Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,10
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla

MICROSOFT STORE

Enucuzoyun.com ekibi olarak dijital oyun dağıtıcıları arasından bir diğer favorimiz ise Microsoft Store. Kullanımı kolay arayüzü, 7/24 ulaşılabilir destek hattı ve efsane fiyatlarıyla, Microsoft Store oyuncunun yanında olduğunu herkese gösteriyor. Biz de bilen ve bilmeyen herkes için Microsoft Store nedir, nasıl bir platformdur inceledik. Öyleyse buyrun başlayalım.

MICROSOFT STORE NEDİR?

Microsoft Mağazası, Microsoft tarafından Microsoft Windows için yaratılmış bir uygulama mağazasıdır. Başta Windows Mağazası olarak isimlendirilen mağaza, Eylül 2017'de dijital Microsoft Store olarak yeniden markalandırıldı, logo ve arayüzde yenilikler yapıldı. Sundukları güvenilir alışveriş altyapısı ve indirim fırsatları ile Microsoft Mağazası hem oyuncular hem de Enucuzoyun tarafından sevilen platformlardan biri oldu.

MICROSOFT STORE GÜVENİLİR Mİ? 

Bu konuda hiç şüpheye düşmemenizi öneririz. Artık ismiyle bile güven oyunu almış olan Microsoft, kullanıcılarının alışveriş sırasında güvenilir bir deneyim sahibi olması için elinden geleni yapıyor. Sundukları 3D Secure özellikli güvenilir alışveriş altyapısı ve birden fazla ödeme yöntemi ile içiniz rahat bir şekilde oyunlarınızı satın alabilirsiniz.

MICROSOFT STORE ÜZERİNDEN NASIL ALIŞVERİŞ YAPILIR?

Microsoft Store üzerinden alışveriş yapabilmeniz için öncelikle bir Microsoft hesabınızın olması gerekiyor. Eğer hali hazırda bir Microsoft hesabınız yoksa Microsoft Store üzerinden hızlıca oluşturabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra, yüzlerce oyunun sizi beklediği ana sayfaya yönlendirileceksiniz. Oyunları sepetinize ekleyebilmeniz için üzerlerine tıklayarak oyun detay sayfasına giriş yapmanız gerekiyor. 

microsoft store ödeme

Oyun detay sayfasında, oyunun türünü, hangi konsollar ve platformlar tarafından desteklendiğini, dil seçeneklerini, oyunun konusunu, kullanıcı yorum ve değerlendirmelerini görebilir, oyunun farklı sürümlerini karşılaştırabilir ve en sevdiğinize karar verebilirsiniz. Kararınızı verdikten sonra oyunu direkt sepetinize ekleyebileceğiniz gibi başkasına hediye olarak alabilir ya da daha sonra almak için 'İstek Listesi'ne kaydedebilirsiniz. 

microsoft store oyun

İstediğiniz tüm oyunları sepete ekledikten sonra artık satın alma işlemine geçebiliriz. Sağ üst köşeden "My Cart" sekmesine giderek hangi ürünleri aldığınızı ve mevcut ödeme yöntemlerini görebilirsiniz. Microsoft bizlere ödeme için çeşitli alternatifler sunuyor. Size uygun olanı seçerek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz!

microsoft store alışveriş

Oyununuzu satın aldıktan hemen sonra e-posta adresinize gönderilen kodu ilgili platform üzerinden aktif ederek indirmeye başlayabilirsiniz!

İyi oyunlar dileriz!