Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Sniper Elite 3 Hikayesi

Sniper Elite 3 Hikayesi

Haziran 1942'de Gazala Muharebesi sırasında, Amerikalı keskin nişancı Karl Fairburne (Tom Clarke-Hill), İngiliz birliklerinin Erwin Rommel ve Korps'un hayati liman kenti Tobruk'u ele geçirmesini durdurma çabalarına katılır.

Fairburne, birkaç Alman topçu mevzisini ortadan kaldırır, ancak düşman şehri alır ve asker arkadaşlarını terk etmek zorunda kalır. Bununla birlikte, savaştaki performansı, onu Hitler'in gözdesi ve çok gizli bir silah üzerinde çalıştığı söylenen General Fritz Vahlen'i avlaması için işe alan İngiliz Deniz İstihbaratının dikkatine getiriyor.

Sniper Elite 3
Sniper Elite 3
56,38
den başlayan fiyatlarla

HİKAYE NASIL DEVAM EDİYOR?

Fairburne, Libya'daki Gaberoune vahasına gidiyor ve Vahlen hakkında bilgi ararken bir tedarik ve lojistik karakolunda birkaç Alman ve İtalyan subayı öldürüyor. Karakter, sadece Vahlen'in projesinin adını açıklayan bir belge bulur Project Seuche (Almanca veba anlamına gelir). Deniz İstihbaratı daha sonra Fairburne'den Vahlen'in çalışmaları hakkında bilgi toplarken yakalanan ajanlarından birini kurtarmasını ister. Muhbir, Pusula Operasyonu sırasında daha önce İngilizler tarafından işgal edilen bir esir kampı olan Fort Rifugio'da tutulur. Uzun Menzilli Çöl Grubu, Almanların elindeki Halfaya Geçidi'ni ele geçirmesine yardım etmesi karşılığında Fairburne'ü taşımayı kabul eder; Fairburne düşman kampına sızar ve birkaç Flak 88'i yok eder.

Sniper Elite 3 hikayesi

Fairburne, Fort Rifugio'ya başarıyla sızar ve muhbir Brauer'ı serbest bırakır. Fairburne'e Batı Mısır'daki Siwa Vahasında bir çöl köyü olan Vahlen'in komutasının yerini verir. Artık Almanlar tarafından istismarları nedeniyle Wüstengeist (Çöl Hayaleti) olarak anılan Fairburne, kasabaya gizlice girer ve Vahlen'in subaylarının, Rommel'den kurtulma planını ortaya çıkaran kişisel defterini çalarak ona ihanet etmeyi planladığını öğrenir. Fairburne, defteri Berlin'e götürmekle görevli memuru öldürür ve Brauer'in yardımıyla kaçar. Şan ve şöhrete aç olan Vahlen'in yeni silahını Kuzey Afrika'daki Müttefikleri yok etmek ve ardından tüm Avrupa'yı fethetmek için kullanmayı planladığını keşfeder.

Fairburne ve Brauer, Vahlen'in Kasserine Geçidi yakınındaki gizli karargahını bulur ve generalin, içinde Project Seuche adlı bir süper tankın Ratte olduğunu ortaya çıkaran bir film makarası içeren kişisel kasasını açar. Fairburne onu yok edemeden Brauer sonradan Tiger I'den gelen bir grup tarafından öldürülür. Brauer'i silahından bir kurşun alarak gömer. Korps, Müttefiklere karşı toprak kaybetmeye başladığında Fairburne, Alman kontrolündeki Pont du Fahs Havaalanına saldırmak, Vahlen'in son tedarik hattını kesmek ve Midès'in içinde yer alan Ratte üretim tesisine giden bir harita bulmak için LRDG'ye katılıyor.

Sniper Elite 3 hikaye

Fairburne fabrikaya girer, elektrik noktalarını sabote eder ve Ratte prototipini yok etmek için patlayıcı kurar. Ardından mekanı yerle bir etmek için büyük bir mühimmat yığınını patlatır. Vahlen, çökmekte olan fabrikadan kaçarken enkaz altında kalır; Fairburne, Luger'ını alır, Brauer'in kurşunuyla doldurur ve kaçmadan önce onu kafasından vurur. Emeği geçenler sahnesi sırasında Fairburne tarafından yapılan bir seslendirmede, Ratte'den edindiği istihbaratın USAAF ve RAF'ı Chastise Operasyonunu ve Ruhr Savaşı'nı başlatmaya teşvik ettiğini ve bunun Alman ağır sanayisine büyük zarar verdiğini ve Alman yüksek komutasını iptal etmeye zorladığını ortaya koyar.

Sniper Elite 3 Yayınları