Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,12
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla

Playstore

Enucuzoyun.com bünyesindeki resmi mağaza niteliği taşıyan bir diğer mağazamız ise Playstore. Türkiye'nin en popüler resmi mağazası diyebileceğimiz Playstore, sık sık yaptığı büyük indirimler ile gerçekten bizim gibi tüm oyuncuların yüzünü güldürüyor. Kullanıcılarımızdan da gelen yoğun istekler üzerine Playstore ve oyunlarını kendi bünyemize katmış bulunuyoruz.

Playstore Nedir?

Playstore bir dijital oyun platformudur. 1000'den fazla PC oyunlarının paket ve içeriklerini uygun fiyat ve herkese uygun ödeme seçenekleri ile biz oyun severlere sunmaktadır. Playstore'dan aldığınız oyunları ilgili platformlarda (Steam, Ubisoft Connect, Origin vb.) aktifleştirip indirip oynayabilirsiniz.

Playstore Güvenilir Mi?

Playstore resmi nitelik taşıyan bir dijital oyun mağazasıdır. Oyun alışverişlerinizde kullanacağınız ödeme yöntemlerinin her biri güvence altındadır. Mobil Ödeme ve Kredi Kartı ile yapılan ödemeler, 3PAY güvencesi altındadır. Böylelikle gönül rahatlığı ile oyunlarınızı satın alabilir, ilgili platformların dijital anahtarı olarak elde edebilir ve anında oynamaya başlayabilirsiniz.

Playstore Üzerinden Nasıl Alışveriş Yapılır?

Enucuzoyun üzerinden Playstore mağazasına yönlendiğiniz zaman veya direkt Playstore üzerinden alışveriş yapmak istediğiniz zaman sizi şöyle renkli bir ana sayfa karşılayacak:

playstore güvenilir mi

Sonrasında bir oyun satın alabilmeniz için Playstore'a giriş yapmanız gerekiyor. "Kolay Giriş" adı verilen giriş yöntemi ile yaklaşık 5 saniyede hesabınızı oluşturabilir ve alışverişinize devam edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefon numaranızı girip gelen kodu ekrandaki boşluğa girmek. Bu giriş yöntemini tercih etmiyorsanız e-postanız ile de kayıt olabilirsiniz.

playstore kolay giriş

Sonrasında almak istediğiniz oyuna tıklayıp detay sayfasına geldiğinizde, oyuna dair detaylı bilgileri ve sistem gereksinimlerini inceleyebilirsiniz. Sonrasında "Hemen Satın Al" butonuna tıklayarak satın alma işleminize devam edebilirsiniz.

playstore ürün detay

Alışveriş süreciniz başlatıldıktan sonra dilediğiniz ödeme yönteminden birini seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilir ve dijital anahtarınızı anında görüntüleyebilirsiniz. Bu noktada Playstore kullanıcılarına çok çeşitli ödeme yöntemleri sunmakta: Dilerseniz Fatura ile ödeyebilir, dilerseniz Kredi Kartı ile ödeyebilir dilerseniz de üç farklı operatör desteği sunan Mobil Ödeme yöntemi ile işleminizi tamamlayabilirsiniz.

playstore checkout