Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
191,32
den başlayan fiyatlarla
Palworld
495,31
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
792,69
den başlayan fiyatlarla
Strategic Mind: Spirit of Liberty

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Strategic Mind: Spirit of Liberty
 • Strategic Mind: Spirit of Liberty PC Fiyatları
 • Strategic Mind: Spirit of Liberty PC Key Fiyatları
 • Strategic Mind: Spirit of Liberty Fiyat Karşılaştırma
 • Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty

Çıkış Tarihi: 28.08.2023
Diller: Rusça, Lehçe, Basitleştirilmiş Çince ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Strategic Mind: Spirit of Liberty fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Strategic Mind: Spirit of Liberty PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Strategic Mind: Spirit of Liberty oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
990,95

Oyun İstatistikleri

Strategic Mind: Spirit of Liberty yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Strategic Mind: Spirit of Liberty oyununun konusu nedir?

 • Strategic Mind: Spirit of Liberty nereden indirilir?

 • Strategic Mind: Spirit of Liberty nereden satın alınır?

 • Strategic Mind: Spirit of Liberty kaç GB?

 • Strategic Mind: Spirit of Liberty Türkçe mi?

 • Strategic Mind: Spirit of Liberty hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Strategic Mind: Spirit of Liberty ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Efsanelerden bir hikaye ama gerçek tarihte

Kış Savaşı: 500.000'den fazla Sovyet askeri, 3.700.000 nüfuslu Finlandiya'ya saldırır ve Finliler, kendi kayıplarının 5 katını vererek onları geri püskürtür. Devam Savaşı: Kızıllar toplam 1.500.000 kişilik bir güçle (tüm Finlandiya nüfusunun neredeyse yarısı) geri dönüyor ve Finliler onları yeniden durduruyor. Finlandiya'nın bu kadar büyük bir düşmana karşı yapılan bu iki acımasız savaşta hayatta kalması gerçek bir tarihi mucizeydi. Bir kahramanlık ve yiğitlik mucizesi. Fin özgürlük ruhunun bir mucizesi.

Kahramanca mücadeleyi deneyimleyin ve zorlu seçimler yapınKıt olan Fin birliklerinin komutanısınız. Tek amacınız vatanınızı ve insanlarınızı tamamen yok olmaktan kurtarmaktır. Düşman tanklarını ele geçirmek için deneyimli birliklerinizi kaybetme riskini göze alır mıydınız? Geri çekilme sırasında başıboş kalanları kurtarmaya ve herkesi kaybetme riskini göze almaya mı çalışırsınız, yoksa kayıplarınızı azaltıp yeni bir savunma hattı mı kurarsınız? Size daha önce iki kez haince saldıran Sovyetlerle müzakere yapmayı kabul eder miydiniz?

İki kampanya oynayın: geçmiş ve "ya şöyle olursa"Tarihsel kampanya
1939-1945 zaman çizelgesi boyunca üç savaşı kapsayan çok sayıda görevi oynayın: Kış Savaşı, Devam Savaşı ve Lapland Savaşı. Tarihi harekât, tüm ikonik tarihi savaşları kapsayan daha küçük ölçekli ancak aksiyon dolu operasyonlara sahip olacak.

Alternatif tarih kampanyası
"Ya şöyle olursa" etkinliklerine odaklanan, daha büyük operasyonlara sahip daha kısa bir kampanya yürütün. Almanların Leningrad'ı almasına yardım edin, Murmansk limanını ele geçirerek müttefiklerin SSCB'ye yaptığı yardım sevkiyatını kesin - bu sadece başlangıç.

Kendinizi (yüksek)hikaye odaklı oyuna kaptırınBirincil ve ikincil hedefler
Tarihe dayanan ve çeşitli tarihi karakterler tarafından anlatılan çok sayıda hedefi tamamlayın.

Her operasyon öncesi ve sonrası sinematikler
Baron Carl Gustaf Emil Mannerheim, Risto Heikki Ryti ve diğerleri gibi karakterlerin yer aldığı 60 dakikadan fazla oyun içi sinematik ile tarihin, zamanın önemli tarihi figürlerinin gözünden ortaya çıkmasını izleyin.

Kendi tasarımınızın ordusunu yaratın ve büyütün

Çeşitlilik savaşın baharatıdır
Finliler 1939'da 6000 kadar Sovyet tankına karşı yalnızca 12 Vickers İngiliz tankına sahipti. Diğer ülkelerden birimler alarak olasılıkları eşitleyin ve paçavra kuvvetlerinizi iyi yağlanmış bir savaş makinesine dönüştürün.

