Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
55,00
den başlayan fiyatlarla
Spirit Island - Branch & Claw
 • Spirit Island - Branch & Claw
 • Spirit Island - Branch & Claw PC Fiyatları
 • Spirit Island - Branch & Claw PC Key Fiyatları
 • Spirit Island - Branch & Claw Fiyat Karşılaştırma
 • Spirit Island - Branch & Claw

Spirit Island - Branch & Claw

Çıkış Tarihi: 05.04.2021
Diller: İngilizce

Enucuzoyun.com'da en ucuz Spirit Island - Branch & Claw fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Spirit Island - Branch & Claw PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Spirit Island - Branch & Claw oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
18,50

Oyun İstatistikleri

Spirit Island - Branch & Claw Yayınları

Oyun Hakkında

Branch & Claw yeni Ruhlar, İstilacılarla savaşmanın yeni yolları, yeni Düşmanlar ve Senaryolar ve daha fazla Güç ile Ada'yı hayata döndürüyor! Bu, deneyimli oyuncular için mantıklı bir belirsizlik baharatı katmanın yanı sıra, Ruhlar için hem fırsatlar hem de zor seçimler yaratır!Biz Ruhlar işgalcileri teknelerine ve adamızdan nasıl geri sürdürebiliriz? Büyümeli, değişmeli ve yeni yollar bulmalıyız - olduğumuz gibi kalırsak öleceğiz ve Ada bizimle birlikte. Doğal kaosu ortaya çıkarın ve yeni yollarımız hem Dal hem de Pençe olsun! Adanın kalbinden avcıları, her yerdeki vahşi hayvanları, kıvrılan sislerden gelen hastalıkları çağıracak ve işgalcilerin kalplerini ve zihinlerini birbirlerine karşı çevireceğiz. Daha fazla Ruh çağrıya cevap verir, ancak işgalciler çabalarını iki katına çıkarır. Onları zamanında durdurabilir misin?

Dal ve Pençe şunları içerir:

 • Ruh - Yasak Vahşilerin Bekçisi: Ruh Adası'na yayılmış, insan eli tarafından dokunulmamış derin vahşi doğanın cepleri vardır. Birkaçının kendileri hakkında kutsallık ruhu var. Oradaki yapraklar, suçu işleyenler için yasak, uyarılar, gazap sözleri fısıldıyor. Dahan, dinlemeyi ve uzak durmayı bilir. Birkaç ruhaniyet konuşmacısı, bu vahşi ruhların (ne kadar güçlü olsalar da) yalnızca koruyucu ve diğerleri için bekçiler, kadim ağaçların ruhları ve ne sıklıkta ne de kolayca uyanmayan derin kökler olduğunu iddia ediyor. Konunun doğruluğunu sınamak kimsenin umurunda değil.
 • Ruh - Yaprakların Arkasındaki Keskin Dişler: Ormanların yırtıcı ruhu, takipçisi ve hem hayvan hem de insan avcısı. Nerede yaşarsa yaşasın, vahşi hayvanlar avlanmak için ortaya çıkar ve orman karanlık ve uğursuz bir hal alır. Sharp Fangs, Dahan ile konuşma zahmetine girmiyor. Bazen onları avlar veya kaçırır, ancak çoğu zaman onları görmezden gelir. Dahan'ın efsaneleri, Sharp Fangs'in onları daha aktif bir şekilde avladığı, bir çift savaşçının - ikizler, kız kardeşler ve erkek kardeşler - tuzaklarla ve kurnazlıkla kovduğu, sonra masaları çevirip avladığı bir zamanı anlatır. O zamandan beri Dahan'ı tamamen av olarak görmedi ve bu da saygıya benzer bir şey.
 • Düşman - Fransız Plantasyon kolonisi: Avrupa'nın en uzun hükümdarı olan Kral Louis XIV, Fransa'yı demir yumrukla yönetiyor, ancak kıtadaki savaşlarını finanse etmek için sürekli bir gelir akışına ihtiyaç duyuyor. Bu Adversary, hızlı plantasyon (Kasaba) gelişimi ve 18. yüzyıl Fransız sınır keşiflerinin dinamiklerini birleştiriyor.
 • Daha önce hiçbir Gücün yapmadığı şeyleri yapan 52 yeni Büyük ve Küçük Güç Kartı
 • Yeni Güçler ve Ruhlar, İstilacıları engelleyen tehlikeleri ve tehlikeleri temsil etmek için dört tür jeton kullanır. Beasts , Wilds ve Disease jetonları topraklara eklenir ve Strife belirli İstilacılara eklenir.
 • Eklenen oyundan oyuna çeşitlilik için 15 yeni Korku Kartı ve 7 yeni Blight kartı
 • Yeni oyun deneyimleri sunan dört ek Senaryo
 • İstilacılar, Dahan ve kendi başlarına hareket eden canavarlarla adaya hayat veren bir dizi Etkinlik Kartı
Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İlave Notlar: No additional requirements
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yorumlar