Shadow Empire
 • Shadow Empire
 • Shadow Empire PC Fiyatları
 • Shadow Empire PC Key Fiyatları
 • Shadow Empire Fiyat Karşılaştırma
 • Shadow Empire

Shadow Empire

Çıkış Tarihi: 03.12.2020
Diller: İngilizce

Enucuzoyun.com'da en ucuz Shadow Empire fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Shadow Empire PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Shadow Empire oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Gamebillet
385 yorum
Sürüm — Standart
57,95
Steam
Sürüm — Standart
61,00
Fanatical
66.963 yorum
Sürüm — Standart
322,22

Oyun İstatistikleri

Shadow Empire Yayınları

Oyun HakkındaShadow Empire, askeri odaklanma, prosedürel olarak oluşturulmuş içerik ve rol yapma özelliklerinin benzersiz bir karışımına sahip derin bir sıra tabanlı 4X savaş oyunudur.

Gölge İmparatorluğu sizi küçük bir ulusun yüce hükümdarının koltuğuna yerleştirir. Harap olmuş bir gezegeni yeniden fethetmeyi başarırsanız, kader ve büyüklük sizi bekliyor. Yabancı bir evrene dalın ve karanlık ve affetmeyen bir gelecekte başka bir dünyayı keşfedin.

Komutayı alın ve büyük askeri fetihlere ve hassas diplomasiye katılın. Ülkenizin bütçesini kontrol edin, valileri ve komutanları işe alın ve yönetin, ekonominizi ve altyapınızı inşa edin ve çok daha fazlasını yapın.

Shadow Empire, VR Designs'ın şimdiye kadar yaptığı en iddialı oyunlardan biridir. Zengin bir deneyim ve gerçekten eşsiz bir oyun. Daha önce deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemeyen bir şey.


Ulusunuzda meydana gelen olaylara, Liderlerinizden veya kültler ve suç sendikaları gibi üçüncü şahıslardan gelen taleplere yanıt olarak acı verici kararlar verin. Yeni fırsatlar yaratmak ve Ulusunuzu geliştirmek için mevcut Stratagem'lerinizi de kullanabilirsiniz. Kuralınızın her yönünü optimize edebileceksiniz.

Liderleri işe alın ve onları bölge valisi, konsey müdürü, ordu komutanı veya danışman olarak atayın. Liderler 40'tan fazla farklı beceriye sahip olabilir ve istatistiklerini artırmak için Lider yetenekleri alabilir.

Ülkenize bir parlamento, senato veya politbüro kurun ve oyun boyunca hükümetinizin mekanizmasını değiştirin.

Komşularınızla diplomatik cephede iletişim kurun: Küçük rejimler vasal olmaya zorlanabilir. Büyük rejimler paktlar ve anlaşmalarla bağlanarak barış içinde bir arada yaşama sağlayabilir veya casuslarınızı politikalarını manipüle etmek ve askeri güçlerini açığa çıkarmak için kullanabilirsiniz.

Çalışanlarınızın ve liderlerinizin beklentilerini yönetmeye çalışın. Shadow Empire'da güçlü bir rol yapma ve insan dinamikleri unsuru var. Yönetimlerinde dikkatli değilseniz, hoşnutsuzluk, grev, yolsuzluk ve hatta tamamen isyanla uğraşmanız gerekebilir.


Shadow Empire, yüksek yeniden oynanabilirlik sağlayan ve geniş deneylere izin veren özel prosedür tasarımına sahiptir. Prosedürel olarak oluşturulan sadece gezegenler değildir, ekipmanınız, araçlarınız, liderleriniz, konumunuz ve daha fazlası değişkendir.

Astrobiyoloji kurallarına uyan, prosedürel olarak oluşturulmuş gezegenleri keşfedin. Ayrıntılı iklim, yağış, çöller, kar, buzullar, lav akıntıları, derin ormanlar, uzaylı evrimleri, dağ zincirleri, kaynaklar, nehirler, biyolojik tehlike seviyeleri, solunum tehlike seviyeleri ve daha fazlasını içerir.Gezegeni çok çeşitli madencilik faaliyetleriyle kullanın: Su, metal, nadir metaller, petrol ve hatta radyoaktif malzemeler. Madencilik yapılabilecek kaynakları keşfetmek için genellikle madencilik gereklidir ve düşmüş imparatorlukların kalıntılarını arayıp kayıp bir çağdan nadir eserleri keşfetmeniz gerekir.

Ayrıca teknoloji, oluşum ve birimlerin keşfi için ayrı bir sistem var. Araştırma ve geliştirme yolunuz her oyunda farklıdır ve bu da başarıya giden yolun her seferinde farklı olmasını sağlar.


150'den fazla oyunu keşfedin ve uygun gördüğünüz şekilde dağıtın.

Stratagemler, çok çeşitli mikro yönetim görevlerini basit ve kolay bir şekilde tamamlamanıza olanak tanıyan eksiksiz planlar ve eylemler dizisidir. Bu sistem ayrıca bir krize veya öngörülemeyen bir duruma hızlı bir şekilde yanıt vermenize yardımcı olabilir.
Hafif tanklar, yürüteçler, füze rampaları ve çok daha fazlası gibi 30'dan fazla farklı birim türünü keşfedin ve tasarlayın. Birimlerinizi ordunuzun ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlayın, teçhizatlarını seçin, hız ve zırhı dengeleyin ve ulusunuzun ihtiyaç duyduğu tam kara ve hava kuvvetlerini oluşturun. Gölge İmparatorluğu, 100'den fazla farklı oluşum türüyle birlikte gelir, Piyade alaylarını, Kuşatma Taburlarını, Tank Tümenlerini ve çok daha fazlasını konuşlandırır.Hazırlık, moral, tedarik, deneyim, sağlamlık, manzara, keşif, nehirler, silah ve zırh teknolojileri, eş merkezli saldırılar, lider becerileri ve duruş taktikleri gibi faktörleri hesaba katarak ayrıntılı savaş çözümü ile savaşlar yapın.


100'den fazla farklı teknoloji alanını keşfedin ve araştırın.
Oyun, ulusunuz kendisini galaktik bir çöküşün harabelerinin dışına sürüklerken düşük bir teknoloji seviyesinde başlar, ancak teknoloji ağacının sonunda ICBM'ler, lazer tabancaları gibi heyecan verici teknolojiler oluşturmanıza olanak tanıyan bilgiler bulacaksınız. atomik füze rampaları, yürüteçler, kalkan jeneratörleri ve daha fazlası.

Gerçek sonuçları olan gerçekçi bir tedarik zincirini yönetin, cephanenizin bitmesi, ordunuzun kendini saldıramayacağı veya savunamayacağı anlamına gelebilir. Yiyeceklerin tükenmesi daha da kötü sonuçlar doğurabilir.

Yollar veya raylar inşa etmenin yanı sıra kamyon istasyonları, maglev istasyonları inşa ederek ve temel varlıkları tedarik ederek lojistik ağ yeteneklerinizi genişletin. İstilaları desteklemek veya malzemeleri izole pozisyonlara bırakmak için Hava Köprüleri kurmak için nakliye helikopterleri ve kargo uçakları geliştirin.

Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: 1.5 GHZ
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 8MB video memory, 1280x768 or higher resolution
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX Compatible 9 Sound Card
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: 1.5 GHZ
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 8MB video memory, 1280x768 or higher resolution
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX Compatible 9 Sound Card

Yorumlar