Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
187,16
den başlayan fiyatlarla
Palworld
436,06
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
775,47
den başlayan fiyatlarla
Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut
 • Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut
 • Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut PC Fiyatları
 • Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut PC Key Fiyatları
 • Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut Fiyat Karşılaştırma
 • Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

Çıkış Tarihi: 18.09.2014
Diller: İngilizce

enucuzoyun.com'da en ucuz Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Fanatical
77.184 yorum
Sürüm — Standart
111,33
GOG
Sürüm — Standart
121,04
Epic Games
Sürüm — Standart
270,00
Steam
Sürüm — Standart
290,60
WinGameStore
219 yorum
Sürüm — Standart
485,11
GamersGate
488 yorum
Sürüm — Standart
485,11
eTail.com.tr
409 yorum
Sürüm — Standart
517,65
Gamesforpc
Sürüm — Standart
517,65

Oyun İstatistikleri

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut oyununun konusu nedir?

 • Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut nereden indirilir?

 • Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut nereden satın alınır?

 • Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut kaç GB?

 • Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut Türkçe mi?

 • Metacritic skoru kaç?

 • Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut, Harebrained Schemes'in büyük beğeni toplayan Dragonfall kampanyasının bağımsız bir sürümüdür ve ilk olarak Shadowrun Returns için büyük bir genişleme olarak piyasaya sürülmüştür. Director's Cut, orijinal oyuna bir dizi yeni içerik ve geliştirme ekliyor: 5 tamamen yeni görev, alternatif sonlar, yeni müzik, yeniden tasarlanmış bir arayüz, takım özelleştirme seçenekleri, yenilenmiş bir dövüş sistemi ve daha fazlası - onu oyunun kesin versiyonu yapıyor. Bu türünün tek örneği siberpunk RPG deneyimi.

NOT: Director's Cut, Shadowrun Returns için Dragonfall genişletmesinin mevcut sahiplerine ücretsizdir. Oyun çıktığında otomatik olarak Steam Kitaplığınıza eklenecektir.

İnsan Sihir ve Makineyle Buluşuyor

2012'de sihir, efsane ve efsanelerin güçlü yaratıklarını uyandırarak dünyamıza geri döndü. Bunların arasında, Almanya'nın dağlarından herhangi bir uyarıda bulunmadan ortaya çıkan, kırsal bölgeye ateş, ölüm ve tarifsiz yıkım salan Büyük Ejderha Feuerschwinge de vardı. Alman kuvvetlerinin onu nihayet vurması yaklaşık dört ay sürdü ve bunu yaptıklarında zaferleri Dragonfall olarak anıldı.


42 yıl sonra - 2054 - ve dünya değişti. Teknolojideki kontrolsüz ilerlemeler, insan ve makine arasındaki çizgiyi bulanıklaştırdı. Elfler ve troller aramızda dolaşıyor, acımasız şirketler dünyayı kurutuyor ve Feuerschwinge'in terör saltanatı sadece uzak bir anı. Almanya parçalandı - "Flux State" olarak bilinen istikrarlı bir anarşi, Berlin şehrini kontrol ediyor. Gücün geçici olduğu, neredeyse her şeyin olduğu ve doğru bağlantıların başarı ile açlık arasındaki fark olabileceği bir yer. Siz ve savaşta yaralanmış gölge koşucu ekibiniz için hızlı bir maaş günü kazanmak için daha iyi bir yer yok.

Şimdi, anlatılmamış kaos ve yıkım anlamına gelebilecek yeni bir tehdit yükseliyor. Kısa sürede sizi ve ekibinizi ölümcül bir komplonun yanlış tarafında yakalayacak olan. Tek ipucu: Dragonfall'un fısıltıları. Büyük Ejderha Feuerschwinge'nin hala hayatta olabileceği ve geri dönmek için doğru anı beklediği söylentileri...

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut Özellikleri

Klasik, Hikaye Odaklı bir cRPG: Dragonfall , keskin düzyazı ve derin karakter gelişimiyle dolu roman benzeri dallara ayrılan bir anlatımla bilgisayar RPG'lerinin altın çağına geri dönüyor. Tamamen insani karakterlerden oluşan çeşitli bir kadroyla kendinizi akıllı, 20 saatten fazla bir kampanyaya kaptırın.

Eşsiz Bir Cyberpunk Ortamı: Şu anda 25. yılını kutlayan, hayranların favorisi bir oyun ortamı olan Shadowrun'un benzersiz "Teknoloji Sihirle Buluşuyor" distopik geleceğini deneyimleyin. Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut, daha önce Shadowrun deneyimi olmayanlar için ortama mükemmel bir giriş noktası olmasının yanı sıra, kıdemli oyuncuların dişlerini geçirmeleri için birçok klasik Shadowrun karakteri ve teknolojisi sunuyor.

Ekibinize Komuta Edin: Her birinin kendi bakış açısı, motivasyonu ve geçmişi olan küçük bir gölge koşucu ekibine liderlik edin. Ekibinizin üyeleri, görevler sırasında zıt roller oynayacak şekilde tasarlanmıştır ve her birinin kendine özgü becerileri, yetenekleri, güçlü ve zayıf yönleri vardır. Ancak her şey görevle ilgili değil - her ekip üyesinin kendi hayatlarında yüzleşmesi gereken zorluklar da var, bunları bir kenara atmayı veya içinde önemli bir rol oynamayı seçebilirsiniz.

