Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Saints Row 4 Hikayesi

Saints Row 4 Hikayesi

Saints Row The Third oyunundaki olaylardan birkaç ay sonra, 3rd Street Saints, Cyrus'un üssünü ihlal ediyor. Asha ile birlikte, onu öldürüp nükleer bir füzenin Washington DC'yi vurmasını önleyen Patron, 5 yıl sonra, kahramanlıkları nedeniyle ABD Başkanı seçiliyor.

Saints Row 4 Hikayesi

Aktör Keith David'i ise danışman olarak kabul ederken kabine rollerini çeşitli kişilere atıyor. Saints üyeleri ve eski Vice Kings lideri Benjamin King (Terry Crews) bu noktada karşımıza çıkıyor. Basın toplantısına dakikalar kala, Dünya, Beyaz Saray'ı yok eden ve Patron, Keith ve kabinenin çoğunu kaçıran acımasız Zinyak'ın (JB Blanc) liderliğindeki Zin olarak bilinen yabancı bir imparatorluktan gelen bir istila tarafından vuruluyor.

Saints Row IV
Saints Row IV
24,00
den başlayan fiyatlarla

Patron, Saints'in bilgisayar korsanı uzmanı Kinzie Kensington'ın (Natalie Lander) yardımıyla 1950'lerin sitcom ortamına dayanan bir bilgisayar simülasyonundan kaçtıktan sonra, kendilerini Steelport'un sanal bir rekreasyonunun içinde bulurlar. Çevreyi özel güçlerle manipüle etmeye çalışırken, sonunda çalıntı bir Zin gemisinde Kinzie ve Keith ile yeniden bir araya gelirler. Grup, yardım için diğer Azizlerle iletişime geçmeye çalıştığında Zinyak, Dünya'yı yok ederek onları durdurur. Öfkeli Patron, Zin'in kaçırdığı diğerlerini bulmak için Steelport simülasyonuna yeniden girer ve her birini kişisel kabuslarına dayalı simülasyonlardan kurtarır. 

saints row 4 hikayesi

Zinyak, Steelport simülasyonunun Patron'un geçmişte karşılaştığı çete üyelerinin kopyalarıyla dolup taşmasını sağlayarak yanıt verir; bu da Kinzie'nin onları, onlarla savaşan başka birinin anılarından çıkardığından şüphelenmesine neden olur. Patron çabucak, Zin'in onlardan daha uzun süredir çeteyle birlikte olan ve yıllar önce öldürüldüğü iddia edilen tek Saints teğmeni olan Johnny Gat'ı (Daniel Dae Kim) kaçırdığını anlar. Gat'ı kendi simülasyonundan kurtardıktan sonra, Zinyak'ın onu Dünya'nın işgalinden yıllar önce yakaladığını; onu engelleyebilecek tek kişinin kendisi olduğunu ve resmen Azizler'e katıldığını açıklıyor.

saints row 4 hikaye

Azizler kısa süre sonra simülasyonun içinde Zinyak'la yüzleşmek için toplanırlar, sadece Kinzie gerçek dünyada Zin güçleri tarafından ele geçirilir. Keith'in onlara ihanet ettiğini keşfeden Patron ile yüzleşir ve bunu Zin'in Dünya'yı restore etmesi karşılığında yaptığını öğrenir. Onu kendi kişisel kabusu boyunca takip ettikten sonra Patron, Keith'e kandırıldığını açıklar ve onu Azizlere yeniden katılmaya ikna eder. Kinzie'nin nereye götürüldüğünü öğrenen Patron, onu kişisel kabusundan kurtarır. 

Grup tekrar faaliyete geçtiğinde Kinzie, bir açıklık oluşturmak için Steelport simülasyonunu aşırı yükleyerek Zinyak'ın gemisine binmek için bir plan formüle eder. Azizler bunu başardığında Patron, Zinyak'ın gemisine biner, güçlerini simülasyondan taklit eden güç zırhını çalar ve imparatorluklarının kontrolünü ele geçirerek Zinyak'ı Zin'in önünde öldürmek için kullanır.

saints row 4 hikaye

Oyunun sonu, tamamlanan isteğe bağlı sadakat görevlerinin sayısına bağlıdır. Bunlardan herhangi biri atlanırsa Patron, Azizlerin daha fazla gezegeni ele geçirmesi ve yeni imparatorluklarını genişletmesi için planlar yapar. Aksi takdirde Azizler, Zinyak'ın birkaç tarihi figürü yakalayıp onları askıya alınmış animasyona yerleştirdiğini keşfettikten sonra, zaman yolculuğunu kullanarak Dünya'yı eski haline getirebileceklerini öğrenirler. Patron onlardan birini, yani hayranı oldukları ve uyandığında oyunun anlatıcısı olarak kendini ortaya koyan 19. yüzyıl yazarı Jane Austen'i (Eden Riegel) durağanlıktan uyandırmaya karar verir.

Saints Row IV Yayınları