Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man Remastered
398,00
den başlayan fiyatlarla
Stray
160,00
den başlayan fiyatlarla
Endling - Extinction is Forever
58,65
den başlayan fiyatlarla
Strategic Command: American Civil War
 • Strategic Command: American Civil War
 • Strategic Command: American Civil War PC Fiyatları
 • Strategic Command: American Civil War PC Key Fiyatları
 • Strategic Command: American Civil War Fiyat Karşılaştırma
 • Strategic Command: American Civil War

Strategic Command: American Civil War

Çıkış Tarihi: 14.07.2022
Diller: İngilizce, Kastilya İspanyolcası

enucuzoyun.com'da en ucuz Strategic Command: American Civil War fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Strategic Command: American Civil War PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Strategic Command: American Civil War oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Gamebillet
443 yorum
Sürüm — Standart
54,00
Steam
Sürüm — Standart
61,00
JoyBuggy
462 yorum
Sürüm — Standart
483,46
GamersGate
412 yorum
Sürüm — Standart
540,19
GOG
Sürüm — Standart
675,28
Fanatical
72.666 yorum
Sürüm — Standart
675,28

Oyun İstatistikleri

Strategic Command: American Civil War yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Strategic Command: American Civil War oyununun konusu nedir?

 • Strategic Command: American Civil War nereden indirilir?

 • Strategic Command: American Civil War nereden satın alınır?

 • Strategic Command: American Civil War Türkçe mi?

 • Strategic Command: American Civil War yaş sınırı nedir?

 • Strategic Command: American Civil War hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Strategic Command: American Civil War ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Serinin tarihinde ilk kez, Stratejik Komuta sizi Amerikan İç Savaşı'nın 19. yüzyıl savaş alanlarına götürecek. Bu sıra tabanlı strateji oyununda, büyük yenilik ve dramatik savaşlar sırasında Birliğin veya Konfederasyonun ordularını, araştırmalarını, üretimini ve diplomatik politikasını kontrol edeceksiniz. Kararlarınız ABD'nin bu çatışmayı bir ulus olarak mı yoksa iki ülke olarak mı terk edeceğini belirleyecek.

Emirleriniz nedir Sayın Başkan?

YEPYENİ BİR SAVAŞ ALANI


Stratejik Komuta: Amerikan İç Savaşı, Kanada ve New Mexico'dan Karayipler'e kadar tüm Kuzey Amerika'yı 15km/9mi ölçeğinde kapsayan 66.000 altıgenlik devasa bir haritayla birlikte gelir. Bu, Stratejik Komuta serisi tarafından şimdiye kadar sunulan en büyük altıgen tabanlı harita!

ORDULARINIZA KOMUTA VERİN


1861'in başında savaşmaya hazır birkaç profesyonel askerle, bir ordu kurmak, adamlarınızı savaşa sokmak kadar önemli olacak. Binlerce gönüllü askere gidiyor ve onları Tugaylar, Bölümler ve nihayetinde Kolordu olarak organize etmeniz gerekecek. Silahlarını ve dövüş becerilerini geliştirmek için araştırma yapılması gerekecek.

Eğitimleri tamamlandıktan sonra, aralarında Lee, Jackson, Grant, McClellan, Beauregard ve Sherman'ın da bulunduğu çeşitli ünlü Generaller arasından onlara liderlik edecek birini seçebileceksiniz. Bütün orduların kaderi tek bir savaşa bağlıyken, yetenekli generallerin atanması pekâlâ zafer ve yenilgi arasındaki fark olabilir.

NEHİR SAVAŞI


Mississippi, Ohio ve Cumberland da dahil olmak üzere Kuzey Amerika'nın büyük nehirlerinde artık tamamen yeni nehir savaş gemileri gezilebilir, iç limanlar hızlı hareket etme fırsatı sunar ve suları amfibi saldırı tehlikesi getirir.

DEMİRCİLİK YAŞI

Açık denizlerdeki savaş da, gemilerin artık nehir gemileri, kıyı ve deniz gemileri ve ahşap ve zırhlı yapılar olarak ikiye ayrılmasıyla genişletildi. Bir Stratejik Komuta oyunu tarafından şimdiye kadar sunulan en çeşitli savaş gemileri kadrosuyla, amiralleriniz denizde zafer kazanmak için her zamankinden daha fazla fırsata sahip olacaklar.

