesine bir oynanış sunmuyor.

Detaylar

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sıra dışı bir oyun Super Animal Royale. Uzun süre oyun dünyasında zirveyi göğüsleyip birçok insanı oyuncu evrenine kazandıran tür olan Battle Royal türüne farklı bir bakış getiriyor yapım.

Renkli, 2D bir dünyada, 64 kişiye kadar aynı anda deneyim imkanı veriyor Super Animal Royale. Oyuncuların görevi haritada son kalan oyuncu olmayı başarabilmek.

Super animal royale battle royale oyun

Bu mücadeleyi de elimizdeki çeşitli silahlar aracılığı ile veriyoruz. Maçlar bittikten sonra oyuncuya DNA benzeri bir item veriliyor. Bu aldığınız itemlerle yeni karakterler oluşturup oyun deneyimini kolaylaştırıp, yükseltme imkanınız var.

Super Animal Royale Super Edition
59,00
den başlayan fiyatlarla
Super Animal Royale
Ücretsiz

Ayrıca oyunda bir seviye sistemi de var. Maçlarla kazandığınız geliştirme seviye atlamanıza da olanak sağlıyor.

Çok zengin bir kozmetik içerik koleksiyonu var yapımda. Çeşitli şapkalar, takma bıyıklar, yeni ve havalı kıyafetler, farklı gözlükler...

Oynanışa geçersek giriş kısmı diğer Battle Royale oyunlarıyla aynı. Gerekli oyuncu sayısı tamamlanana kadar ortak bir alanda beklemeye alınıyorsunuz. Sayı tamamlanınca bir paraşütle haritaya iniş yapıyorsunuz.

Katana benzeri bir kılıçla başlayan mücadelenizde etrafta araştırma yapıp farklı silahlara erişim sağlayabiliyorsunuz. El bombaları da rakiplerinizi alt edebileceğiniz silahların arasında yer alıyor.

Super animal royale düşük sistem gereksinimli oyun

Super Animal Royale bir erken erişim oyunu. Erken erişim yapımlar, oyunların eksilerini ve geliştirilmesi gereken yönlerini gözler önüne sürer. Oyunu deneyim ettikten sonra Discord topluluğuna katılıp oyun içi sizi rahatsız eden veya değişmesini istediğiniz noktaları belirtip yapımın gelişimine pozitif yönde katkıda bulunabilirsiniz.

Yapımın bir güzel yanı da oyunu ücretsiz deneyim etme şansını size sunmasıdır. Standart pakete hiçbir ücret ödemeden sahip olabiliyorsunuz. Tecrübenizi beğenip daha da yukarılara taşımak isterseniz, oyuna yeni ırkların ve geliştirmelerin eklendiği Super pakete belirli bir ücret ödeyip geçiş yapabilirsiniz.

Nerede Oynayabilirsiniz?

Super Animal Royale, şu anda sadece kişisel bilgisayarlar ve Mac cihazlarda deneyim edilebiliyor. 1 Haziran itibariyle Xbox konsollara da gelecek olan yapım, ilerleyen dönemlerde diğer konsollara da misafir olacakmış gibi gözüküyor. En azından bize gelen bilgiler bu şekilde. Bekleyip, göreceğiz.

Super animal royale sistem gereksinimleri oyun inceleme

Karar

Battle Royale oyunlarını seven bir oyuncu iseniz, Pixel Art grafikleri ve sevimli karakterleri ile Super Animal Royale’yi de denemek isteyebilirsiniz. Bizden söylemesi. Aynı zamanda Super Animal Royale düşük sistem gereksinimleri ile de biz oyuncuları acayip mutlu ediyor.

İyi oyunlar.

Super Animal Royale Super Edition Yayınları