Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
Aragami 2
57,00
den başlayan fiyatlarla
Aragami
31,00
den başlayan fiyatlarla
Pumping Simulator İnceleme

Pumping Simulator İnceleme

Bugünkü içeriğimizde yine bir simülasyon oyunu olan Pumping Simulator veya Pompacı Simulator şeklinde adlandırabileceğimiz oyun konuk oluyor bize. Ama bu sefer farklı bir simüle yapımı ile karşınızdayız.

Sürüş koltuğundan kalkıp uzun yolculuk veya şehir içi kullanımlarda aracımızın yakıt ihtiyacını karşılamak için sürekli uğramamız gereken benzin istasyonlarına bir selam çakıyoruz. Tabiri caizse bir pompacının hayatına dokunuyoruz, bu yazımızda. 

6Ortalama
  • Cazip fiyat
  • Kullanıcı ve sistem dostu
  • Farklı bir konsept
  • Türkçe dil desteği
  • Erken erişim kısıtları can sıkıcı olabilir
  • Her oyunda karşılaştığımız klasik buglar
  • Yapay zeka hataları mevcut

Oyundaki Amacınız

Yapımcı ve yayıncı firma, Lance Games. 20 Aralık 2020’de oyuncu kütüphanelerine eklenmiş, Pumping Simulator. Çevrim içi veya tek başınıza deneyim edebileceğiniz bir simülasyon yapımı size tecrübe ettirmeyi hedefliyor, Lance Games.

Pumping Simulator
Pumping Simulator
32,00
den başlayan fiyatlarla

Herhangi bir ülkedeki, büyük bir şehir merkezinde bir benzin istasyonunda pompacı olarak görev yapıyorsunuz. İstasyondaki her şey sizin sorumluluğunuzda. İşletmeyi yükseltip bir numara yapmak için canla başla uğraşacaksınız.

Tabii ki yalnız başınıza değilsiniz. Arkadaşlarınızla veya yabancı insanlarla birlikte çalışıp, marka değerinizi göklere taşıyabilirsiniz. 

pumping simulator

Yapımda Neler Var?

Pumping Simulator, oyun içi detayları ile gelecek vaad ediyor gibi görünüyor. Genç yapımcı,  tutkulu bir iş çıkarmak için kollarını sıvamış durumda. Gelen araçlara benzin takviyesi yapmanın dışında birçok aktivite de eklenmiş oyun deneyiminize.

Ekstra kazanç için arabaları, yıkayıp tamir de edebilirsiniz.  İstasyonu geliştirip daha da kazançlı bir işletme haline getirebilmek için, diğer çalışma arkadaşlarınızı yönlendirip, koordine etmelisiniz.

Yeni çalışanları işe alacaksınız. Kadronuz ne kadar genişler ve kaliteli çalışanlarla dolu olursa işiniz o kadar büyür. Yolda kalmış araçlara da yardımcı olacaksınız. Çekici hizmeti verecek ve müşteri portföyünüzü zirveye yükselteceksiniz.

pompacı simulator

Bilgi
Ek bir bilgi vermek gerekirse oyunda araç satın alma opsiyonunu da mevcut durumda.

“Aslan yattığı yerden belli olur” sözüne istinaden işletmenizi temiz tutmanızı tavsiye ederiz. Müşterileriniz kirletecek, siz de temizleyeceksiniz.

Eğer ekmek teknenizi soymaya kalkan hırsızlar olursa da onlara dünyayı dar edin. Gördüğünüz üzere Pumping Simulator’de keyifli zaman geçirmeniz için çokça seçenek sunuluyor size. 

Ayrıca oyunun bir erken erişim yapım olduğunu ve de geliştirilmeye çok açık olduğunu unutmamanızı tavsiye ederiz.

CO-OP Deneyim

Sizinle birlikte 4 oyuncu ile deneyim edebilirsiniz Pumping Simulator oyununu. Sesli sohbet uygulaması ile daha koordine ve keyifli bir oyun tecrübesi edinebilirsiniz.

Birlikten kuvvet doğar sözünün hakkını vermek için çevrim içi  oynayın. Her zaman büyüklerin dediği gibi “ Bir elin nesi var, iki elin sesi var”.  Amma da çok özlü söz söyledik bugün.

pompacı simulator

Görsel Detaylar

Son teknoloji detaylarına sahip bir oyun olmasa da yapım, gözü rahatsız etmeyen ve şirin görünümlü bir görsellikle sunabiliyor oyuncuya.

Oynamaya Değer Mi?

Farklı bir simülasyon deneyimi için Pumping Simulator evrenini ziyaret edin. Sevdiklerinize doğru olan keyifli yolculuklarda yarı yolda kalmamanız için yoğun ve özveri ile çalışan pompacı dostlarınla hayatlarına dokunabilmek için bu oyunu mutlaka deneyim etmenizi şiddetle öneririz.

 

Pumping Simulator Yayınları