Herkese kupalar!
Finlandiya üretiminin yetişmeye çalıştığı yerde, düşmandan gelişmiş ekipman alarak bunu telafi edin. Sovyet silahlarını yaratıcılarına karşı çevirin.Aslına sadık kalınarak yeniden yaratılan tarihi birimler
Fin kayak birliklerine komuta edin ve BT-7, T-34 ve KV tankları da dahil olmak üzere ele geçirilen Sovyet araçlarına komuta edin. Alman Pz-IV tanklarını, StuG saldırı silahlarını ve Ju-88 bombardıman uçaklarını satın alın. Hollanda Fokker ve ABD Buffalo savaş uçaklarının kapsadığı savaş öncesi İngiliz Bristol Blenheim bombardıman uçaklarından yararlanın.

Birimlerinizi daha yeni modellere yükseltin
Güçlerinizin her zaman güncel ve göreve uygun olduğundan emin olun. Yeni modeller, tarihsel olarak doğru zaman noktalarında kullanıma sunuluyor.

Birliklerinizi eğitin ve ekipmanı seçinSavaş deneyimi kazanın
Savaş deneyimi kazandıkça adamlarınız için çeşitli beceriler seçin.Farklı sınıflardan birimleri birleştirin
Mevcut on sınıftan kendi kuvvetinizi oluşturun: Piyade, Topçu, Tanklar, Keşif birimleri, Saldırı silahları, Zırhlı trenler, Tanksavar silahları, Uçaksavar silahları, Savaşçılar ve Taktik bombardıman uçakları. Benzersiz becerilerini ve ekipmanlarını maksimum etki için kullanın.

Çeşitli ekipmanlar edinin
Birimleri Makineli tüfekler, Havanlar, Sis bombaları, Tanksavar tüfekleri ve Molotof kokteylleri, Kış ekipmanı ve çok daha fazlası gibi çeşitli özel ekipmanlarla donatın.Taşıma araçlarını kullanın
Sert Finlandiya kışında hız, yaşamla ölüm arasındaki fark olabilir. Birimlerinize hareket kabiliyetlerini artıracak araçlar sağlayın veya Piyadelerinizin kış operasyonlarında düşmana üstünlük sağlamak için kayak kullanmasını sağlayın.

Birimlerinize tarihi kahramanları atayın

Benzersiz kahramanlar sistemi
Ordunuzdaki her birim, benzersiz güçlü becerilere sahip bir kahraman olan tarihi bir kişilik oluşturmak için belirli yüksek gereksinimleri karşılayabilir.

2. Dünya Savaşı tarihinin en ölümcül keskin nişancısı - Simo Häyhä - birliklerinize katılacak
Onaylanmış 542 öldürme ve doğrulanmamış toplam 705 sayı ile Simo Häyhä, yalnızca II. Dünya Savaşı'nın en ölümcül keskin nişancısı değil, aynı zamanda belki de tüm zamanların en ölümcül keskin nişancısıydı. "Beyaz Ölüm" lakabı fazlasıyla hak edilmişti.

Operasyonlar arasında Genel Merkezinizi yönetin

Karargah becerilerini öğrenin
Kampanya ilerledikçe Genel Merkez personelinizin hangi yönde gelişeceğini seçin. Kararlarınız çeşitli birimler için yeni pasif ve aktif yeteneklerle sonuçlanacak: topçunuz tur başına iki kez ateş edebilir veya düşman konumları hakkında daha iyi bilgi almak için havadan keşif çağırabilirsiniz.

Promosyonlar ve ödüller alın
Her operasyon, Karargah becerilerinizi etkinleştirmek ve daha fazla birim konuşlandırmak için kullanılan Komuta puanlarınızı artırarak yeni rütbeler ve ödüller kazanma fırsatıdır.

Personelinizle görüşün
Yaklaşan savaş hakkındaki görüşleri için diğer yüksek rütbeli subaylara danışın ve faydalı tavsiyeler alın.

Herhangi bir düşmanın üstesinden gelmek için ayrıntılı savaş mekaniklerini kullanınÖlümcül ve Ölümcül Olmayan hasarı yönetin
İki tür hasar vardır: öldürücü ve öldürücü olmayan. Düşmanlarınıza ölümcül olmayan hasar vermek onların teslim olmasını sağlayacaktır. Farklı birimler ölümcül ya da öldürücü olmayan saldırılara eğilimlidir.

Arazi farklılıklarını avantajınıza kullanın
Tanklar zorlu arazilerde ve şehirlerde savunmasızken, Piyadeler büyük savunma bonusları kazanmak için binaları işgal edebilir veya ormanlarda saklanabilir. Tüm birimler bataklıklarda veya bir nehri geçerken vs. büyük cezalara maruz kalır. Çevrenizin farkında olun ve bunları kendi avantajınıza kullanın.

“Görüş hattını” ve “kontrol bölgesini” dikkate alın
Bazı araziler ve binalar, topçu veya havan topu kullanmadığınız sürece ateş etmeyi engeller. Bir Keşif birimi kullanmıyorsanız, bir düşman birimine yakından yaklaşmak hareketinizi sonlandıracaktır.

