Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Pumpkin Days PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 31.01.2021
Diller: İngilizce ,

Enucuzoyun.com'da en ucuz Pumpkin Days fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Pumpkin Days PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Pumpkin Days oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

Pumpkin Days HakkındaOYNANIŞ ÖZELLİKLERİ OYUNCULAR KABAK GÜNLERİ HAKKINDA DEĞER

İkili olmayan karakter yaratıcısı!
Hiçbir şey cinsiyete bağlı değildir veya oyuncuya özel değildir. Karakterlerinizin şeklini oluşturmak için vücut kaydırıcılarını kullanın.

4 farklı zorluk modu!
Rahatlatıcı bir çiftçilik oyunu oynamayı seçebilir veya daha fazla meydan okuma istiyorsanız zorluğu artırabilirsiniz.

2 farklı çok oyunculu mod!
Kaynakları ve görevleri paylaşarak bir arkadaşınızla birlikte çiftlik yapın veya yan yana çiftlik yapın ve dostça bir rekabet yapın.

100'den fazla karakterden oluşan farklı bir oyuncu kadrosu!
4 farklı kasaba ile, karşılaşacak ve potansiyel olarak oyunda çıkacak birçok karakter var.

Aynı cinsiyetten evlilik.
Balkabağı Günlerinde evlilik ve flört konusunda cinsiyet kısıtlaması yoktur.

Polyamorous ilişkiler:
Birden fazla karakterle evlenebilir ve hatta üç kişiyi düğün törenine dahil edebilirsiniz.GENEL BAKIŞ
Kabak Günleri, geleneksel bir çiftçilik randevusu RPG'sidir. Keşfetmek ve yapmak için çeşitli etkinliklerle oyunu kendi hızınızda oynayın. Kasaba halkının yanında yer alın ve müzeyi doldurarak Jounce Corp.'un adada fabrika inşa etmesine engel olun. Ya da fabrikanın yanında yer alın ve çabucak zengin olun, ama sonuç olarak.ÇİFTÇİLİK
Vardığınızda, belediye başkanı sizi doğrudan yeni çiftliğinizde çiftçilik yapmaya koyacaktır. 90'ın üzerinde mahsul ve 60'ın üzerinde çiçek yetiştirilebilir.

YAŞAMAK İÇİN ÜÇ İLKEN BİRİNİ SEÇİN
Yaşamak için üç kasabadan birini seçerek çiftçilik maceranıza başlayın. Wahoo Beach'te, basit nehir kasabası Pumpkinvale'de veya Diamond Falls'un karlı dağlarında tropik bir cennette yaşamayı mı seçeceksiniz? Her iki kasaba da etkileşim için 30'dan fazla kasaba halkıyla dolu. Tüm kasabaları gezebilir ve onlardan mülk satın alabilirsiniz.

BALIK TUTMA
Yakalanacak 100'den fazla balık türü ile keşfedilecek çok şey var. Nehir, göl ve okyanusta mevsimlere göre değişen farklı balıkları yakalayın.

YEMEK PİŞİRME
Oyunda aşçıyı keşfetmek için 600'den fazla tarif var. Oyunlarda yemek yapmayı seviyorsanız, bir ziyafet içindesiniz.

YETİŞTİRİLMİŞ HAYVANLAR
Lezzetli süt, yün için koyun, lezzetli yumurtalar için tavuk ve diğer bazı hayvanlar üretmek için inekleri yetiştirin. Daha fazla ürün üretmelerini sağlamak için veya nadir bir hayvan elde etme şansı için hayvanları yetiştirebilirsiniz.

EVCİL HAYVANLAR
Bir köpek veya kedi eklemek de çiftliğe güzel bir katkı olacaktır. Kediler eve böcek getirecek ve köpekler eve fosil getirecek.

HATA YAKALAMA
Haritayı keşfedin ve müzeyi doldurmanıza yardımcı olması için 100'den fazla farklı böcek türünü yakalamaya çalışın.

MADENCİLİK
Araçları yükseltmek, mobilya yapmak veya evinizi özelleştirmek için kullanılabilecek 70'den fazla farklı mücevher ve cevher zamanı vardır.

EV ÖZELLEŞTİRME
Çok çeşitli desenler kullanarak evinizi boyamanın keyfini çıkarın. Çatıyı, pencere çerçevelerini, tüm duvarları ve zemini boyayın. Bir bölüm boyanabiliyorsa, istediğiniz desenleri kısıtlama olmaksızın karıştırıp eşleştirebilirsiniz.

ÇOK OYUNCULU MODLAR
Çok oyunculu için iki moddan birini seçin. Kaynakları paylaşmayı ve görevleri tamamlamaya yardımcı olmayı içeren bir arkadaşınızla birlikte çiftçilik yapmayı seçebilirsiniz. Tüm oyuncuları puanlamak için isteğe bağlı bir rekabetçi puan sistemi ile ayrı olarak da çiftçilik yapabilirsiniz. P

SOSYALLEŞME VE MAHKEME
Oyunda 100'den fazla tarihlenebilir karakter var. İsterseniz, poliamorous bir ilişki için birden fazla karakterle de evlenebilirsiniz. Dilerseniz bir oda arkadaşınız olmasını da tercih edebilirsiniz.

AİLE GEÇİNDİRMEK
Evlendiğinde çocuk sahibi olmayı seçebilirsin. Onları doğumdan küçük bir çocuğa yükseltin, eğer sizi yeterince seviyorlarsa, belki çiftlikte yardımcı olurlar. En fazla sekiz çocuğunuz olabilir.

ÜRETMEK
Çeşitli mobilyalara uygulanabilecek ve evinizi boyamak için kullanılabilecek yüzlerce doku ve desen duvar kağıdıyla zanaat yapın. Mağazalarda bulunmayan tasarımlar oluşturmak için kendi özel kıyafetlerinizi desenli duvar kağıtlarıyla da yapabilirsiniz.

Desteklenen Diller : İngilizce

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
 • İşlemci: Dual-core processor, 2.0Ghz or faster
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD graphics 4600
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 6000 MB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Systems without a graphics card may be unable to run the game.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Quad-core processor, 2.5 GHz or faster.
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GTX 1050 Ti
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 6000 MB kullanılabilir alan