KEŞİF YENİDEN İŞLENDİ

Telsiz iletişiminin olmaması, süvarilerin düşman ordularını bulmak ve pusudan kaçınmak için gerekli olacağı anlamına geldiğinden, savaş alanındaki başarınızı şekillendirmede savaşın sisi hiç bu kadar önemli olmamıştı. Piyade izci müfrezeleri, partizan korucuları ve zırhlı trenler de ordularınızın keşif yeteneklerini genişletmek için eğitilebilirken, deneysel teknolojiyi kullanmak isteyen Generaller, savaşı göklere çıkaran gözlem balonlarını kullanma fırsatına sahip olacaklar.

AVRUPA MÜDAHALE

Diplomatik eylem, savaş alanı başarısı ve Konfederasyon Pamuk Stokunun satışı veya Kurtuluş Bildirgesi gibi karar olayları, Avrupa Büyük Güçlerinin İç Savaşa müdahale edip etmeyeceğini belirleyecektir. Birleşik Krallık, Fransa ve İspanya, Konfederasyon davasını desteklemeye ikna edilebilir ve onların katılımı savaşın sonucunu büyük ölçüde değiştirebilir.

MEKSİKA'DA SAVAŞ

İç Savaş Amerika Birleşik Devletleri'ni bölerken, Fransız İmparatoru Napolyon III, Meksika'nın kontrolü için başka bir savaşa giriyor. Amerika'nın güney komşusundaki cephe hatları sürekli değişecek ve eğer Fransa savaşa girerse, oyuncular İç Savaş bir çatışmaya dönüşürken, tüm ülkelerin kaderini belirlemek için Cumhuriyet veya İmparatorluğun bayrağını alabilecekler. Kuzey Amerika!

...VE DAHA FAZLASI!

Birinci Dünya Savaşı ve İkinci Dünya Savaşı oyunlarımız tarafından kullanılan motorun geliştirilmiş bir sürümünü kullanan American Civil War, aynı zamanda serideki önceki oyunlardan çok sevilen tüm özellikleri bir araya getirerek, hem seri gazilerini hem de yeni acemileri harika bir oyun deneyiminin beklediğini garanti ediyor!

ÖZELLİKLERİ


İlk atıştan sonuncuya kadar İç Savaşı kapsayan 6 kampanya:

 •  
 • 1861 Mavi ve Gri
 • 1861 Manassas'tan Appomattox'a
 • 1862 Scott'ın Büyük Yılanı
 • 1862 Trent War (Alternatif Tarih: Birleşik Krallık Konfederasyonu tanırsa ne olur?)
 • 1863 Lee Kuzeye Yolculuk
 • 1864 Georgia Howl Yap


Balonlar, Korucular, Monitörler, Nehir Savaş Gemileri ve çok daha fazlasını içeren yeni birim türleri!

Deniz Motorları, Zırhlılar, Avcı Erleri ve Field Telegraph gibi yeni teknolojiler.

3 tip nehir gemisi tarafından yönlendirilebilen su yolları ile nehir savaşı artık mümkün.

Resmi modlar oyuna dahil edildi ve oyuncuların iki yeni harita stili ve önceki oyunlarımızda kullanılan "klasik" stil arasında seçim yapmasına izin verdi.

Oyun ayrıca kendi kampanyalarınızı veya modlarınızı yapmanızı sağlayacak bir Editör ile birlikte gelir.

Kıyı ve iç kale savunmaları, İç Savaş stratejisinde çok daha büyük bir rol oynar ve birçok önemli limanı ve su yolunu korur. Savaştan önce inşa edilmiş, yerleri her iki tarafça da biliniyor.

Partizan komut dosyalarını, tarihsel olay açılır pencerelerini ve Avrupa müdahale mekaniğini devre dışı bırakmak artık yalnızca tek bir olayın devre dışı bırakılmasını gerektiriyor.

Desteklenen Diller: İngilizce, Kastilya İspanyolcası

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: 1.5 GHZ Processor or Equivalent
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: 8MB video memory
 • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card

Yorumlar