Çeşitli beceri ve ekipmanları etkinleştirin
Düşmana verdiğiniz zararı en üst düzeye çıkarmak için yangın çıkarıcı veya düşük kalibreli mermiler kullanın. En çaresiz durumlarda zorunlu yürüyüş emri verin. Hava kuvvetleri verimliliğinizi artırmak için akrobasi kullanın. Tüm savaş alanını etkilemek için Karargah becerilerinizi kullanın.

Keşfin önemini temsil eden karmaşık bir tespit sistemi kullanın
Birliklerinize ilerleme emrini vermeden önce düşman hakkında bilgi toplamak için hava ve kara keşif birimlerini çağırın. Kimse pusuya düşürülmekten hoşlanmaz.

Çeşitli savaş alanı koşullarına uyum sağlayın
Oyunda gece-gündüz döngüsünün yanı sıra don, yağmur gibi hava durumları da mevcut. Bu koşulların tümü, özel ekipman ve becerilerle karşılanması gereken cezalar gerektirir. Hatta birliklerinizin en iyileri bu koşulları kendi avantajlarına bile kullanabilir. Düşmana gizlice yaklaşmak için gecenin karanlığını kullanın veya düşman donup hareketsiz kaldığında saldırın.

Türdeki en gelişmiş tedarik ve altyapı sistemini kullanın

Mühimmat ve yakıt
Tüm birimlerin cephanesi ve yakıtı sınırlıdır. Cephane olmadan birimleriniz savaşamaz ve yakıt olmadan araçlarınız hareket edemez ve herhangi bir uçak düşebilir.

Tedarik merkezleri
İkmal üretin ve bunları, damarlara kan pompalayan bir kalp gibi, tüm sistem boyunca birliklerinize aktarın.

Tedarik noktaları
Farklı altyapı tesislerini bağlayın ve malzemeleri yeniden dağıtın. İkmal noktaları aynı zamanda birliklerinizin özel ekipmanı değiştirmesine ve yüklerini yenilemesine de olanak tanır.

Havaalanı
Uçak birimlerinin yakıt ikmali, onarım ve ekipmanın yenilenmesi için inmesine olanak tanır. Havaalanına verilen hasar aynı zamanda inen tüm uçaklara da zarar verecektir.

Liman
Deniz birimleri için ikmal ve ekipman değişimine izin verir. Ayrıca yakınlarda bir deniz merkezi varsa ve Liman düşman ablukası altında değilse malzeme de üretir.

Altyapıya zarar verin
HP'leri %50 veya altına düşerse tüm altyapı tesisleri devre dışı bırakılabilir. Daha sonra yavaş yavaş HP'sini ve işlevselliğini yeniden kazanacaktır. İkmal yapmalarını önlemek için düşman tesislerine saldırın.

Düşmanın ikmal hatlarını kesin
Basit bir kamyon aracının tek seferde aralarında hareket edebilmesi durumunda tüm altyapı tesislerinin bağlantılı olduğu kabul edilir. Biriminizi düşman tesislerinin arasına koyarsanız, bu bir kontrol bölgesi oluşturacak ve düşmanın malzeme transferini engelleyecektir. Düşman birimlerini çok ihtiyaç duyulan mühimmat ve yakıttan mahrum bırakın, ardından onları avlayın.

Kendi ünitelerinizin sağlandığından emin olun
İkmal araçlarınızın erzak taşıyabileceği mesafenin bir sınırı vardır; bir sonraki saldırınızı planlarken bunu dikkate aldığınızdan emin olun.

Halefi hoş geldinizStrategic Mind: Spirit of Liberty, Strategic Mind oyun serisinin beşinci oyunudur ve Finlandiya'nın 2. Dünya Savaşı sırasındaki 3 savaşına yer verir. İki kampanyası var: tarihi ve alternatif tarih biri.

Serinin önceki başlıkları:

 • Strategic Mind: The Pacific - hem Amerika Birleşik Devletleri'nin hem de Japonya İmparatorluğu'nun Pasifik'te savaş yürüttüğü ilk oyun.
 • Strategic Mind: Blitzkrieg - 2. Dünya Savaşı'nda Almanya'nın yer aldığı ikinci oyun.
 • Strategic Mind: Spectre of Communism - 2. Dünya Savaşı'nda SSCB'yi konu alan üçüncü oyun.
 • Strategic Mind: Fight for Freedom, 2. Dünya Savaşı Avrupa ve Afrika tiyatrolarında hem Birleşik Krallık hem de ABD'nin yer aldığı dördüncü oyundur.
Desteklenen Diller: Rusça, Lehçe, Basitleştirilmiş Çince, Ukraynaca, İngilizce, Almanca, Korece, Fransızca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
 • İşlemci: Dual-core Intel or AMD, 2.0 GHz or faster
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 750 Ti or better or AMD HD 7870 or better
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 27 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Onboard
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
 • İşlemci: Dual-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD RX 470 or Nvidia GTX 1050 or better
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 27 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Onboard

Yorumlar