Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Saints Row Gat Out of Hell Hikayesi

Saints Row Gat Out of Hell Hikayesi

Saints Row Gat Out of Hell, Volition ve High Voltage Software tarafından geliştirilen; Deep Silver tarafından piyasaya sürülen ve sadece Kuzey Amerika'da Square Enix tarafından sorumluluğu üstlenilen bir aksiyon-macera oyunudur.

Windows, Linux, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için 2015 senesi içerisinde piyasaya sürülmüştür. Bu video oyununun PlayStation 3 ve Xbox 360 sürümleri hem fiziksel, hem de dijital olarak yayımlandı; hatta PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri de öyleydi. Ancak eski nesil versiyonlarında bu oyun, Saints Row IV Re-Elected ile birlikte paketlenmiş bir sürüm gördü.

Saints Row: Gat out of Hell
Saints Row: Gat out of Hell
24,00
den başlayan fiyatlarla

Gat Out of Hell Hikayesi

Oyun, 2013 senesinde piyasaya sürülen Saints Row IV oyununa gelen bağımsız bir genişletme paketidir ve temel oyunun oynanmasını gerektirmez. Saints Row IV oyununa bir sonsöz olarak hizmet eder ve 3rd Street Saints üyeleri Johnny Gat ve Kinzie Kensington'ı Şeytan tarafından kaçırıldıktan sonra Cehennemden Patronu kurtarmaya çalışmasını konu alır.

3rd Street Saints, uzay gemilerinde teğmen Kinzie Kensington (Natalie Lander) için bir doğum günü partisi düzenler, ancak bir zamanlar Aleister Crowley'e ait olan bir tahta ile Ouija oyunu oynarken, istemeden Şeytan (Travis Willingham) ile iletişime geçerler. Patron (Troy Baker, Kenn Michael, Robin Atkin Downes, Laura Bailey, Diane Michelle, Sumalee Montano veya Nolan North) kızı Jezebel (Kate Reinders) ile evlenecektir. Şeytan daha sonra Patronu Cehenneme sürükler ve Johnny Gat (Daniel Dae Kim) ve Kinzie onları kurtarmak için gönüllü olur.

saints row hikayesi

Cehennemin başkenti New Hades'e varan Johnny ve Kinzie, Ultor Corporation'ın burada bir şubesi olduğunu keşfederler ve CEO'ları ve eski Azizler düşmanı Dane Vogel (Jay Mohr) ile yüzleşmeye giderler. Vogel, Patron'u kaçırılmasına karışmayı reddediyor, ancak Cehennemin ekonomisinden yararlandığını kabul ediyor ve Azizlerin Patronu kurtarmasına yardım etmeyi teklif ediyor. Vogel'in tavsiyesi üzerine Johnny ve Kinzie, Cehennemde Viola (Sasha Grey) ve Kiki DeWynter (Megan Hollingshead), Blackbeard (Matthew Mercer), William Shakespeare ve Kazıklı Vlad (Liam O) dahil olmak üzere Cehennem boyunca birkaç müttefik toplayarak Şeytan'ın dikkatini çekmeye çalışırlar. 

Sonunda babasına isyan etmeye başlayan Jezebel, Johnny'yi bulur ve onu Şeytan'la yüzleşmeye götürür. Johnny, Şeytan'ın Jezebel'i öldürmekle tehdit etmesi üzerine teslim olur ve Şeytan'ın onu kızıyla evlenmeye layık bir isim vermesini ister. Şeytan, karşılığında Kinzie ve Patronu serbest bırakmaya söz verdikten sonra Johnny bunu kabul eder, ancak düğünde fikrini değiştirir ve Şeytan'ı öldürmeye çalışır. Kinzie'nin yardımıyla kölelerini öldürdükten sonra Johnny, onu, Kinzie'yi, Patronu ve Jezebel'i ölümlü diyara sürgün eden Şeytan'ı yener.

saints row gat out of hell hikayesi

Ancak Johnny, Zinyak Dünya'yı yok ederek Kıyameti hızlandırdığından ve Patron'u ordusunun generali olarak kullanmayı umduğundan beri Şeytan'ın Cennete bir istila planladığını ortaya koyan Tanrı (Nathan Fillion) tarafından gözaltına alınır. Tanrı, Johnny'ye Şeytan'ı yendiği için geri ödemeyi teklif eder ve ona beş seçenek sunar Kız arkadaşı Aisha ile yeniden bir araya gelmek için Cennete git; yeni kralı olmak için Cehenneme geri dön; Azizlerin insanlığı yeniden inşa etmeleri, Dünya'yı yeniden yaratmaları için yeni bir anavatan bul; Dünyayı yeniden yarat veya evrenin sırlarını öğren.

Johnny, arkadaşlarını bulmayı umarak Seul polis teşkilatında teğmen olur. Kinzie ve Matt Miller (Yuri Lowenthal) Brimstone adında yakalanan bir kadın hakkında konuşurken, Johnny onu sorgulamaya hazırlanır ve oyun sonlanır.

Saints Row: Gat out of Hell Yayınları