Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition
 • Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition
 • Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition PC Fiyatları
 • Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition PC Key Fiyatları
 • Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition Fiyat Karşılaştırma
 • Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Çıkış Tarihi: 14.09.2018
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Fanatical
66.984 yorum
Sürüm — Standart
111,71

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Kadın Kahramanların Ön Planda Olduğu Oyunlar
Koleksiyon
Kadın Kahramanların Ön Planda Olduğu Oyunlar
Her video oyununun başrolünde erkek kahraman olacak diye bir kaide yok, olmamalı da. Bazı oyunlarda Kratos ve Master Chief gibi erkek kahramanlar benzersiz işler çıkartırken, bazı oyunlarda da birbirinden güçlü, benzersiz ve hatta kusursuz bir şekilde yazılmış kadın kahramanlar görüyoruz.
Koleksiyon
Kimsenin Görmediği Sonlara Sahip Oyunlar
Bazı video oyunlarında 1'den fazla son bulunabilir. Bazen bu sonlar, seçimlerinize göre şekillenir, bazen de gizemlerin arkasına saklanır. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu koleksiyonda ise neredeyse kimsenin görmedi, nadir sonlara sahip olan oyunlara değineceğiz.
Koleksiyon
En Yüksek Bütçeler İle Yapılmış Oyunlar
Her birimiz oyun oynuyoruz. Ancak bu oyunların bazısının ne kadar büyük ekipler tarafından geliştirildiğini tam kestiremeyebiliyoruz. Bu işin geliştirme masrafı bir yana, oyun çıkışını yaptıktan sonra bir de pazarlama bütçeleri işin içine girdiğinden bir AAA oyun nereden baksanız epey bir masraflı oluyor.
Oyun Hikayesi
Shadow of the Tomb Raider Hikayesi
Güzelleri güzeli, hazine avcısı ve de mezar kazıcısı Lara Croft’un en son macerasını okumaya hazır mısın? 14 Eylül 2018 tarihli Shadow of The Tomb Raider adlı yapımın hikaye içeriğine hoşgeldiniz o zaman. Başlıyoruz

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition Yayınları

Oyun Hakkında


Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition'da, Lara'nın kaderinde olduğu Tomb Raider'a dövülürken çıkışının son bölümünü deneyimleyin. Ana oyunu, yedi DLC meydan okuma mezarını ve indirilebilir tüm silahları, kıyafetleri ve becerileri bir araya getiren Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition, Lara'nın belirleyici anını deneyimlemenin en iyi yoludur.

Dünyanın En Ölümcül Yerinde Hayatta Kal ve Gelişmek: Hayatta kalmak için acımasız bir orman ortamında ustalaş. Çatlaklarla ve derin tünel sistemleriyle dolu su altı ortamlarını keşfedin.

Ormanla Bir Olun: Saldırıya uğrayan ve sayıca üstün olan Lara, ormanı kendi lehine kullanmalıdır. Aniden saldırın ve bir jaguar gibi gözden kaybolun, kamuflaj olarak çamuru kullanın ve kaos ekmek için düşmanlara korku aşılayın.

Karanlık ve Acımasız Mezarları Keşfedin: Mezarlar her zamankinden daha korkunç, onlara ulaşmak için gelişmiş geçiş teknikleri gerektiriyor ve içeri girdikten sonra ölümcül bulmacalarla dolu.

Yaşayan Geçmişi Ortaya Çıkarın: Gizli bir şehri keşfedin ve bir Tomb Raider oyununda şimdiye kadar bulunan en büyük merkez alanını keşfedin.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Arapça

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
 • İşlemci: i3-3220 INTEL or AMD Equivalent
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660/GTX 1050 or AMD Radeon HD 7770
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i7 4770K, 3.40 Ghz or AMD Ryzen 5 1600, 3.20 Ghz
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480, 8GB
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Yorumlar