Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
334,33
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
175,00
den başlayan fiyatlarla
Sakura Succubus 6
 • Sakura Succubus 6
 • Sakura Succubus 6 PC Fiyatları
 • Sakura Succubus 6 PC Key Fiyatları
 • Sakura Succubus 6 Fiyat Karşılaştırma
 • Sakura Succubus 6

Sakura Succubus 6

Çıkış Tarihi: 11.07.2022
Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince

enucuzoyun.com'da en ucuz Sakura Succubus 6 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Sakura Succubus 6 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Sakura Succubus 6 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Sakura Succubus 6 yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sakura Succubus 6 oyununun konusu nedir?

 • Sakura Succubus 6 nereden indirilir?

 • Sakura Succubus 6 nereden satın alınır?

 • Sakura Succubus 6 Türkçe mi?

 • Sakura Succubus 6 yaş sınırı nedir?

 • Sakura Succubus 6 hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Sakura Succubus 6 ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Bu Görsel Roman, Sakura Sucubus 5'in kaldığı yerden devam ediyor, Ogasawara Hiroki kendini Astoria'da buluyor: soğuk bir iklime sahip, sık sık kar yağan küçük bir Avrupa ülkesi.

Ünlü aktris ve hüküm süren karuta kraliçesi Prenses Stephania'nın emriyle kraliyet sarayında kalmaya davet edildikten sonra Hiroki, Hifumi'nin artı biri olarak Astoria'ya gitti. Stephania başlangıçta Hifumi'ye yenildikten sonra başka bir karuta maçında meydan okumayı planladı - ancak Hiroki ile tanıştıktan sonra Stephania kısa süre sonra ona aşık oldu.

Ünlü iş kadını Wakatsuki Marina ve tenis yıldızı Hazel ile devam eden ilişkilerinden bahsetmiyorum bile, Yamamoto Hifumi ile olan ilişkisinin yakın zamanda kamuoyuna duyurulan haberleri sayesinde Hiroki, Japonya'da (eğer değilse bile, dünyanın) en kıskanılan adamlarından biri. Williams, ama şimdi kendisini başka bir tapan kadınla karşı karşıya buluyor.

Hiroki eskiden ortalama biriydi, ama şimdi hayatı başka bir şey değil!

Hiroki'nin Stephania ile ilişkisi yoluna girecek mi? Hiroki Japonya'ya döndüğünde bile ikili birlikte kalabilecekler mi - ve belki daha da endişe verici bir şekilde Hiroki iş arkadaşlarının nefretine dayanabilecek mi?

Bu kadar popüler olmak zor!Hifumi, son on yılda bir dizi popüler filmde rol alan bir aktris. Pek çok dönem dizisinde görünmeye meyillidir ve rollerinin çoğu ağırbaşlı, zarif kadınlardan oluşur.

Hifumi, özel hayatında, geleneksel Japon kıyafetlerine ve geleneksel Japon sporlarına olan düşkünlüğü nedeniyle oldukça gelenekseldir, ancak insanların düşündüğü kadar çekingen değildir.

Hifumi aslında bir succubus ve Hiroki'yi harekete geçirmekten ya da ona ne kadar hayran olduğunu bildirmekten çekinmiyor.


Gündüzleri başarılı iş kadını, geceleri succubus olan Marina, Hiroki'nin haremindeki en eski üyelerden biridir. Müthiş derecede zengin ama aynı zamanda sağduyulu, genç succubileri hizada tutmak genellikle Marina'ya düşüyor: özellikle Ayu ve Cosmos.

Marina hem toplantı odasında hem de yatak odasında sorumluluğu üstlenmeyi sever ama onun da nazik bir tarafı vardır. Göründüğünden daha şefkatli ve Hiroki'yi ve aptal succubus kardeşlerini çok seviyor - onu kızdırsalar bile.


Hazel, hızlı servisleri ve tükenmez enerjisiyle spor dünyasını kasıp kavuran bir tenis yıldızıdır. Hazel'in, belki de güzel kızları (özellikle çiçek temalı isimlere sahip resepsiyonistleri) baştan çıkarmak dışında, zorlu bir rakiple yüzleşmenin heyecanından daha çok sevdiği bir şey yoktur.

Hazel o kadar sürekli neşeli ki, saldırganlığı sınırlıyor ve o kadar çok konuşuyor ki, onun ağzından bir kelime çıkarmak zor olabilir. Yine de, onunla birlikte olmak çok eğlenceli ve etrafında rahatlamak ve gevşemek çok kolay – insanları sabah 05:00'te koşuya gitmeye zorlamadığı zamanlarda.


Stephania, Astoria'nın genç prensesidir. Lüks bir hayatın içine doğan Stephania, aşırı korumacı ebeveynleri nadiren saraydan ayrılmasına izin verdiği için yalnız büyüdü.

Stephania kibar ve tatlı dillidir ama ne zaman karuta oynasa ortaya çıkan tutkulu bir yanı vardır.

Tatlı ve masum görünebilir, ama aynı zamanda yaramaz bir huyu da vardır ve çocukken en büyük arzularından biri evden kaçmak ve sirke katılmaktı. Ancak şimdi, Hiroki'nin kız arkadaşı olmayı hayal ediyor.


Elizabeth, Stephania'nın genç metresine son derece bağlı olan hizmetçisidir. İnanılmaz derecede yetenekli ve yemek yapabilir, temizlik yapabilir, dikiş dikebilir ve kısacası ondan beklenen her şeyi yapabilir. Gerektiğinde öpüşme dersleri bile verebilir.

Elizabeth, Stephania'nın Hiroki'ye karşı hisleri olduğunun farkındadır ve ikisini bir araya getirmeye kararlı görünmektedir. Bencillikten uzak, sadece Stephania'nın gülümsediğini görmek istiyor - peki Elizabeth Hiroki'nin kendisi hakkında ne düşünüyor?

Desteklenen Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: 1.2 GHz Pentium 4
 • Ekran Kartı: 1280 x 720

Yorumlar