Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,19
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,40
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
788,03
den başlayan fiyatlarla
Steel Division 2 - Men of Steel

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Steel Division 2 - Men of Steel
 • Steel Division 2 - Men of Steel PC Fiyatları
 • Steel Division 2 - Men of Steel PC Key Fiyatları
 • Steel Division 2 - Men of Steel Fiyat Karşılaştırma
 • Steel Division 2 - Men of Steel

Steel Division 2 - Men of Steel

Çıkış Tarihi: 28.08.2023
Diller: İngilizce, Kastilya İspanyolcası, Rusça ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Steel Division 2 - Men of Steel fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Steel Division 2 - Men of Steel PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Steel Division 2 - Men of Steel oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
GOG
Sürüm — Standart
439,59
Steam
Sürüm — Standart
656,64

Oyun İstatistikleri

Steel Division 2 - Men of Steel yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Steel Division 2 - Men of Steel oyununun konusu nedir?

 • Steel Division 2 - Men of Steel nereden indirilir?

 • Steel Division 2 - Men of Steel nereden satın alınır?

 • Steel Division 2 - Men of Steel Türkçe mi?

 • Steel Division 2 - Men of Steel hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Steel Division 2 - Men of Steel ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

İkinci Dünya Savaşı'nın savaş askeri , Steel Division 2: Men of Steel'de merkez sahneye çıkıyor.
Seçkinlerden yorgunlara kadar, Avrupa cephesindeki tarihi savaşçılar, beğenilen gerçek zamanlı strateji oyununun en son büyük genişletmesinde parlama şansını yakalıyor.

Steel Division 2: Men of Steel'deki heyecan verici yeni bölümler, silah yüklemelerinden diyalog ve Birim Özelliklerine kadar yeni birimler ve kişilikle aşılanmış yap ya da öl piyadelerini içeren benzersiz savaş formasyonlarına dayanıyor.

Hangisini zafere taşıyacaksınız? 1. Hava Görev Gücü'nün efsanevi Müttefik Şeytan Köpeklerinden , Mihver 17. Tümeni'nin sadık Fin-İsveç savunucularına ve zırhlı Bronirana Tugayı ile yakın zamanda Müttefik Bulgaristan'a dönüşenlere kadar. Hepsi bu değil.

Steel Division 2: Men of Steel, korkunç Fransız Goumiers dağından 8 yeni tümen, Bulgaristan dahil yeni ülkeler, bir dizi yeni ve sıra dışı birim, genişletilmiş Birim Özellikleri , 2 yeni As ve çok çeşitli yeni piyade ve savaş askerleri getiriyor savaşçılar, Kanadalı-Amerikalı Kuvvetler, Decima Mas'ın İtalyan deniz birliklerini seçti.

ANA ÖZELLİKLER:

 

 • Dört yeni çok uluslu Müttefik savaş grubu emrinizi bekliyor. 1. Özel Hizmet Tugayı'nın cesur İngiliz komandoları ve Hollandalı RAF savaş pilotları D-Day'e öncülük ederken, Bronirana Tugayı'nın Bulgar hafif tankları Yugoslavya'daki eski müttefikleriyle savaşırken kendilerini temize çıkarıyor. Groupement Dody'nin Fas-Fransız Goumier ve Alp askerlerinden oluşan karışımı, Dragoon Operasyonu sırasında 1. Hava Görev Gücü'nün seçkin paraşütçüleri ve Devil Dog özel kuvvetlerinin yaptığı gibi, düşmanın kalplerine korku salıyor.

 • Dört yeni Mihver tümeni konuşlanmaya hevesli. Bunlar arasında İtalyan özel kuvvetleri tarafından desteklenen yedek 715. Piyade Tümeni ve Kampfgruppe von Tettau ve Hollandalı işbirlikçi birliklerinin Arnhem'deki Müttefik hava indirme çıkarmalarına karşı aceleyle konuşlandırılan karışık Kampfgruppe von Tettau'ya benzer bazı çok ağır ateş gücü yer alıyor. Macar 1. Páncélos Hadosztály , Alman SS takviyeleriyle savaş alanını zırhıyla korurken, Finlandiya-İsveç 17. Divisioona , Vyborg'un Düşüşünden sonra görüldüğü gibi savunma savaşında öne çıkıyor.

 • Onlarca yeni birimle karşılaşılabilir. Müttefik cephaneliğinizi Kanada-Amerikan Şeytan Tugayı'nın Forcemen birlikleri, Fransız Goumiers ve deneyimli Kolordu Frangı , çok çeşitli İngiliz Komandoları , İtalyan Partigiani ve çok daha fazlasıyla genişletin. Bulgarlar, Praga P-38 hafif tanklarından Birinci Dünya Savaşı donanımlı Streltsi birliklerine kadar eski ekipmanların bir karışımına güveniyor. Diğer yeni birimler arasında RM Centaur IV , tekerlekli zırhlı C15TA ve Gaub yer alıyor. Bofors 75 mm ve ağır Schneider 220 mm TR obüsleri Spitfire Mk.XIV ve P-61 "Black Widows" un üzerindeki göklerde hakimiyet kurarken.

 • Mihver, eski ve zayıf Grenadier , Dutch SS Landstorm ve Lw-Jäger zbV Lw-JÄGER Luftwaffe ceza birlikleriyle namlunun ucunu hurdaya çıkarabilir. Ancak Beute K.390(r) 122 mm topçu, SS-Junker öğrencileri, tanka eşlik eden Begeleittruppen , Mörser 531(f) 220 mm , ele geçirilen "ağır" Panzer P40 737(i) tankları da dahil olmak üzere daha ağır ve daha deneyimli birimler de konuşlandırılabilir. , Mihver İtalyan elit Decima Mas deniz birlikleri, Cannone 47/32 tanksavar silahları ve Obice 105/32 105 mm obüsler. Gökyüzünü yeni Me 109 G-14/U-4 , Bf-109G-14 ve ağır gece savaşçısı He 219 A-0 “Uhu” kaplıyor.

 • Birim Özellikleri sistemi , Steel Division 2: Men of Steel'de bulunan birkaç yeni özellik ile büyük bir revizyondan geçti. Bunlar arasında Tank Binicileri , tanklara yakın kalmaktan Şok birliklerine kadar yararlanan piyadeler, arka hat Güvenliği ve yeni Komando özelliği yer alıyor.

 • Kişisel geçmiş hikayeleri ve yeni kamuflaj görünümleriyle mevcut birimlere benzersiz bir dokunuş sağlayan iki yeni As dahildir. Steel Division 2: Men of Steel'de , Forcemen Scout olarak konuşlandırılabilen Müttefik Çavuş Tommy Price ve Stug III G'sinde Macar tank komutanı Barnabás Kőszeghy ile karşılaşacaksınız.
Desteklenen Diller: İngilizce, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Almanca, Fransızca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar