Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Saints Row The Third Hikayesi

Saints Row The Third Hikayesi

Saints Row 2'deki olaylardan beş yıl sonra, 3rd Street Saints kendi markalarıyla bir medya ve tüketici organizasyonuna dönüşür. Kendileri hakkında yakında çıkacak bir filmi tanıtmak için Stilwater'da bir banka soyan Patron (Troy Baker, Kenn Michael, Robin Atkin Downes, Laura Bailey, Tara Platt, Rebecca Sanabria veya Steve Blum) ve üst düzey teğmenleri Shaundi (Danielle Nicolet) ve Johnny Gat (Daniel Dae Kim), işte beklenmedik bir direnişle karşılaşırlar ve bu da sonunda tutuklanmalarına yol açar.

Grup, Sendika olarak bilinen uluslararası bir suç girişiminin başkanı olan Phillipe Loren'e (Jacques Hennequet) devredilir. Azizler, Sendika'ya kârlarının çoğunu hayatları karşılığında vermeyi reddettikten sonra, bir firar düzenler ama Gat, Patron ve Shaundi'nin kaçmasına izin vermek için kendini feda etmek zorunda kalır. Olaya yanıt olarak Loren, Sendika'ya Azizlere saldırmasını ve imparatorluklarının yok edilmesini sağlamasını emreder.

Saints Row: The Third
Saints Row: The Third
18,00
den başlayan fiyatlarla

Shaundi ve Patron, Syndicate'in üç ana çetesi tarafından sıkı bir şekilde yönetilen Steelport şehrinde yer alır. Bunlardan ilki, Loren ve teğmenleri tarafından yönetilen sofistike bir çete olan Morningstar, hakim olan kız kardeşler Viola (Sasha Grey) ve Kiki DeWynter (Megan Hollingshead) seks ticareti şirketidir. Kendi kumarhanelerini işleten Eddie Killbane Pryor (Rick D. Wasserman) tarafından yönetilen Meksikalı güreşçi temalı bir çete olan Luchadores da karşınıza çıkabilir. Şehrin siber karaborsasına hakim olan Matt Miller (Yuri Lowenthal) tarafından yönetilen bir hacker çetesi olan Deckers ise son şirkettir.

saints row the third hikayesi

Aziz Teğmen Pierce Washington (Arif S. Kinchen) destekle geldikten sonra, Azizler bir saklanma yeri sağlar ve Loren'in operasyonlarının peşine düşerler. Sonunda onu kendi binasında öldürürler. Bu süreçte, diğer müttefikleri takip etmelerine yardımcı olan Sendika için vahşiler sağlamak üzere zorla klonlanan eski bir KGB ajanı olan Oleg Kirrlov'u (Mark Allen Stuart) kurtarırlar. Burada eski FBI ajanı Kinzie Kensington (Natalie Lander) ile tanışılır. Deckers'ı bozmak için işini Morningstar'a kaptıran emektar Zimos (Alex Désert) ve Killbane'in eski güreş partneri Angel de la Muerte (Hulk Hogan) da oyuncunun karşısına çıkar.

Loren'in ölümüyle, Sendika arasında bir güç mücadelesi başlar ve Kiki'yi kıskanç bir öfkeyle öldürdükten sonra Killbane'in devralmasıyla olaylar sonuçlanır. Öfkeyle, Viola, Azizlere kaçar ve Morningstar'ı bitirmelerine yardım eder. Bu arada, Steelport'taki kanunsuzluk, federal hükümetin, Cyrus Temple (Tim Thomerson) tarafından yönetilen ve Senatör Monica Hughes (Tasia Valenza) tarafından denetlenen Özel Taktik Çete Karşıtı Özel Birlik (S.T.A.G.) ile savaşmak için bir görev gücünün başlatılmasını onaylamasına yol açar. Son derece ileri teknolojiyle donanmış STAG, düzen yeniden sağlanana kadar şehri sıkıyönetim kanununa tabi tutar. Bu süre boyunca Azizler, Deckers'a odaklanır ve Patron, Kinzie'nin sanal bir avatarla Deckers ağına erişmelerine izin vermek için ihtiyaç duyduğu ögeleri alır. İçeri girdikten sonra Patron, Matt'in avatarıyla savaşır ve onu yener. Matt'i çetesinden emekli olmaya ve şehri terk etmeye zorlar. Sadece Luchadores kalmışken, Angel bir sonraki büyük güreş maçında Killbane'i küçük düşürmeyi önerir ve bu da onun kaybettikten sonra Steelport'ta bir öfkeye yol açmasıyla sonuçlanır.

saints row the third hikayesi

Killbane planı kabul ederken, Patron'a Shaundi, Viola ve Belediye Başkanı Burt Reynolds'ın (kendisinin) STAG tarafından kaçırıldığı ve Steelport'un patlayıcılarla donatılmış en önemli anıtına götürüldüğü bilgisi verilir. Bu noktada oyuncu, Killbane'i takip etmeye devam etmek veya çete üyelerini ve Reynolds'u kurtarmak arasında seçim yapmalıdır. Kanonik olarak Patron, ikincisini yapmayı seçer ve Killbane'in kaçışıyla sonuçlanır, Azizler anıtı kurtardıkları için kahramanlar olarak selamlanır ve eylemleri federal hükümet tarafından ciddi şekilde sorgulandıktan sonra STAG, Steelport'tan ayrılır. Azizler, Killbane'i avlamamaya karar verirler ve bunun yerine Patron'u canlandıran Gangstas In Space adlı yeni bir filme odaklanarak tüketici faaliyetlerine devam ederler. Oyuncu, alternatif olarak Killbane'i takip etmeyi seçerse, sonunda onu öldürür, ancak STAG; Shaundi, Viola ve Reynolds'u öldürür ve anıtın yıkımı için Azizleri çerçeveler. Patron, Steelport'u Azizlerin egemenliği altında bağımsız bir ulus ilan etmeden önce intikam alır ve STAG'ın uçak gemisini yok eder.