Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Rogue Heroes: Ruins of Tasos PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 22.02.2021
Diller: İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Rogue Heroes: Ruins of Tasos fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Rogue Heroes: Ruins of Tasos PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Rogue Heroes: Ruins of Tasos oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

Rogue Heroes: Ruins of Tasos Hakkında

Bir zamanlar huzurlu bir diyar olan Tasos'un altında karanlık bir kötülük harekete geçti... Dört Büyük Zindanın derinliklerinde Titanları kontrol altında tutan kadim mühürler büyük ölçüde zayıfladı ve hizmetkarları dünyaya dehşet saçıyor.

Uzun zaman önce mühürleri yapan Tanrıçalar, çaresiz bir şekilde bir kahramanlar grubundan halkı korkunç bir sondan kurtarmalarını istedi...

Rogue Heroes, modern rogue-lite öğeleri içeren 4 oyunculu, klasik bir macera oyunudur. Prosedürel zindanlarda savaşmak, sırlarla dolu genişleyen bir dünyayı keşfetmek ve Tasos'u kurtarmak üzere Titanları ortadan kaldırmak için arkadaşlarınla bir araya gel!

Ana Özellikler:


4 Oyunculu Rogue-lite Macera Oyunu
Titanları ortadan kaldırmak için tek başına veya en fazla 4 oyuncuyla ortaklaşa modda oyna! Ölümün yolun sonu olmadığını unutma; tekrar canlan, kahramanını yükselt ve daha güçlü bir şekilde bir kez daha maceraya atıl.


Prosedürel Zindanların Üstesinden Gel
Oyunun prosedürel motoru sayesinde hiçbir deneme aynı değildir! Her oda, elle tasarlanmış düzenler, tuzaklar, bulmacalar ve düşmanlar içerir ve her denemeyi yeni ve farklı hissettiren rastgele yapılandırmalara sahiptir.


Klasik Silahlar
Rogue Heroes, Tasos'u keşfederken ve Büyük Zindanların üstesinden gelirken kullanabileceğin çok çeşitli aletler, büyüler ve silahların yer aldığı klasik, üstten bakışlı bir kılıç dövüşü oyunudur. Gerektiğinde kullanmak için Yay, Bumerang ve Tutma Kancası gibi klasik silahların yerini bul.


Yükseltmeler için Kasabanı Yeniden İnşa Et!
Bin bir türlü güçlükle kazandığın ganimetleri, yaşadığın Intori kasabasındaki yeni binalar için harca. Silah Ustalarından balıkçılara kadar her bir bina, yeni şekillerle yeteneklerine katkıda bulunabilir ve seni savaşa dönmeni sağlayacak aletlerle donatabilir.


Birden Çok Sınıf
Her biri eşsiz yeteneklere sahip olan karakterlerden hangisinin oyun tarzına uyduğunu bul ve Tasos'u geri al!
Desteklenen Diller : İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca , Kastilya İspanyolcası , Basitleştirilmiş Çince , Geleneksel Çince , Japonca , Brezilya Portekizcesi , Rusça

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600, 2.4 GHz
  • Ekran Kartı: GeForce GT 320, 1 GB
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan