Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Song of Horror Hikayesi

Song of Horror Hikayesi

Hikaye, ünlü yazar Sebastian P. Husher'ın ailesiyle birlikte ortadan kaybolmasıyla başlar. Endişeli bir şekilde editörü, araştırmak için bir asistan gönderir. Söz konusu asistan da kaybolur.

Ardından, her şeyin arkasında görünen, basitçe Varlık olarak bilinen korkunç, anlaşılmaz bir varlığın keşfedilmesine yol açan bir olaylar zinciri yaşanır.

İşin püf noktası, Varlık'ın aynı zamanda bir yapay zeka olmasıdır. Bu, bölümler boyunca ilerlemeniz olarak dinamik olaylar yaratır, diğer çeşitli faktörlerin yanı sıra ne kadar iyi veya kötü yaptığınıza bağlı olarak deneyiminiz değişir. Bununla birlikte oyun, karakterlerinizden biri ölürse, başka bir oynanabilir karakterle devam edebileceğiniz kalıcı özelliklere sahiptir. Şu anda oyun, birkaç bölüm boyunca oynanabilen onlarca karakter içeriyor.

SONG OF HORROR COMPLETE EDITION
SONG OF HORROR COMPLETE EDITION
139,00
den başlayan fiyatlarla

Yazar Sebastian P. Husher, yeni kitabını yayınlayan yayınevine yanıt vermeyince, yayıncılık firmasında satış müdürü olan Etienne Bertrand, asistanı Daniel Noyer'i Husher Köşkü'ne gitmesi için gönderir. Asistanın neler olduğunu öğrenmesi gerekmektedir. Daniel, boş konağı araştırırken, Husher'ın ofisinde girdiği anormal bir kapı keşfeder. Daniel'in bilmediği şey ise o kapıdan geçtikten sonra çıkamayacağıydı.

Daniel'den günlerce haber alamayınca, Daniel'in eski karısı Sophie van Denend, Etienne'in ondan haber alıp almadığını, cevabının ne olduğunu ve ardından ondan en son ne zaman haber aldığını sordu. Etienne ona Daniel'i Husher konağına gönderdiğini söyleyince adresi istedi ve Etienne'in itirazlarına rağmen onu bulmaya çalışacağını söyledi.

song of horror hikayesi

Husher'ın hizmetçilerinden biri olan Alexander Laskin, bu olaylardan bir süre önce, bir seyahatten Husher malikanesine geri döner. Bir elektrikçi olan Alina Ramos da Husher malikanesindeki elektriği onarmasını isteyen bir telefon alır. Konağı keşfetmek için hangi karakterkarakterleri seçerseniz seçin, Varlık tarafından sık sık işkence görürler ve başka bir hizmetçi ile İskender'in karısı Masha Laskin, Sebastian'ın oğlu Saul Husher, Sebastian'ın kızı Julia Husher ve Sebastian'ın karısı Catherine Husher'ın hepsi de zamanla kaybolur. Kaybolmalarıyla ilgili çizim, teyp, not gibi pek çok ipucu geride bırakılmıştır.

Birinci bölümün sonunda karakterler Daniel'i bulur ve yardım çağırır ama hala Sebastian'dan bir iz yoktur ve daha birçok soru vardır. Daniel, kurtarılıp hastaneye kaldırıldıktan sonra, Dr. Berenice'in onu hastaneye kadar takip ettiği bir kabus görür. İkinci bölümde Daniel, hastane yatağında olduğu gibi beyaz önlüğü içinde korkunç, kararmış Berenice Prestegard'ın ona yüksek sesle bağırdığını gördükten sonra panik halinde uyanır. Daniel, arkadaşlarına onlara Isaac ile konuşmak ve şaşırtıcı müzik kutusu hakkında bir şeyler öğrenmek için dükkânı ziyaret etme planını anlattığında, isteksizce dinlerler ve ona yardım etmeyi kabul ederler.

Erica, o gece son seyahatlerinden eve döner. O, babasıyla bir süredir konuşmadığı için antikacıda olanlardan habersizdir. Özverili bir polis memuru olan René Artigas, mağazadan gelen tuhaf sesleri duyduktan sonra komşu restorandan antikacıyı kontrol etmek için bir talep aldığında, antikacıdan gözle görülür bir hareket olmadığı anlaşılır. Polis memuru, yardım etmeye olan güçlü inancından dolayı tereddüt etmeden gidip kontrol etmeyi kabul eder.

song of horror hikayesi

Antikacı dükkânına vardıklarında gün, geceye dönmüş, şehre ve dükkâna hafif hafif yağmur yağmaktadır. Kapıyı denedikten sonra, kapının kapalı ve kilitli olduğunu çabucak keşfederler. Neyse ki çete için Isaac, pencere pervazının üstündeki saksının altında bulunan anahtarı tahmin eder. Aceleyle kapıyı açarlar; boş ve ürkütücü derecede sessiz bir mağaza tarafından karşılanırlar. Bölüm boyunca hem Isaac, hem de Husher, Erica'yı avlayan sapık bir güvenlik görevlisinin hikayesini bulurlar. Bölüm boyunca Isaac'in kayıtlı bir kasette bahsettiği kanlı gardırobunu bulmaya ve kendini içeri kilitlediği ofisine girmeye çalışırlar. Bahsedilen dolabı bulduktan sonra Isaac'in ofisine girerler ve müzik kutusunun etkisine yenik düşerek onu ölü olarak bulurlar.