Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
187,16
den başlayan fiyatlarla
Palworld
436,06
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
775,47
den başlayan fiyatlarla
Project Zomboid İnceleme

Project Zomboid İnceleme

Project Zomboid basit bir soruya cevap arıyor: nasıl öleceksin? Gerçekçi hayatta kalma unsurları ve detaylı eşya mekaniğine ek olarak bu oyunun bize neler sunduğunu hep beraber inceleyelim. 

Oyun, sert bir RPG beceri seti, geniş bir harita, özelleştirilebilir sanal alan ve benzersiz bir öğretici yapı ile oyuncuların evleri yağmalamasına, savunmalar yapmasına ve Muldraugh ve West Point kasabalarında mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmasına olanak tanır. 

7Çok İyi
  • Sert bir RPG beceri seti
  • Gerçek dünyadaki bir konuma dayalı geniş ve büyüyen harita
  • Ayrıntılı öğe mekaniği ile gerçekçi hayatta kalma öğeleri
  • Her oyunu benzersiz kılan dinamik yapay zeka davranış kalıpları
  • Zorlayıcı hayatta kalma unsurları nedeniyle ilk başta göz korkutucu olabilir
  • Mac'te mevcut değil

Project Zomboid Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Project Zomboid
Project Zomboid
339,48
den başlayan fiyatlarla

Oyunun Hikayesi

Project Zomboid'de oyuncu, zombi kıyametinde hayatta kalan bir kişinin rolünü üstleniyor. Ana hedef, kaynakları toplayarak, kendilerini zombi ordularına karşı korumak için silahlar ve aletler üreterek, onları saldırılardan veya soğuk hava veya elektrik kesintileri gibi çevresel tehlikelerden korumak için sığınaklar inşa ederek mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaktır. Oyuncular ayrıca hayatta kalmaya çalışırken depresyon veya can sıkıntısı ile uğraşmanın yanı sıra gerektiğinde yiyecek veya tıbbi malzeme bularak sağlıklarını yönetmek zorundadır.

Oyun Mekanikleri

Oynanış ilk bakışta göz korkutucu görünebilir ancak Project Zomboid'in mekaniklerine alıştığınızda oldukça sezgisel hale gelirler. Oyuncular, silah yapmak veya kapı ve pencerelere barikat kurmak için kullanılabilecek yiyecek, malzeme ve aletler gibi kaynaklar için evleri yağmalayabilir. Şehirde sürülebilecek tam fiziğe sahip çeşitli araçlar var ama dikkatli olun - yüksek sesler zombilerin istenmeyen dikkatini çekecek!

Görüş hattı sistemi, oyunculara gölgelerde saklandıklarında veya geceleri ışıkları kapattıklarında kontrol sağlar, böylece düşmanlar tarafından fark edilmeden kalırlar ve balık tutma gezileri, her gün ölüme karşı verilen sürekli mücadeleden çok ihtiyaç duyulan bir mola verir.

project zomboid inceleme

Grafikler

Görsellik söz konusu olduğunda, Project Zomboid de hayal kırıklığına uğratmıyor - hem karakter modellerinde hem de ortamlarda etkileyici düzeyde ayrıntı var, bu da kendinizi zombi yaratıklarla dolu bu tehlikeli kıyamet sonrası dünyaya kaptırmanızı kolaylaştırıyor. Görüşü zorlaştıran kar fırtınalarıyla tamamlanan değişen mevsimler boyunca geceden gündüz döngülerine dönüşüyor - tüm bu küçük ayrıntılar, bu oyunu oynarken toplanır ve oyunu her tekrar oynadığınızda deneyiminizi daha da benzersiz hale getirir!

project zomboid incelemesi

Project Zomboid Oynanır mı?

Kesinlikle! Zorlu hayatta kalma unsurları nedeniyle bazen oldukça zorlayıcı olsa da – Project Zomboid ister tek başına ister çok oyunculu (yerel 4 oyunculu bölünmüş ekran kooperatif) oynansın inanılmaz derecede eğlenceli bir deneyim sunuyor. Derin kaynak yönetimi sistemlerini dinamik yapay zeka davranış kalıplarıyla birleştirerek, iki oyun asla aynı gitmez, bu da onu birden çok kez oynamaya değer kılar, kaçınılmaz sonunuzla karşılaşmadan önce ne kadar ileri gidebileceğinizi görün! Genel olarak, yoğun bir zombi hayatta kalma simülatörü arıyorsanız, kesinlikle Project Zomboid'e göz atmalısınız - bir ısırık her şey anlamına gelebilir!

Project Zomboid yayınları