Realpolitiks II
 • Realpolitiks II
 • Realpolitiks II PC Fiyatları
 • Realpolitiks II PC Key Fiyatları
 • Realpolitiks II Fiyat Karşılaştırma
 • Realpolitiks II

Realpolitiks II

Çıkış Tarihi: 18.11.2020
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Realpolitiks II fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Realpolitiks II PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Realpolitiks II oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
69,00
Fanatical
66.963 yorum
Sürüm — Standart
87,09
Fanatical
66.963 yorum
Sürüm — Standart
226,75

Oyun İstatistikleri

Realpolitiks II Yayınları

Oyun Hakkında

Dünya hakimiyetini güvence altına almak için herhangi bir çağdaş ulusa liderlik ettiğiniz gerçek zamanlı bir büyük strateji oyunu olan Realpolitiks II'de halkınızı zafere taşıyın ve tarihin yeni bir bölümünü yazın. Ülkenizin ekonomisini yönetirken, orduları komuta ederken, diplomatik ve casusluk eylemlerinde bulunurken ve terörizm, salgın hastalıklar, kıtlık ve daha fazlası gibi küresel tehditlerle mücadele ederken üstünlüğe giden yol modern dünya sorunlarıyla doludur.Realpolitiks II, size ülkenizde her zamankinden daha fazla kontrol sağlayan yepyeni bir ekonomik sistem sunar. Vatandaşlarınızın hayatını daha da iyileştirmek veya engellemek için yeni binalar inşa edin, ticaret politikasını dikte edin ve danışmanlarınızın özel yeteneklerini kullanın. Demokrasiden totalitarizme çok hızlı geçiş ve elinizde bir isyan olabilir.Her savaş alanında tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan tamamen yeni bir savaş sisteminde birimlerinizi savaşa getirin. Karada, denizde ve havada yeni taktik fırsatlar elde etmek için birimlerinize komuta edin ve generalinizin becerilerini geliştirin. Savaş stratejinizi dikkatlice planlayın; kesin bir zafer sağlamak için hava durumu, arazi, birim oluşumu, ekipman ve çok daha fazlası hesaba katılmalıdır.Diplomasi, saldırmazlık ve savunma paktları, askeri erişim, ticaret anlaşmaları ve ileri barış müzakereleri gibi yepyeni bir dizi diplomatik eylemle yeniden canlandırıldı. Casusluk artık çok çeşitli casusluk faaliyetleriyle daha derin; Düşmanın saflarında daha fazla kaos yaratmak veya kendi halkınızı aldatmak için casuslarınızın seviyesini yükseltin ve hile becerilerini geliştirin. Yaklaşımınızı seçin ve dünyaya hakim olun.

ÖZELLİKLERİ


Küreye Hakim Olun
208 çağdaş ülkeden (Sealand ve Kiribati dahil) herhangi bir millet seçin ve rakiplerinizi fethedin. İster süper güç ister küçük bağımsız bir ulus olarak başlayın, stratejinizi buna göre uyarlayın.

Yeni Modern Savaş
Yepyeni bir savaş sistemi, hava durumu, arazi, ekipman ve çok daha fazlası gibi stratejik avantajları hesaba katarken, birimlerinizin savaş alanında tam kontrolünü sağlar. Tamamen yeni bir deniz muharebe sistemi ile ulusunuz önemli deniz vilayetlerini alabilir ve kontrol edebilir. Denizleri kontrol edin, dünyayı kontrol edin!

Genişletilmiş Yönetim Sistemi
Komünist bir ütopya, tamamen serbest bir pazar ulusu yaratın ya da vatandaşlarınızın her adımını denetleyen bir tiran olun. Aralarından seçim yapabileceğiniz 700'den fazla proje ve teknolojiyle, mükemmelliğe giden yola siz karar verirsiniz.

Geliştirilmiş Diplomasi
Yeni ticaret yolları veya komşu bölgelere askeri erişim sağlamak için ileri görüşmelerde bulunun. Tamamen elden geçirilmiş bir yapay zeka ve diğer ülkeleri etkilemenizi sağlayan yeni İyilik ve Yatırım sistemleri ile diplomasi bir kez daha çok önemli bir araç haline geliyor, özellikle de diğer liderler sıkı müzakerecileri kanıtlayacak.

Gelişmiş Casusluk
Casuslarınızla gizli eylemler yapın, askeri gücünüzü daha da artırmak için çığır açan teknolojileri çalın ve yeni kitle imha yolları icat edin. Düşmanlarınızı gölgelerden yönetin.

Yeni ve Öngörülemeyen Olaylar
Küçük il sorunlarından dünyayı tehdit eden meteor çarpmasına kadar 1000'den fazla yeni olay. Her oyun tamamen farklı olacağından, sürekli değişen dünyaya karşı dikkatli olun. Mevcut 3 kampanyanın her biri, başa çıkmanız için kendi öngörülemeyen olaylarına sahip olacak.

Altyapıya Göre Büyüme
Binalar, daha fazla birim almanıza, casuslarınızı ve generallerinizi daha hızlı eğitmenize, roket saldırılarına karşı savunma yapmanıza veya ordularınızın tedarik menzilini artırmanıza olanak sağladıkları için kampanyanızın önemli bir parçasıdır.

Mod Desteği
Kendi kampanyalarınızı, senaryolarınızı, birimlerinizi ve uluslarınızı oluşturmak için çok sayıda oyun içi araç kullanın. Büyük strateji oyunumuz yepyeni büyük strateji oyununuz olabilir.

ÖNEMLİ: Realpolitiks II için eğitim senaryosu şu anda SADECE İNGİLİZCE'dir! Oyun Erken Erişimde olduğundan, bu fırsatı topluluk geri bildirimlerine göre eğitici senaryomuzu değiştirmek ve geliştirmek için kullanmak istedik. Bu nedenle, öğretici senaryo, birden çok dili aynı anda ele almak çok karmaşık olacağından, tüm içeriği yerine oturduğunda diğer dillere çevrilecektir. Anlayışınız için teşekkürler!

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Lehçe, Rusça, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
 • İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 760, Radeon HD 7950 or equivalent with 2 GB of video RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 14 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX compatible
 • İlave Notlar: Requires a 64-bit processor and operating system
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
 • İşlemci: 3.2 GHz Quad Core Processor
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce 980, Radeon RX 580 or equivalent with 4GB of video RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 14 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX compatible
 • İlave Notlar: Requires a 64-bit processor and operating system

Yorumlar