Kategoriler

Öneriler

Lunch Lady
10,50
den başlayan fiyatlarla
Bendy and the Ink Machine
32,00
den başlayan fiyatlarla
Beyond The Wire
57,00
den başlayan fiyatlarla
Radical Relocation İnceleme

Radical Relocation İnceleme

Radical Relocation, yol boyunca tuhaf kıvrımları ve dönüşleri olan rahatlatıcı ve oldukça eğlenceli bir hareket simülatörü

Biraz Hayal Kırıklığı Ve Sahte Bir Bağımsızlık Hissi

45 yaşında bir babanın tüm mobilyaları bir evden diğerine taşımaktan sorumlu olduğunu hayal edin. Yardıma ihtiyacı yok. Taşıma şirketine ihtiyacı yok. GPS gibi süslü cihazları yok. Biraz hayal kırıklığı ve sahte bir bağımsızlık hissi oyuncuların Radical Relocation’dan neler bekleyebileceğini mükemmel bir şekilde özetliyor. Oyuncular bir araba dolusu ev eşyasını ulaştırılması gereken noktaya mümkün oldukça hasarsız ulaştırmaya çalışıyor

6Ortalama
  • Rahatlatıcı ve eğlenceli oynanış
  • Araçları yeni parçalar ile geliştirme imkanı
  • Liderlik panosu
  • Kullanıcı arayüzü sık sık bozuluyor
  • Zor kontroller

Temel taşıma mekanikleri dışında Radical Relocation farklı bir şey sunmuyor. Oyunculara, her seviyenin başında, bir aracın üstüne istiflenmeleri ve ardından belirli bir konuma gitmeleri gereken çeşitli nesneler veriliyor. Oyuncular, seviyeleri tamamlarken kazandıkları araba parçalarını kullanarak daha fazla aracın kilidini açabiliyor. Bazı araçlar daha fazla yüzey alanı sunarken, diğerlerinde eşyaların güvenli bir şekilde yerleştirilmesi için yataklar bulunuyor. Her seviye, taşınması gereken eşyaların sayısını artırması veya garip şekilli olması ile giderek zorlaşıyor.

Her seviye görsel olarak son seviyeye bağlı hissettiriyor, ancak oyun ilerledikçe yeni çevresel tehlikeler ortaya çıkıyor. Çukurlar, trenler, döngüler ve daha fazlası, oyuncuların hedeflerinin önünde duruyor. Bu tehlikeler, oyunu ilginç kılıyor ancak oyuncunun kargosuna ciddi tehditler oluşturan seviyelerle karşılaşmak biraz zaman alabiliyor. Radical Relocation'ın başlangıcında, sunulan zaman sınırı çok esnek ve oyuncuların bu heyecan verici olmayan engellerin etrafında kolayca gezinmesine izin veriyor. Oyun ilerledikçe, engeller daha heyecanlı hale gelirken ve zaman daha kısıtlı oluyor. Bu şekilde oyuncular için hedefe ulaşmak daha zor oluyor.

Her seviyenin sonunda, oyuncunun diğer oyuncular arasında nerede sıralandığını ve aynı zamanda o seviyenin en hızlı geçildiği zamanı gösteren bir liderlik panosu görünüyor. Oyuncular başlangıç seviyelerini ve oyunun geri kalanını daha zorlu hale getirmek isterlerse, en hızlı zamanı geçmek için yarışabiliyorlar. Bu liderlik panosu kesinlikle oyuna ihtiyaç duyduğu uzun ömürlülüğü vermeye yarıyor.

İpucu
Gamepad kullanıyorsanız, ayarlardan hassasiyeti biraz düşürmeniz çok daha rahat bir oynanış sunacaktır.

Sonuç olarak, Radical Relocation, yol boyunca tuhaf kıvrımları ve dönüşleri olan rahatlatıcı ve oldukça eğlenceli bir hareket simülatörü. Kesinlikle hatalarının toparlaması ve çok geçmeden kaldırması gerekiyor, ancak oyun hala kendi başına eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Radical Relocation sistem gereksinimleri, oyuncuların sistemlerini zorlamayan, 2Ghz işlemci, 2 Gb Ram ve 6Gb’lık bir sabit disk alanı gerektirmekte.

 

Radical Relocation
Radical Relocation
25,00
den başlayan fiyatlarla