Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
55,00
den başlayan fiyatlarla
Sons of Ra
 • Sons of Ra
 • Sons of Ra PC Fiyatları
 • Sons of Ra PC Key Fiyatları
 • Sons of Ra Fiyat Karşılaştırma
 • Sons of Ra

Sons of Ra

Çıkış Tarihi: 15.04.2021
Diller: İngilizce, Japonca, Korece ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Sons of Ra fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Sons of Ra PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Sons of Ra oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
25,00

Oyun İstatistikleri

Sons of Ra Yayınları

Oyun Hakkında

Sons of Ra, bağımsız stüdyo Pharaoh Hound Games'in ödüllü rekabetçi kule savunma oyunudur. Bu eşsiz stratejik deneyimde tek başınıza oynayın veya arkadaşlarınıza katılın.

Firavun'un ölümünden sonra, her biri daha fazla güç arzusu olan Yukarı ve Aşağı Mısır hükümdarları, Nil toprakları üzerinde egemenlik kurmak için savaştılar. İnşa etmek, fethetmek ve yok etmek için bu Firavunlardan birinin kontrolünü elinize alın. Sadece bir kişi gerçek Mısır Hükümdarı olarak ayakta kalacak.
Güçlü savunmalar oluşturun ve kontrolünüzü her yönden genişletin. Kuleler, kalenize istilacılara karşı güçlü bir savunma sağlar veya savaşçılarınızı ilerletmek için şerit kontrolü için agresif bir şekilde kullanılabilir. Her biri farklı bir deneyim ve yeni stratejik olanaklar sunan, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda harita var.
Askerlerinizin her biri savaş alanında özel bir rol üstleniyor. Mızrakçılar sayılarda güç bulur, düşmanı kuşatır ve büyük hacimle onları yener. Kalkan taşıyanlar etrafındakileri koruyarak kendilerine dikkat ve zarar verme yeteneğine sahiptir. Okçular, aynı anda birkaç düşmanınızı parçalayabilen saldırılara sahiptir ve Mancınıklar harita boyunca ilerleyerek düşmanlarınızı geri iter ve savunmalarını yıkar.
Tanrınızı akıllıca seçin. Hepsi, savaşın gidişatını tek bir anda değiştirebilecek çeşitli benzersiz yeteneklere sahiptir. Ra, tüm düşman birlik ordularını yok etmek için güneşin gücünü çağırabilirken, Anubis rakibinizin güçlerini onlara karşı çevirecek ve yorulmak bilmeyen bir ölüler ordusu yaratacak bir rahip çağırabilir.

Çalışmalarda haritalar, kutsamalar ve tüm tanrılar dahil birçok yeni içeriğimiz var. Oynamak istediğimiz bir oyun yapıyoruz ve bu oyunu sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Güncellemeler için sık sık burayı tekrar kontrol edin, savaş alanında görüşürüz.

Desteklenen Diller: İngilizce, Japonca, Korece, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Latin Amerika İspanyolcası, Fransızca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: Intel i3-2100 / Phenom ii x4 965
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 750 / Radeon 7750
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Yorumlar