Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Geometry Dash
8,00
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
126,99
den başlayan fiyatlarla
Borderlands 3
65,66
den başlayan fiyatlarla
Rakion Chaos Force

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

 • Rakion Chaos Force
 • Rakion Chaos Force PC Fiyatları
 • Rakion Chaos Force PC Key Fiyatları
 • Rakion Chaos Force Fiyat Karşılaştırma
 • Rakion Chaos Force

Rakion Chaos Force

Çıkış Tarihi: 24.03.2020
Diller: İngilizce, Latin Amerika İspanyolcası

enucuzoyun.com'da en ucuz Rakion Chaos Force fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Rakion Chaos Force PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Rakion Chaos Force oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
Ücretsiz

Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse
Sponsorlu Ürün
Lenovo IdeaPad M100 Gaming Mouse

3200 DPI

RGB Renkler

Ergonomik Tasarım

Ürüne Git

Oyun İstatistikleri

Rakion Chaos Force yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Rakion Chaos Force oyununun konusu nedir?

 • Rakion Chaos Force nereden indirilir?

 • Rakion Chaos Force nereden satın alınır?

 • Rakion Chaos Force kaç GB?

 • Rakion Chaos Force Türkçe mi?

 • Rakion Chaos Force yaş sınırı nedir?

 • Rakion Chaos Force hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Rakion Chaos Force ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Rakibe keskin bir silahla bakma

Rakion, öngörülemeyen bir savaşta düşmanlarınızla yüzleşmenin heyecanını ve yoğunluğunu sunuyor. Kendinizi, rakiplerinizi yere atacak güçlü bash saldırıları ve kombolarla savaşırken bulacaksınız.
Düşmanın hareketini analiz edin ve bir sonraki hareketi tahmin edin. Zayıf noktalarını okuyarak ve doğru zamanda vurarak diğer oyuncuları zekice alt etmenin memnuniyetini hissedin. Farklı saldırıları birleştirin veya güçlü bir darbe vurun; ancak dikkatli olun, bunu yaparken kendinizi açığa çıkma riski savaşın gidişatını geri alabilir.
Oyun birçok farklı koruma ve yakalama tekniği sunar. Çeşitli kombinasyonları kullanarak, düşmanlarınızı havaya fırlatacak ve onları silahlarınızla parçalama fırsatı verecek güçlü yakalama saldırılarını kullanabilirsiniz.

Yalnız değilsin

Parçalanmış antik bir küreden toplanan gizemli bir büyü gücü kaynağı olan Hücre Sistemini size getiriyoruz.
Oyuncular, yanlarında savaşmak için Hücre Puanı (CP) olan yaratıkları çağırabilir ve maçlarda elde edilebilir. Bu kötü şöhretli yaratıklar size düşman olarak saldıracak veya müttefik olarak sizi destekleyecek.
Yaratığın gücü sayılara, dayanıklılığa veya temel etkiye dayanıyor olabilir. Düşmanları aşmak için bir sürü yaratık çağırabilirsiniz; Hasar alarak sizi koruyabilecek tek büyük canavarlar veya yeri ateşe veren vahşi hayvanlar.
İster diğer karakterlere, ister yaratıklara karşı olsun, savaştan önce yaratıklarınızın üstünlüğünü göz önünde bulundurmalısınız.

Dünya sana teslim olana kadar meydan oku .
Takım Savaşı, Ölüm maçı ve Golem gibi çeşitli oyun modlarını oynayabilirsiniz. Ancak, en büyük gücün her seferinde zaferi garanti etmediğini unutmayın. Stratejileri değiştirmeyi, karşılaşabileceğiniz düşmanı ve hatta şans ve aldatmayı düşünün. Rakion aşamalarında becerilerinizi geliştirirken öğeleri ve yaratıkları toplayın.
Rakun alemleri her zaman onlara meydan okumanı bekliyor.

Aşamalar

Bazen sayısız savaştan kaçınmak için kendi başına oynamak istersin. Rakion'da tek başınıza ya da 2 ~ 3 arkadaşınızla oynayabileceğiniz birçok bölüm var. Oyuncular savaş tekniklerini eğitebilir ve çeşitli aşamalarda bulmacaları çözebilirler.

Takım savaşı ve Ölüm Maçı
Takım Savaşlarında rakiplerinizi ezmek için diğer oyuncularla takım kurun veya bir "Ölüm Maçında" kendi başınıza hayatta kalın. Kazanmak veya kaybetmek her zaman tek bir oyuncuya bağlı olmamalıdır. Kırılmaz bir takım oluşturmak için her oyuncunun rolünü ve benzersizliğini kullanır.
Ölüm maçında oyuncular en sert taraflarını çoğu zaman ayakları üzerinde duracak oyuncu olarak gösterirler. Oyuncular, sınırlı bir süre içinde bir hedef öldürme sayısına veya daha yüksek öldürme sayısına ulaşarak kazanabilirler.

Golem modu
Düşmanın Usta Golemini yok edin ve ne pahasına olursa olsun sizinkini koruyun.
Üçüncüsü, tarafsız Golem efsanevi Altın Kılıcı tutar: oyuncuya son darbeyi, düşman golemini öldürme gücünü veren tek silahtır. Altın Kılıcın taşıyıcısını koru ve nişan al ve onunla iyi geçin.

İleri Sınıf
Maksimum seviyeye ulaşan ve belirli kriterleri karşılayan karakterler, özel görevler yapılarak İleri Sınıfa yükseltilebilir. Gelişmiş Sınıf Karakterler statülerini korur ancak yepyeni ve güçlü bir silaha erişim kazanır. Gelişmiş Sınıf Karakterleri ile yepyeni bir savaş seviyesini deneyimleyin.

Eşya Üretme, Büyü ve Çözme
Rakion'daki eşyalar işlenebilir, büyülenebilir veya çözülebilir. Artık kullanmadığınız eşyaları eritmek, diğer gelişmiş eşyaları yapmak veya onları büyülemek için kullanılabilecek malzemeler elde etmenin bir yoludur. Eşyaları işlemek veya büyülemek için malzemeler, eşyalar çözülerek veya aşamaları temizleyerek elde edilebilir.

Öznitellikler
Karakterlerinizi ve yaratıklarınızı su, ateş ve rüzgarın güçlü nitelikleriyle aşılayabilirsiniz.
Bu Nitelikler bir avantaj veya dezavantaj olarak hizmet edebileceğinden, her bir öğenin benzersiz özelliklerini öğrenin ve karşılaştırın. Öznitelik Taşlarının gücüyle kesin karakter ve yaratık kombinasyonunu oluşturmak için akıllıca seçim yapın ve güçlü ve zayıf yönlerinizi dengeleyin.
Desteklenen Diller: İngilizce, Latin Amerika İspanyolcası

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Window 98,Window ME, Window XP, Window 2000 or higher
 • İşlemci: Pentium III 800Mhz
 • Bellek: 256 MB RAM
 • Ekran Kartı: Geforce 2 MXRADEON 9200
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Yorumlar