Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
Streamer Life Simulator İncelemesi

Streamer Life Simulator İncelemesi

İnternetteki en iyi yayıncı olma yolunda ilerledikçe, hayatınızda birçok farklı dönüm noktası yaşayacaksınız.
7Çok İyi
  • Zevkli küçük oyunlar
  • Yayın cihazlarının yükseltebilmek için farklı seçenekler
  • Güzel grafikler
  • Oyundaki dil standartı zayıf
  • Can sıkıcı buglar

Bir Yayıncının Hikayesi

Streamer Life Simulator, bir yayıncının yaşadıklarını anlatan ilginç bir simülasyon oyunu. Oyun boyunca, açlıkla savaşmanız, düşük ücretli bir iş bulmanız, yeni teçhizatlar için para biriktirmeniz ve hatta araba kullanmanız gerekecek. Oyun, sadece yayıncı akış tarafına odaklanmakla kalmayıp, bunun yerine oyuncunun karakterini gerçekten kendisinin bir uzantısı haline getirmesine izin veriyor. Yılın en garip ama en eğlenceli simülasyon oyunu sizleri bekliyor.

Oyundaki her şey yayınların etrafında şekilleniyor. Bununla birlikte, oyun, gerçek hayattaki bir yayıncının verdiği mücadeleleri çok iyi yansıtıyor ve başarılı olmak için çok çalışmanızı sağlamaya çalışıyor. Faturaları, yiyecekleri ve diğer hayatta kalma maliyetlerini ödemek için, oyuncunun bir iş bulması ve yayıncılığı biraz kenarda tutması gerekiyor.

İpucu
Oyunun başlarında paranızı saçıp savurmamanız önerilir.

 

Kalitesiz bir internet ve zayıf bilgisayar özellikleriyle, düşük bir bit hızında 144p ve 30ps'de yayın yapmak zorunda kalıyor. Bu aşamalı ilerleme ilk bakışta harika hissettiriyor, bilgisayarın RAM'ini yükseltmek ve gelişmiş internet özelliklerine sahip yeni bir daireye geçmek harika geliyor. Abone sayısını takip etmek ve sonunda her gün işe gitmeyi bırakıp yayınlara odaklanabileceği bir noktaya gelmesi, gerçek hayattaki bir yayıncının yaşadıklarının özeti.

Küçük oyunlar

Streamer Life Simulator'da oyunun büyük bir bölümünü küçük oyunlar oluşturuyor. Yayın yaptığınız oyunlar ise Fall Guys, CS: GO ve The Witcher gibi oyunların parodi versiyonları.

Yayın Yaptığınız Cihazların Yükseltilmesi

Oyundaki en keyifli bölümler, yayın yaptığınız cihazları yükseltmekle uğraştığınız bölümler. Oyunda çok sayıda ürün çeşidi var. Bazı anakartların belirli işlemcilerle uyumsuz olduğunu göz önüne alırsak PC kasası içinde anakartı, işlemciyi, GPU'yu, HDD'yi ve hatta RAM çubukları için 4 yuvayı yükseltebilirsiniz. Yapıya uyacak yeni bir parça bulmak çok keyifli. Buna ek olarak, yayıncı setinizi özelleştirilebilirsiz. Daha iyi monitörler, kameralar, mikrofonlar, sandalyeler, masalar. Hatta hayalinizdeki düzeni oluşturmak için kullanabileceğiniz yeşil ekranlar, ışıklar ve raflar satın alabilirsiniz. Streamer Life Simulator oyunu sistem gereksinimleri 2 Ghz işlemci, 4 Gb Ram ve 5 Gb sabit disk alanı gerektirmekte.

Streamer Life Simulator
Streamer Life Simulator
19,20
den başlayan fiyatlarla