Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
334,33
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
175,00
den başlayan fiyatlarla

GamesForPC.Net

Enucuzoyun bünyesinde yer alan diğer bir resmi mağaza olan GamesForPC, biz oyunculara en uygun fiyatlarda oyun sunabilmek için büyük bir özveri ile çalışıyor. Uygun fiyatlara sahip olması bir yana, kullanıcılara kolay ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmayı da amaçlıyor.

GamesForPC Nedir?

Gamesforpc.net biz oyuncular için hizmet veren resmi bir oyun mağazasıdır. Kataloglarında sundukları oyunları çok uygun fiyatlara bulup güvenle satın alabileceğiniz bir altyapı ile karşımıza çıkıyorlar. Satın aldığınız oyunları da anında profilinize ilgili platformun dijital anahtarı (Key) olarak yansıtıyorlar. Size düşen tek şey ise aldığınız oyunu oynamak. 🙂

GamesForPC Güvenilir Mi?

Enucuzoyun olarak en büyük önceliğimiz kullanıcı güvenliğidir. Platformumuzda sunduğumuz her bir resmi mağaza gibi Gamesforpc.net içerisinde yer alan her sayfa da SSL sertifikası ile koruma altındadır. Yapılan ödemeler ise resmi ödeme sağlayıcıları aracılığıyla güvenle gerçekleştirilmektedir. Her anlamda resmi mağaza niteliğini koruyan GamesForPC, güvenilir bir oyun mağazasıdır.

GamesForPC Üzerinden Nasıl Alışveriş Yapılır?

Enucuzoyun üzerinden gittiğiniz bir oyun için veya direkt GamesForPC sitesinden oyun alışverişi yapabilmek için öncelikle bir hesabınızın olması gerekiyor. Dilerseniz e-postanız ile kayıt olabilir dilerseniz de Google hesabınız ile anında giriş yapabilirsiniz.

gamesforpc ana sayfa

Hesabınızı oluşturup platforma giriş yaptıktan sonra oyununuzu almaya veya oyun bakmaya devam edebilirsiniz. Bu noktada sizi rengarenk bir ana sayfa karşılayacak. Buradan dilediğiniz oyunu seçip, sayfanın sağ üst tarafında yer alan sepetinize ekleyebilirsiniz.

gamesforpc.net

İstediğiniz oyunu veya oyunları sepetinize eklemeden önce oyun detay sayfalarına gidip o oyunlara dair birçok şeyi öğrenebilirsiniz. Bu sayfalarda oyun hakkında kısmının yanı sıra sistem gereksinimleri ve hangi platformlarda oynanabilir / aktifleştirilebilir olduğu gibi bilgiler de yer almaktadır.

gamesforpc product detail

Alacağınız oyunu sepetinize ekledikten sonra sağ üst köşede bulunan sepet ikonuna tıklayarak alışverişinizi tamamlama sürecine girebilirsiniz. Bu sayfada aldığınız oyunları görebilir veya indirim kuponu girip daha da ucuza alışveriş yapabilirsiniz.

gamesforpc cart

"Alışverişi Tamamla" seçeneğine bastıktan sonra size en uygun ödeme yöntemini seçip alışverişinizi tamamlayabilir ve oyunlarınıza anında kavuşabilirsiniz. Aldığınız oyunlar profilinize hemen yansımaktadır.

Yine sağ üst köşeden "Hesabım" sekmesine giderek aldığınız oyunları görüntüleyebilir ve almış olduğunuz key'leri ilgili platformlar üzerinden (Steam, Epic Games Store, Origin vb.) aktifleştirebilirsiniz.