Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
127,08
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
Ücretsiz
Stardom MiniGames
 • Stardom MiniGames
 • Stardom MiniGames PC Fiyatları
 • Stardom MiniGames PC Key Fiyatları
 • Stardom MiniGames Fiyat Karşılaştırma
 • Stardom MiniGames

Stardom MiniGames

Çıkış Tarihi: 30.03.2022
Diller: Geleneksel Çince

enucuzoyun.com'da en ucuz Stardom MiniGames fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Stardom MiniGames PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Stardom MiniGames oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
10,50

Legion M300 Oyuncu Mouse
Legion M300 Oyuncu Mouse

8 Programlanabilir Tuş

8.000 DPI

Ergonomik tasarım

Ürüne Git

Oyun İstatistikleri

Stardom MiniGames yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Stardom MiniGames oyununun konusu nedir?

 • Stardom MiniGames nereden indirilir?

 • Stardom MiniGames nereden satın alınır?

 • Stardom MiniGames kaç MB?

 • Stardom MiniGames Türkçe mi?

 • Stardom MiniGames yaş sınırı nedir?

 • Stardom MiniGames hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Stardom MiniGames ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

*** Bu Oyun sadece Çince olarak mevcuttur ***
"Star Volunteer Clearance", karakterlerin "Star Volunteer 2" ve "Star Volunteer 2000"de başrol oynadığı rahatlatıcı bir bulmaca oyunudur. Oyunların çeşitliliği çeşitlidir, işlemi basittir, eğlenceli ve eğlencelidir.Her yaşa uygun gündelik bir oyundur. Boyama tarzı rahat ve ilginç bir çizgi film çizgisini benimser ve oyunun mizahi tarzı ile karakterler Q versiyonunda görünür. Her karakterin patlama, püskürme, sinirlenme, mutlu olma gibi küçük eylemleri vardır.

●Oyun Modu●

"Star Volunteer Clearance" üç oyun modundan oluşur, bu üç mod: Stars Fighting , Twin Stars Twinkling , Lone Star Journey .

Stars for Glory <br>Oyuncular seviyeyi geçmek için on altı yıldızdan biri olarak oynarlar, art arda sekiz seviye geçtikleri sürece kazanırlar ve eğlence endüstrisindeki en yüksek onuru alabilirler - Performans Kralı Sanat . Mevcut programlar arasında Hızlı Sorular ve Cevaplar , Hafıza Testi , Gidiyorum , Git, Git, Git, Western Fast Gunner , Super Bartender , Naughty Slingshot , I Pick Up Chickens ve Save NP Chickens bulunmaktadır .

Twin Stars <br>Oyunun amacı, oyuncunun seçtiği programdaki tüm rakipleri yenmektir ve zorluk, tahmin edilebilecek kadar yüksektir. Mevcut programlar arasında Memory Test , Western Fast Gunner , Naughty Slingshot ve I Pick Up Chickens yer alır.

Lone Star Journey <br>Bazı oyunlar sadece tek başına ginseng ile oynanabilir veya tek başına uygulanabilir, hepsi burada özetlenmiştir. Yıldızlara meydan okumak istemeden önce, Lone Star Journey'e alıştırma yapmak için gelmelisiniz. Mevcut programlar arasında Hafıza Testi , Western Fast Gunner , Super Bartender , Naughty Slingshot , Chicken Picking Up ve Rescue NP Chicken bulunmaktadır.

●Oyun öğeleri●

"Yıldız Gönüllülüğü" oyuncuları test etmek için sekiz farklı oyun içerir, bunlar

1. Hızlı soru ve cevap:
"Star Volunteer 2"deki oldukça popüler varyete şovuna Liu Zhongxing ev sahipliği yapıyor. Bir soru sorduktan sonra, kahramanın çeşitli cevaplar karşısında yargıda bulunması gerekir.Doğru cevaba yanlış, yanlış cevaba doğru cevap verilmelidir. Bu gösteri gergin ve eğlencelidir ve koşuşturmanın, eğlenceye dolanmış parmakların ve beyinlerin tadını çıkarın.

2. Hafıza testi:
Kaohsiung Hu Peng'in ev sahipliği yaptığı "Star Volunteer 2"deki oldukça popüler varyete programı. İlginç bir hafıza testi oyunu.Oyuncular resimlerin düzenine dikkat etmeli ve puan kazanmak için iki özdeş resmi çevirmelidir.

3. Dönüyorum, dönüyorum, dönüyorum:
"Yıldız Gönüllüsü 2"de çok popüler bir varyete programı. Boyut X Kombinasyonu tarafından barındırılmaktadır. Görme, zeka ve konsantrasyon ile karşılaştırıldığında, ev sahibinin hangi kahve fincanında saklandığını kim tahmin edebilir? Sadece dene ve gör.

4. Batı Topçuları:
Kompakt ve eğlenceli yeni bir oyun. Elektrikli oyuna bozuk para koymanız gerekmese bile "hızlı nişancı" heyecanının tadını çıkarabilirsiniz! Kim daha doğru? Kim daha hızlı? Resimdeki hangi şanssız kişi vurulacak? Oynamaya ve bir göz atmaya hoş geldiniz!

5. Çiğ tavuk kontrol ediyorum:
Yumurtaları kontrol edelim. Sen beni itiyorsun, ben seni sıkıyorum ve ara sıra karşı tarafın düşmesine ve bir bomba yemesine izin vermek için "ormanın içinden bir dangzi" olacak. Oyun arka planı, her biri farklı beceri ve zorluğa sahip üç türe ayrılmıştır.

