Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,10
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla

Epin

Türkiye'nin önde gelen E-Pin platformlarından biri olan EPİN® de resmi mağazalarımızdan birisi halinde. EPİN®, kataloğunda bulundurduğu yüzlerce oyun key'ini biz oyuncularla güvenli bir şekilde buluşturmak için 7/24 çalışıyor.

EPİN® Nedir?

Epin.com.tr, tüm oyuncuların ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışan bir dijital oyun platformu. EPİN®, sizlere her aradığınızı kolayca bulabileceğiniz, satın almalalarla değil oyunlarla eğlenecek zaman sağlayabilmeniz için bir sistem geliştiriyor. Gerek ürünleri, gerek ödeme kolaylıkları, gerekse de tüm ekibi sizler için özenle çalışmakta.

EPİN® Güvenilir Mi?

EPİN® sunduğu SSL sertifikalı ve 3D güvenlikli ödeme altyapıları ile kullanıcılarını baştan sona koruma altında tutmaktadır. Satın alacağınız oyunlar ise ilgili platformların (Steam, Epic Games, Origin vb.) dijital anahtarı olarak ödeme sonrası size teslim edilir. Bu anahtarları kendi hesaplarınızda aktif ederek satın aldığınız oyunları güvenle oynayabilirsiniz.

EPİN® Üzerinden Nasıl Alışveriş Yapılır?

Epin.com.tr üzerinden alışveriş yapabilmeniz için öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Hesap oluşturmak ise 10 saniye süren bir işlemden oluşuyor sadece. En sevdiğiniz platform ile giriş yaparak hesabınızı oluşturabilir ve sonrasında hesabınızı doğrulayabilirsiniz.

Epin.com.tr güvenilir mi

Hesabınızı doğruladıktan sonra almak istediğiniz ürünü seçmesi kalıyor. Enucuzoyun.com üzerinden yönleneceğiniz veya Epin.com.tr üzerinden almak istediğiniz ürünü seçtikten sonra o ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

epin.com.tr

Alacağınız ürünleri sepetinize ekledikten sonra bu ürünlerin detay sayfalarına gidebilir ve ürünlere dair önemli bilgileri gözlemleyebilirsiniz. Bu sayfada oyun açıklaması, ürün yorumları, sistem gereksinimleri gibi bilgiler bulunuyor.

epin com tr

Sonrasında satın alma/ödeme aşamasına geçebilirsiniz. EPİN®'in sunduğu birden çok alternatif ödeme yönteminden size en uygununu seçip satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu noktada ücreti isterseniz hesabınıza site bakiyesi olarak yükleyebilir veya direkt olarak ödeme yapabilirsiniz. 

epincomtr

Alışverişinizi tamamladıktan sonra aldığınız ürün, hesabınızdaki "Siparişlerim" sekmesinde dijital anahtar olarak görünür olacaktır. Sonrasında ise bu anahtarı ilgili platformda aktifleştirip oyunu oynayabilirsiniz.