Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
126,99
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
65,66
den başlayan fiyatlarla
Sakura Succubus 5

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

 • Sakura Succubus 5
 • Sakura Succubus 5 PC Fiyatları
 • Sakura Succubus 5 PC Key Fiyatları
 • Sakura Succubus 5 Fiyat Karşılaştırma
 • Sakura Succubus 5

Sakura Succubus 5

Çıkış Tarihi: 04.04.2022
Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince

enucuzoyun.com'da en ucuz Sakura Succubus 5 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Sakura Succubus 5 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Sakura Succubus 5 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
18,50

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

Oyun İstatistikleri

Sakura Succubus 5 yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sakura Succubus 5 oyununun konusu nedir?

 • Sakura Succubus 5 nereden indirilir?

 • Sakura Succubus 5 nereden satın alınır?

 • Sakura Succubus 5 Türkçe mi?

 • Sakura Succubus 5 yaş sınırı nedir?

 • Sakura Succubus 5 hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Sakura Succubus 5 ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında


Bu görsel romanda Ogasawara Hiroki, tamamen sıradan bir adamdı, ta ki çok istemeden de olsa succubi'nin varlığını öğrendiği bir kader gecesine kadar.

Bir dizi succubi ile tanışıp onlara kur yaptıktan sonra, Hiroki artık haremiyle yerleşmeye ve sakin bir hayatın tadını çıkarmaya hazırdır. Hifumi, küçük bir Avrupa ülkesi olan Astoria'dan gelen soylu bir kadın olan Prenses Stephania Sofia Maria Isabella ile ilişkiye girdikten sonra kaderin başka planları vardır.

Anlaşıldığı üzere Stephania, Japonya'nın ve Japon kültürünün büyük bir hayranıdır ve sarayın duvarları içinde izole bir yaşam sürdüğü için Hifumi gibi bir Japon güzeliyle tanıştığı için çok mutludur.

Karuta şampiyonalarında Hifumi'nin elindeki yenilgiyi tattıktan sonra Stephania, Hifumi'ye bir davetiye gönderir. Stephania, Hifumi'den Astoria'da onunla kalmasını ister, böylece ona karuta'yı öğretebilir ve Japonya hakkındaki hikayelerini paylaşabilir.

Astoria'ya tek başına seyahat etmek istemeyen Hifumi, Hiroki'yi de yanına davet eder ve - bir dizi olay aracılığıyla - Marina ve Hazel kendilerini gezintiye çıkarken bulurlar.

Astoria'da Hiroki, hem Prenses Stephania hem de onun hizmetçi hizmetçisi Elizabeth ile tanışır ve arkadaş olur. Günler geçer ve hem prenses hem de hizmetçisi Hiroki'ye ilgi göstermeye başlar. Ancak Elizabeth'te rahatsız edici bir şey var; Marina'nın hemen dikkatini çeken bir şey.

Elizabeth, izin verdiğinden daha fazlası olabilir mi - ve tam olarak ne planlıyor?


Hifumi, uzun yıllardır sinema sektöründe çalışan tanınmış bir oyuncudur. Şöhreti o kadar büyük ki Hiroki'nin babası bile onun hayranı.

Hifumi zarif ve ağırbaşlı görünür, ancak iş romantizm söz konusu olduğunda şaşırtıcı derecede agresif olabilir. Bir gün Hiroki ile evlenmenin hayalini kurar ve bir gün beyaz bir elbise giyebilmek için planlarını uygulamaya koymaya kararlıdır.

Ulusal bir süperstar, inanılmaz bir aşçı ve umutlu bir gelin adayı olmasının yanı sıra Hifumi, karuta'nın hüküm süren kraliçesidir. Dört yıldır bu unvanı elinde tutuyor; Stephania'nın ona hayran olduğu bir gerçek.


Marina, kendi şirketinin sahibi olan zengin bir iş kadınıdır. Hiroki'nin haremindeki en yaşlı succubilerden biri olarak, kendisini sık sık bir disiplinci rolünde bulur ve sonsuza dek Ayu ile Cosmos'un aptalca argümanlarını bastırmak zorunda kalır.

Marina otoriter ve kontrolü ele almakta hızlı olabilir, ancak buna rağmen nazik olabilir. Hiroki'den 'sevgilim' olarak bahseder ve onu ne kadar önemsediğini ona söylemeye kararlıdır...

En azından - çeşitli iş toplantılarına katılmakla bu kadar meşgul olmasaydı!


Hazel, Japon bir anne ve Amerikalı bir babaya sahip bir tenis yıldızıdır. Neşeli, özgür ruhlu bir kadın, ne düşünüyorsa, ne zaman düşünse sık sık Marina'yı kızdırmak için söylüyor.

Hazel hem güzel kadınları hem de yakışıklı erkekleri sever ve bunu itiraf etmekten utanmaz. Hazel, Astoria'da kalırken, Hiroki'nin sert Elizabeth'le olan popülaritesini yermek için zamanını hizmetçilerin ağzından salyaları akıtarak geçirir.

Hazel neden bilmek istiyor, ona tapacak kendi hizmetçileri maiyeti olamaz mı?! Hayat adil değil!


Stephania, Almanya ve Hollanda sınırındaki küçük bir Avrupa ülkesi olan Astoria'nın prensesidir.

Stephania bir prenses olarak bir sarayda büyümüştür ve hiçbir zaman hiçbir şey istememiştir. Yetiştirilişi kutsanmıştı, ancak ebeveynlerinin aşırı koruyuculuğu nedeniyle, Stephania dış dünya hakkında çok az şey biliyor ve inanılmaz derecede saf.

Stephania, Japonya ve Japon kültürüne yatırım yapıyor ve dili akıcı bir şekilde konuşabiliyor. Özellikle karutaya düşkündür ve bir gün karuta'nın hüküm süren kraliçesi olma umuduyla her gün saatlerini zanaatını bilemek için harcar.


Elizabeth, Stephania'nın sadık hizmetçisidir. Kibar bir kadın, ama biraz mesafeli, ne düşündüğünü anlamak zor olabilir.

Duygusuz görünmesine rağmen Elizabeth, onunla tanıştığında Hiroki'ye oldukça ışıltı verir. Ona çekilmiş görünüyor ve dikkatini çekmek için her şeyi yapmaya hazır. Ancak bu soru sorulduğunda Stephania'nın çıkarları doğrultusunda hareket ettiğini iddia ediyor.

Elizabeth'in gerçek niyeti ne olursa olsun, kendini her türlü nedenin ötesinde hayran olduğu metresine adadığı açık.

Desteklenen Diller: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: 1.2 GHz Pentium 4
 • Ekran Kartı: 1280 x 720

Yorumlar