6. NP Tavuğu'nu kaydedin:
Belirtilen sayıda NP tavuğu bulmak için çarpışan arabayı sürün ve onları güvenli bir şekilde hedeflerine geri getirin. Rota her seferinde farklı olacak ve çok ilginç bir oyun.

7. yaramaz sapan
Yeni geliştirilen atış oyunu. Amaç, öndeki yıldız standını vurmak, puan almak için karşı cinse vurmayı unutmayın.

8. Süper Barmen:
Ünlüler sabotaj yapıyor, ellerine bak, yeterince zeki mi, yeterince doğru mu? En hızlı kaç itme atabilirsin? Oyun, masaüstü malzemesine ve engellere göre zorluk derecesi değişen ve oldukça zorlu olan on beş seviyeye sahiptir.

●Oyun karakterleri ●

Oyuncular oyunu oynamak için aşağıdaki on altı yıldızdan birini seçebilirler.Her yıldızın farklı özellikleri ve güçlü yönleri vardır.Güçlerini nasıl çalıştıracakları ve oynayacakları da oyuncular için küçük bir testtir.
1. Lin Lixiang'ın "Star Volunteer 2000" oyuncusu, ön gösterim olarak kabul edilen "Star Volunteer Breakthrough"da önceden giriş yaptı.
2. Fang Ruoqi, "Yıldız Gönüllüsü 2"nin kahramanıdır.
3. Gao Mingquan'ın "Yıldız Gönüllüsü" nesli, "Yıldız Gönüllüsü 2" ve "Yıldız Gönüllüsü 2000" hepsi çıktı.Onlar yakışıklı ve çok popülerler.
4. Tong Jingyang'ın "Yıldız Gönüllüsü 2"sinde yardımcı oyunculardan biri. Akıllı ve soğuk. Film ve televizyonda kurt olarak bilinir.
5. Ma Zhiwen "Yıldız Gönüllüsü 2"de ve Lin Lixiang'ın iyi kardeşi "Yıldız Gönüllüsü 2000"de göründü. Eğlence endüstrisinde bir kahraman, çok iyi bir kung fu ve mükemmel bir atletik yeteneğe sahip. Ve Lin Niwen bir çift mutlu arkadaş.
6. Zhen Hong'un "Yıldız Gönüllüsü 2"deki ücretsiz programı "Şeytan Notları"nın sunucusu narin bir kızdır.
7. Xi Ruoyun, "Star Volunteer 2000"in kahramanlarından biri olan "Star Volunteer 2"de yer aldı. Buzdağının güzelliği olarak bilinen güzel ve kibirli. Zor aile koşulları nedeniyle eğlence sektörüne girdi.
8. Yuan Peiqi, "Yıldız Gönüllüsü" nesli, "Yıldız Gönüllüsü 2" ve "Yıldız Gönüllüsü 2000"de yer aldı. İlk nesilde, o cahil ve çekici bir kızdı ve Ming No. 2 Ortaokulu, genellikle kamu refahı taahhütleriyle uğraşan sevgi dolu küçük bir meleğe dönüştü.
9. Wu Yi, Tayvanca konuşan ㄅㄧㄤ kişilik bir şarkıcıyı sever. İşleri yapma şekli temiz ve derli toplu ve ben özensiz olmayı sevmiyorum.
10. Lin Niwen seksi bir aktris, "Star Volunteer 2"deki kahramanın iyi kız kardeşi ve "Star Volunteer 2000"deki kahramanlardan biridir.
11. Wen Ningshan saf ve basit bir kadın yıldızdır ve protein konusunda biraz aptal hissediyor. "Yıldız Gönüllüsü 2000" nin kahramanlarından biri.
12. Yakışıklının en sıcak trendleri, en çirkin yorumları ve en nahoş davranışlarının tümü bu parçada bulunabilir. Böylece piç her zaman herkesin dikkatini çekebilir.
13. Guan Guwei basit ve sevimli bir şarkıcıdır.O sadece başarılı bir şarkıcı değil, aynı zamanda çağrışım yapmaya değer iyi bir arkadaştır.
14. Huimei dinamik ve canlı, ateşli bir kızdır. Oyunda hiçbir rolü olmamasına rağmen, eğlence endüstrisinde izleyiciler ve hayranlar arasında oldukça popüler olan bir yıldızdır.
15. Xu Ruoxian, özellikle klasik bir mizaca sahip bir aktris. Guan Guan Jujiu'yu okumayı severim, Hezhizhou'da, ince bir hanımefendi, bir beyefendi iyi görünümlü bir insandır ~ zarif bir görünüm.
16. "Star Volunteer 2" ve "Star Volunteer 2000"de yardımcı kadın oyuncu Fan Xiaoai, sevimli, yaramaz ve ilginç bir kız. En sevdiğim hobim dünyanın her yerinde lezzetli yemekler yemek.

Desteklenen Diller: Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
 • İşlemci: 1.8 GHz Processor
 • Bellek: 128 MB RAM
 • Ekran Kartı: OpenGL 2.0 compatible
 • DirectX: Sürüm 7.0
 • Depolama: 512 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Direct compatible sound card for audio
 • İlave Notlar: Keyboard and mouse are required

Yorumlar