Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Starfield En İyi Modlar

Starfield En İyi Modlar

Starfield gezegenleri keşfedebileceğimiz ve çeşitli karakterlerle etkileşime geçerek onların hikayelerini deneyimleyebileceğimiz açık dünya macera oyunu olarak çıkış yaptı.

Her Bethesda oyunu gibi Starfield da modlanarak daha eğlenceli ve daha oynanabilir hale getirilebilir. Bu makalede en iyi Starfield modlarını listeleyeceğiz.

En İyi 9 Starfield Modu

STARFIELD
STARFIELD
469,00
den başlayan fiyatlarla

Starfield Upscaler

Starfield PC için sadece AMD desteğiyle çıkış yaptığından dolayı o Nvidia’nın DLLS ve Intel’in XeSS sistemlerini desteklememektedir. Bu haber her oyuncu gibi modcuları da hayal kırıklığına uğrattı. Fakat PureDark adlı kullanıcı Starfield’a DLSS ve XeSS sistemlerini ekleyebileceğiniz bir mod geliştirdi. Eğer 2000, 3000 veya 4000 serisi bir Nvidia ekran kartına sahipseniz ve oyununuzdan daha yüksek performans ve daha iyi görüntü kalitesi almak istiyorsanız bu modu denemenizi tavsiye ederiz.

starfield modları

Achievement Enabler

Herhangi bir Bethesda oyununda modları aktifleştirirseniz başarım kazanmanız durdurulur. Fakat, Starfield çıkışı itibariyle keyifli oynanabilir hale gelmesi için birkaç moda ihtiyaç duyduğu için (DLSS aktifleştirmek gibi) Achievement Enabler modunu kurarak oyundan aldığınız keyfi artırırken başarım kazanmaya devam edebilirsiniz. 

Star UI Inventory

Eğer siz de bizim gibi Starfield’ın kullanıcı arayüzü ve envanter tasarımlarından memnun kalmadıysanız Star UI Inventory modunu kullanarak envanter deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Ekranı kaplayan büyük bir envanter ve eşya ikonları yerine daha fazla eşyayı görüntüleyebildiğiniz ve envanterinizi daha rahat kontrol edebildiğiniz bir UI arıyorsanız bu mod sizin için tasarlanmış demektir.

starfield en iyi modlar

Starfield FOV

Herhangi bir birinci şahıs bakış açısına sahip çevrimdışı oyunda görüş alanınızı değiştirebilmek önemli bir özelliktir. Bilinmeyen bir sebepten ötürü Bethesda Starfield’a bu özelliği eklememeyi tercih etmiş. Bu modu ekleyerek karakterinizin görüş alanını genişleyebilir ya da azaltabilirsiniz. Ayrıca görüş alanınızı azaltarak oyundaki donmaların, takılmaların ve ani FPS düşüşlerinin önüne geçebilirsiniz.

Cleanfield

Oyuncuların büyük kısmı ana menüdeki günün mesajı gibi baloncuklarla sürekli karşılamak istememektedir. Cleanfield modu sayesinde ana menünüzdeki fazlalıkları kaldırabilir ve temiz bir görüntü elde edebilirsiniz.

starfield modlar

Tactical Crosshair

Starfield’da savaş esnasında çok işinize yarayan fakat savaş bitse bile ekranınızın ortasından kaybolmayan nişangahı her gün görmekten sıkıldıysanız Tactical Crosshair modu sizin için tasarlanmış demektir. Bu mod nişangahın sadece savaş sırasında ya da silahınızı elinize aldığınızda görünmesini sağlayarak oyun deneyiminizi artırmayı hedefler.

Value to Weight Ratio Sort Option

Starfield’ın çoğu açıdan tamamlanmamış bir oyun gibi hissettirmesinin sebeplerinden biri de envanterinizdeki eşyaları ağırlığına göre sıralayamamanızdır. 2010 yılından beri her oyuna eklenen ağırlığa göre sıralama sistemini Starfield’a da eklemek istiyorsanız “Value to Weight Ratio Sort Option” modunu kullanabilirsiniz. 

starfield en iyi 10 mod

Easy Digipick

Bethesda oyunlarının olmazsa olmazı olan kilit açma ve maymuncuk mekaniği Starfield’a digipick olarak geçmiştir. Her Bethesda oyununda kilit açma sistemini çözene kadar onlarca maymuncuk feda etmeniz gerekir. Sistemi tamamen anladığınızda bile tek bir maymuncuk tüm kilitleri açmanızı sağlamaz, çoğunlukla yanınızda birkaç deste maymuncukla gezmeniz gerekir. Fakat bu kilit açma mekanikleriyle uğraşacak kadar sabrınız yoksa Easy Digipick modunu kullanarak kilit açma sorununuzu oyun deneyiminizden çıkarabilirsiniz.

Enhanced Player Health Bar

Starfield’da karakterinizin can barı can seviyeniz ne olursa olsun her zaman beyazdır. Enhanced Player Health Bar modu oyundaki can barınıza seviyeler ve renkler ekleyerek oyun deneyiminizi geliştirir. Eğer karakterinizin can puanı %75’in üstündeyse can barınız beyaz, %50 ve %75 arasındaysa can barınız sarı-kahverengi, %25 ve %50 arasındaysa turuncu ve %25’ten düşükse kırmızı olarak gösterilecektir. Böylece can barınızın sadece rengine bakarak ne kadar tehlikede olduğunuzu anlayabilir ve daha seri bir oynanış elde edebilirsiniz.

STARFIELD yayınları