Stirring Abyss
 • Stirring Abyss
 • Stirring Abyss PC Fiyatları
 • Stirring Abyss PC Key Fiyatları
 • Stirring Abyss Fiyat Karşılaştırma
 • Stirring Abyss

Stirring Abyss

Çıkış Tarihi: 29.10.2020
Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Stirring Abyss fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Stirring Abyss PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Stirring Abyss oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Gamebillet
385 yorum
Sürüm — Standart
34,00
Steam
Sürüm — Standart
40,00
Allyouplay
1.187 yorum
Sürüm — Standart
40,00
Fanatical
67.004 yorum
Sürüm — Standart
202,45

Oyun İstatistikleri

Stirring Abyss Yayınları

Oyun HakkındaStirring Abyss, Lovecraftian korkularının klasik damarında tasvir edilen derinliklerin kadim gizemlerini açığa çıkardığınız güçlü RPG öğelerine sahip bağımsız bir taktik takım tabanlı oyundur.
Soğuk Savaş'ın ilk yıllarında çok gizli bir araştırma görevindeyken batan ABD Donanması denizaltısı USS Salem'in hayatta kalan mürettebatının sorumluluğunu üstleniyorsunuz. Kendilerini unutulmuş bir medeniyetin kalıntıları ile çevrili buluyorlar, gemileri deniz tabanından kaçamayacak kadar ağır hasarlı.


Hikaye Modunda, kayıp mürettebatınızı kurtarmak ve sakat Salem'i onarmak için çaresiz bir arayışta derinliklerin gizemlerini yavaşça çözüyorsunuz. Yaptığınız seçimler ekibinizin ve tüm dünyanın kaderini belirler.


Her sefer, mürettebatının gücüyle yaşar veya ölür. Elinizin altında, her biri hem savaşta hem de hikaye etkinliklerinde heyecan verici yeni seçenekler sunan çok çeşitli karakter özellikleri ve becerileriniz var. Daha derine inerken, mürettebatınızı güçlü ama tüyler ürpertici mutasyonlara da maruz bırakabilirsiniz; hayatta kalmanın bedeli yüksektir ve hiç kimse uçurumdan değişmeden kaçamaz.
Derin sularda saklanan dehşet ve boşluk dayanılamayacak kadar fazla olabilir ve mürettebatınız yorgunluk ve delilik dönemleri yaşayabilir. Ruhları güçlenecek mi yoksa sonsuza kadar zarar görecek mi? Fate'in kendisi ile bir zar oyunu sonucu belirleyecektir.


Kurtarılan kaynaklar silahlara, zırhlara veya diğer faydalı malzemelere dönüştürülebilir - ya da Salem'i onarmak ve yükseltmek için kullanılabilir ve mürettebatınıza hayatta kalma mücadelesinde çok önemli bir avantaj sağlar. Görevler sırasında uçurumu ne kadar çok keşfederseniz, derinlerin kayıp hazinelerini bulma şansınız o kadar artar.


Akıl almaz derecede güzel olan çevre, keşfedilecek birçok sır ve gizem barındırır, ancak tehlike, yanınızda getirdiğiniz zayıf ışık çemberlerinin hemen dışında gizlidir. Akıllı olun ve becerilerinizi kara suları keşfetmek ve yolu aydınlatmak için kullanın: görünmeyen dehşet görünmez bir yerde saklanıyor olabilir.


Sonsuz Mod, mürettebatınızı yalnızca siz ilerledikçe güçlenen bitmeyen düşmanlardan oluşan bir orduya karşı haydut bir savaşa sokar. Bu, yalnızca kendi takımınızı nasıl geliştireceğinizi seçmekle kalmayıp aynı zamanda düşmanlarınızın hangi güçleri elde edeceğine dair zehirinizi de seçtiğiniz için nihai stratejik yetenek testidir.

Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 8
 • İşlemci: 2 GHz Processor or Equivalent
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: OpenGL 4.5-compatible, 512 MB video memory
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX compatible

Yorumlar