Sürükleyici, Sıra Tabanlı Taktiksel Savaş: Gölgelerde koşarken her dönüş önemlidir. Eylemlerinizi akıllıca seçin - daha iyi siper almak için hareket edin, yakın dövüşe hücum edin veya bir düşman kalabalığına ateş topu atın. Emrinizde bulunan 200'den fazla silah ve büyü ile her dönüş anlamlı seçimlerle dolu.

Beceriye Dayalı Karakter İlerlemesi: Bir başlangıç karakteri modeli seçin ve oradan inşa edin! Sokak Samurayları ve Fiziksel Ustalar, savaş alanına hükmetmek için gelişmiş dövüş becerilerini kullanır, Şamanlar ve Büyücüler güçlü müttefikler toplar ve ölümcül büyüler yaparken, Riggers ve Deckers, bilinçlerini doğrudan insansız hava araçlarına ve bilgisayar sistemlerine yansıtarak kritik teknolojik destek sağlar. Shadowrun: Dragonfall'ın sınıfsız beceri sistemi, karakterinizi seçtiğiniz herhangi bir yönde geliştirmenize olanak tanır.

Director's Cut'ta Yenilikler

Bağımsız: Yoğun talep nedeniyle Dragonfall artık tamamen bağımsız bir oyun!

Beş Yepyeni Görev: Director's Cut , üçü doğrudan ekip üyelerinizin kişisel hikayeleriyle ilgili olmak üzere beş yepyeni orijinal görev içerir. Bu görevler sizi, ekip üyelerinizin galip gelmesine yardımcı olmak için zorlu düşmanlarla yüzleşmek ve zor seçimler yapmak zorunda kalacağınız - hem Flux State içinde hem de ötesinde - daha önce görülmemiş yerlere götürür.

Yenilenmiş Savaş Sistemi: Dragonfall savaş sistemi büyük bir elden geçirildi. Yepyeni bir zırh sistemi, deneyime başka bir taktiksel katman eklerken iyileştirilmiş siper ve hasar mekaniği, savaş alanı konumlandırmasının önemini vurguluyor. Bu iyileştirmeleri tamamlayan, eylemlerinize daha akıllı ve doğru tepki veren yükseltilmiş bir AI sistemidir.

Yeniden Tasarlanan Arayüz: Dragonfall oyun içi arayüzü de yeniden tasarlandı. Büyülere, eşyalara ve yeteneklere erişmek artık çok daha kolayken, iyileştirilmiş savaş geri bildirimi, herhangi bir karşılaşmadaki taktiksel durumu tam olarak anlamanıza olanak tanıyor.

Ekibinizi Özelleştirin: Ekip üyelerinize, benzersiz rollerinin her birinde ilerlerken, onlara yeni öğeler ve yetenekler vermek için farklı odak seçenekleri arasından seçim yaparak rehberlik edin. Ayrıca, bir ekip üyesinin varsayılan büyüsünü, eşyasını veya silah teçhizatını beğenmezseniz, artık her görevde getirdiklerini özelleştirebilirsiniz.

On Yeni Orijinal Müzik Parçası: Hayranların favorisi besteci Jon Everist, ekibinizin bireysel üyelerinin hikayelerine dayanan besteler de dahil olmak üzere, Dragonfall deneyimine on yeni karamsar siberpunk müzik parçası getiriyor.

Eksiksiz Dragonfall Film Müziği: Ücretsiz bir bonus olarak Director's Cut , hem Dragonfall'dan hem de önceki oyunumuz Shadowrun Returns'ten tüm müzikleri içerir. Buna Director's Cut'a özel yepyeni parçalar da dahildir. Klasik Shadowrun SEGA ve SNES oyunlarının bestecilerinin müziklerini içeren bu heyecan verici siberpunk film müziği, modern bir duyguyla geçmişe saygı duruşunda bulunuyor.

Ve daha fazlası:

 • Steam Başarımları!
 • Steam Koleksiyon Kartları - en sevdiğiniz Dragonfall karakterlerini toplayın
 • Ana kampanya için tamamen yeni alternatif sonlar
 • Sıçrama ve parçalanma dahil gelişmiş görsel efektler, iyileştirilmiş animasyonlar ve isteğe bağlı işlem sonrası efektler
 • Yeni bioware geliştirmeleri, savaş alanında ekstra bir avantaj sağlar… eğer nuyeniniz varsa
 • Çeşitli yeni öğeler, siber yazılımlar ve büyüler
 • Ek oyuncu özelleştirme seçenekleri
 • Birkaç yan karakter için genişletilmiş karakter gelişimi
 • Yazma ve tasarım ince ayarları yapın ve baştan sona cilalayın!
Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows XP SP3/Vista/Windows 7
 • İşlemci: x86-compatible 1.4GHz or faster processor
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX compatible 3D graphics card with at least 256MB of addressable memory
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Yorumlar