Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,10
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla

Green Man Gamıng

Enucuzoyun.com üzerinde görebileceğiniz bir diğer resmi mağaza ise Green Man Gaming. Birleşik Krallık menşeli bu resmi mağaza 2009 yılında hayata geçirildi. O günden bu yana da Green Man Gaming, biz oyunculara son derece kaliteli ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmakta. Şimdi ise bizler de bilen ve bilmeyen tüm kullanıcılarımız için Green Man Gaming'i anlatacağız.

Green Man Gaming Nedir?

Az önce de söylediğimiz gibi Green Man Gaming, İngiltere merkezli resmi bir dijital oyun mağazası. GMG, Türkiye'deki oyuncu kitlesine de epey bir önem verdiğinden sitelerinde Türkçe dil desteğine yer vermişler. Daha da iyisi ise Türkiye özelinde fiyatlandırmalar ile biz oyuncuların hiçbir yerde bulamadığı fiyatları bulmamızı sağlıyorlar. Bizler de Enucuzoyun.com olarak Green Man Gaming'i bünyemizde sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Oyunların en ucuzunu bulmamızda en büyük destekçilerimizden biri.

Green Man Gaming Güvenilir Mi?

Güvenli oyun alışverişi dendiği zaman akla gelen ilk markalardan biri olmayı başarmıştır Green Man Gaming. Sundukları 3D güvenlikli ödeme yöntemleri ve 7/24 kolay ulaşılabilir canlı desteği ile GMG son derece güvenilir bir resmi mağazadır. Apple Pay, BoaCompra, Visa ve MasterCard gibi onlarca çeşitli ödeme yöntemleriyle kolayca alışverişinizi yapabilir ve anında oyunlarınıza kavuşabilirsiniz.

Green Man Gaming Üzerinden Nasıl Alışveriş Yapılır?

Her resmi mağazamız gibi Green Man Gaming üzerinden de alışverişinizi yapabilmeniz için öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekiyor. En sevdiğiniz platformlar ile saniyeler içinde üyeliğinizi açabilir ve alışverişe devam edebilirsiniz.

Green man gaming oyun al

Sonrasında ise sizi oyunlarla doldurulmuş bir ana sayfa karşılayacak. Aralarından dilediğiniz oyunu seçebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu noktada dilerseniz ödeme aşamasına geçebilirsiniz veya sepetinizi oyunlarla doldurmaya devam edebilirsiniz. 

Green man gaming oyun satın al

Ödeme işlemine geçmek için sağ üst köşedeki sepet ikonuna basarak aldığınız ürünleri görebilirsiniz. Herhangi bir hediye veya indirim kuponunuz varsa, bu noktada kullanabilirsiniz.

Green man gaming checkout

Ödeme sırasında ise size en uygun alternatifi seçerek işleme devam edebilirsiniz. Türkiye'deki kullanıcılar için en uygun alternatifleri sunarak bizlere büyük kolaylık sağlıyor Green Man Gaming. Ziraat Bankası, YapıKredi, PTT, İş Bankası gibi birden çok ödeme alternatifi ile alışverişinizi güvenle ve kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Green Man Gaming ucuz oyun satın al

Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra ise aldığınız ürünün key'ini anında erişim kazanacaksınız ve ilgili platform üzerinden aktifleştirebileceksiniz.